En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

yasmin24

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:08:52
ayticim kimisi çok erken hissedermiş, eğer otururken karnına baskı yapıyorsan hissetmiş olman mümkün, çünkü baskı durumunda bebek rahatsız olduğundan tepki verirmiş. bence o tarihi bir kenara yaz :)

yazdım canım  :hieyt:  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 31 Ocak , 2011, 11:12:41
KIZLAR SİZE BİŞEY SORCAM BEN BİL YUMURTLAMA GÜNÜNÜ HESAPLADIM BU AY ADETİNİZ 34 GÜNDE Bİ OLUYO DİYE HESAPLADI
AMA GECEN AYI HESAPLIYORUM 33 GUNDE Bİ OLUYONUZ DİYO
SONRAKİ AYI HESAPLIYORUM 30GÜNDE Bİ DİYO
KIZLAR SİZCE OVİLASYON TESTİNİ HANGİ ADET TARİHİNE YAPAYIM SASIRDIM YAA
HATTA SİZE SON 5AY ADET TARİHİMİ VEREYİM
İLK GÜN 14 EYLÜL
İLK GÜN 14 EKİM
İLK GÜN 14 KASIM
İLK GÜN 19 ARALIK
İLK GÜN 21 OCAK  ??? ??? :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:09:57
Alıntı yapılan: "°°¤pamukprenses°°¤" - 31 Ocak , 2011, 10:59:21
günaydın kıslar

günaydın canım yeni gördüm yazdığını kusura bakma

GÜNAYDIN TATLIM NASILSIN KAYNANANLAR GELDİMİ SÖYLEDİNMİ
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

muhribe

aşkımcım canım sen en erken olanı baz al bence. yani 30'u. ona bakarak ovulasyon testinin içinde hangi gün başlaman gerektiğini yazar.

muhribe

GÜNAYDIN TATLIM NASILSIN KAYNANANLAR GELDİMİ SÖYLEDİNMİ
[/quote]

geldiler canım ama söylemedim. eşim illa ısrar etti cinsiyeti belli olmadan ailelere söylemeyelim diye. ben de fermuar yaptım ağzımı  :laughing7:

Dilara Ebrar

hayırlı haftalar hafta yine başladı haftayla beraber muhabbetlerde aynı ooooy oooooy. hepimisin  allah yardımcısı olsun.ama fazla kaptırmayın kendinisi.başka şeylerden muhabbet edin.bence yanii. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:18:31
aşkımcım canım sen en erken olanı baz al bence. yani 30'u. ona bakarak ovulasyon testinin içinde hangi gün başlaman gerektiğini yazar.
EVET YAZIYO CANIM ÖLEMİ ALAYIM 31GÜNDEKİNİ ALAYIM BARİ 1KUTU ALMIŞTIM 5TANE ÇIKIYO İÇİNDEN  :-\ :-\ YAKALAYAMAZSAM BU AY ÜZÜLÜRÜM  :'( :'(

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღ°คşкเ๓ςเ๓°ღ♥ღ - 31 Ocak , 2011, 11:22:04
EVET YAZIYO CANIM ÖLEMİ ALAYIM 31GÜNDEKİNİ ALAYIM BARİ 1KUTU ALMIŞTIM 5TANE ÇIKIYO İÇİNDEN  :-\ :-\ YAKALAYAMAZSAM BU AY ÜZÜLÜRÜM  :'( :'(

adetinismi düzensiz ki.sayın.2 adet arasını 2 ye bölün.6 gün önce 6 gün sonra hepsini birden alın cetvele. :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

muhribe

hangi marka aldın sen canım? 5 tane çok azmış. ben coretest almıştım 30 tane falan vardı 30 tl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 31 Ocak , 2011, 11:24:31

adetinismi düzensiz ki.sayın.2 adet arasını 2 ye bölün.6 gün önce 6 gün sonra hepsini birden alın cetvele. :icon_thumright: :icon_thumright:
CANIM BENİMKİNİ SEN SASYSANA Bİ  :laughing7: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:24:39

hangi marka aldın sen canım? 5 tane çok azmış. ben coretest almıştım 30 tane falan vardı 30 tl
CANIM BEN 20TL ALDIM 5TANE MARKASI GALENİK ONE STEP

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AMA BEN İNT ALMADIM ECZANEDEN ALDIM   :( :(

muhribe

hayırlı olsun aşkımcım inş bu ay mutlu son olur  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 11:28:39
hayırlı olsun aşkımcım inş bu ay mutlu son olur  :love9: