27 Nisan , 2024, 15:18:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 13:59:19
kızlar çok mutluyum yemekte et yiyebildim  :hungry: hiç yiyemiyordum bu sefer zorladım kendimi afiyetle yedim :):)

BENDEEE YİYEBİLSEMMMMMMMMM KEŞKE KIRMIZI ETT
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

YASMİN İNŞ ÜÇÜMÜZDE VERİRİZ GÜZEL HABER BEN VEREMESEM BİLE İNŞ SİZ VERİRSİNİZ GÖĞÜSLER BENDEDE FENA HELE ARADA BİR GİRİYORKİ DURAMIYORUM İNŞ HİÇBİR BELİRTİM PSİKOLOJİK DEĞİLDİR

muhribe

nur öyle parça eti ben de yiyemiyorum, ama köfte ya da döner gibi olursa yiyebiliyormuşum bugün onu gördüm bu bile iyi bişey bence :) ah bi de balık yiyebilsem. ama görmeye bile tahammül edemiyorum :(

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 13:59:21
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 13:58:06
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 13:53:06
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 13:51:34
Günaydınnnn şekerlerrr  :opucuk:  :love9: nasılsınız iyisiniz inşallah

HOŞGELDİN CANIMMMMM
hoş buldum tatlım nasılsınız bebişle iyisiniz inşallah  :flowers:

İYİYİZ BİZ ÇOK ŞÜKÜR CANIM SEN NASILSIN?
çok şükür canım iyiyim Allaha şükür yine rüya gördüm bu da garipti
gülüm sen nasılsın iyisin inşallah Allah hakkında hayırlısını versin tatlım  :opucuk:
ablacımmmm sen nasılsın bebişle iyisiniz inşallah :opucuk:
muhribe canım siz nasılsınız bebişle :opucuk:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 14:00:50
İNŞ KANKİM İNŞ BİR SENEDİR BU SİTEDE O HABERİ VEREBİLMENİN HAYALİYLE YASIYORUM ESİM DAYANMAZSA BİRGÜN ÖNCEDE YAPARIZ BELKİ BU AY İKİ TANE YAPTIK CIKMAZ DEDİĞİM HALDE ZORLA YAPTIRDI
SECRET İNŞ CANIM YA BNENDE SEVGİLİLER GÜNÜE HAMİLE OLMAYI COK İSTERİM
GÜLÜM İNŞ BEBİŞ VARDIR SENİNDE TATLIM BASKA DOKTORA GİTSEN
ÖZDENCİM H.G NASILSIN

BENCE TEST YAPMAK EN İYİSİ BEKLEYİP STRES YAPMAKTANSAA TESTİ YAPIP ÖĞRENMEK EN İYİSİ ZATEN GENELDE ÇIKIYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

özden sağol canım, tosun gibiyiz inş :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ayin 8de gitcem doktora eger doktor derse hamilesin onaylarsa  :amin: :amin: ertesi günü esimin dogum günü  :love3: ne güzel bi hediye olur demi  :occasion14:
:nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 14:03:04
Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 13:59:19
kızlar çok mutluyum yemekte et yiyebildim  :hungry: hiç yiyemiyordum bu sefer zorladım kendimi afiyetle yedim :):)

BENDEEE YİYEBİLSEMMMMMMMMM KEŞKE KIRMIZI ETT

Canım zorlada olsa birazcık bebişin için yemen lazım inan çok önemliymiş kırmızı et gittiğinde sor doktoruna

HASRET!M S@N@

İNŞ CIKAR CANIM VALLA BÖYLE BEKLEMEK GERCEKTEN DAHA ZOR KANKİM BUGÜN CIKACAGINI BİLSEM HEMEN YAPICAM

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ocak , 2011, 14:06:09
kizlar ayin 8de gitcem doktora eger doktor derse hamilesin onaylarsa  :amin: :amin: ertesi günü esimin dogum günü  :love3: ne güzel bi hediye olur demi  :occasion14:
İNŞ CANIM HAMİLESİN DER DOKTORUN

KasrıCinan

kızlar hosgeldiniz.adeti yaklasanlar insallah hamilesinizdir  :amin: de bizde seviniriz

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 14:00:50
İNŞ KANKİM İNŞ BİR SENEDİR BU SİTEDE O HABERİ VEREBİLMENİN HAYALİYLE YASIYORUM ESİM DAYANMAZSA BİRGÜN ÖNCEDE YAPARIZ BELKİ BU AY İKİ TANE YAPTIK CIKMAZ DEDİĞİM HALDE ZORLA YAPTIRDI
SECRET İNŞ CANIM YA BNENDE SEVGİLİLER GÜNÜE HAMİLE OLMAYI COK İSTERİM
GÜLÜM İNŞ BEBİŞ VARDIR SENİNDE TATLIM BASKA DOKTORA GİTSEN
ÖZDENCİM H.G NASILSIN
hoş buldum tatlımmm  :opucuk: çok şükür iyiyim hamd olsun Rabbime sen nasılsın  :love9:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 14:04:50
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 13:59:21
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 13:58:06
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 13:53:06
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 13:51:34
Günaydınnnn şekerlerrr  :opucuk:  :love9: nasılsınız iyisiniz inşallah

HOŞGELDİN CANIMMMMM
hoş buldum tatlım nasılsınız bebişle iyisiniz inşallah  :flowers:

İYİYİZ BİZ ÇOK ŞÜKÜR CANIM SEN NASILSIN?
çok şükür canım iyiyim Allaha şükür yine rüya gördüm bu da garipti
gülüm sen nasılsın iyisin inşallah Allah hakkında hayırlısını versin tatlım  :opucuk:
ablacımmmm sen nasılsın bebişle iyisiniz inşallah :opucuk:
muhribe canım siz nasılsınız bebişle :opucuk:

saol cnm iyiyim sükür kafamin üstündeki soru isaretleriylen ortalikta geziniyom ahanda böyle  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :laughing7: sen nasilsin bakalim calismalara devammi  :k06:

KasrıCinan

gülüm insallah canım hamilesinde ben kesin inanıyorum bi doktor onayı alda hepimiz rahatlayalım artıkk :hello2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 14:07:22
kızlar hosgeldiniz.adeti yaklasanlar insallah hamilesinizdir  :amin: de bizde seviniriz
slm cnmmm  :opucuk: geldimi senin adetin  :icon_scratch: