27 Nisan , 2024, 09:34:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 15:11:30
BENİM BEBİŞİM COŞTUUU KIPIR KIPIRRRR  :muzz: :muzz:

nur o tatlı bebişe söyle, yerim onu :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 15:13:49
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 15:11:30
BENİM BEBİŞİM COŞTUUU KIPIR KIPIRRRR  :muzz: :muzz:

nur o tatlı bebişe söyle, yerim onu :)

SÖYLEDİM TEYZESİİİİ İYİCE KIPIRDANMAYA BAŞLADI :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

fıstıklar simdilik çıkıyorum hadi görüsürüzz :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

KIZLAR HEPİNİZ ÇOK TATLI ÇOK İÇTENSİNİZ. Çok sevdim hepinizi. İçtenliğiniz için teşekkür ederim hepinize. Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

susanna

selamlar herkeze nasılsınız arkadaşlar

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 15:12:41
Alıntı yapılan: ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ - 31 Ocak , 2011, 14:56:36
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 14:51:39
Kızlar hamiş olanlar bana yardım edebilir mi - merakımdan çatlıycam...

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

Bana yardım eder misiniz lütfen...
Ah canım inşllhh hamişsndr ben günümü hiç beklemedim 2 vardı test yaptım çıktı. aman dedim hamileysem hamileymdr beklememe ne gerek var değilsem zaten kan elecek dedim. sende istersen bir test yap.
YAĞMURCUM SEN NASIL BELİRTİLER YAŞAMIŞTIN MERAK ETTİM?
TATLIM YAAA CEVAP YAZMAMIŞSINNN  :crybaby2:

susanna

HASRET!M S@N@

KIZLAR BEN BİRAZDAN GİDEBİLİRİM HEPİNİZİ COK ÖPÜYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN CANLARIM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 31 Ocak , 2011, 15:19:15
selamlar herkeze nasılsınız arkadaşlar
sezenimmmmmmmmm cnmmmmmmmmmm arkadasimmmmmmmm özeline yazdim ama burada yazimmm cok özledim seni cnmm  :opucuk:
:nazar: :nazar:

yasmin24

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BENİM ADETİM GELCEK YAAAAAAAA HİSSEDİYORUM BELİRTİLER BAŞLADI :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 15:25:38
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: BENİM ADETİM GELCEK YAAAAAAAA HİSSEDİYORUM BELİRTİLER BAŞLADI :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
salma kendini hemen  :caca: :caca:

yasmin24

SANKİ KARNIMIN İÇİNDEN BİŞEYLERİ SÖKÜYOLAR  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ÇOK ÜZÜLÜYORUM YAAAAAAAAAAA