27 Nisan , 2024, 10:17:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

ÖZLEM & HASAN

hııııı kızlar bi de göğüslerimdeki değişikliği bahsetmeyi unutmuşum bu arada.
onlarda da şu anda dokunulduğunda özellikle yan taraflarından o kadar acıyo ki anlatamam ama daha önce de sanki yani adet olacağım zamanlarda da oluyordu gibi ama tam işte hatırlayamıyorum dikkat etmemişim sanırım... :dontknow:

ÖZLEM & HASAN

KIZLAR HEPİNİZE CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN BENİ YALNIZ BIRAKMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :love9:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 14:59:24
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 14:45:10
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 31 Ocak , 2011, 14:23:22
CANIM İNŞ BEBİŞİNDEN BAHEDİYORDUR ÖZDENİM
bilmiyorum canım ya 2 gün öncede sayılar gördüm rüyamda dedim ya tabi anlatmadım sizlere bekliyorum günüm geçsin diye ama anlamadım ya  :icon_scratch: ??? neden öyle üst üste oldu

Allah rüyanı hayırlara vesile etsin cnm.
amin canım  :amin: nasılsın bu arada  seninle ilk karşılaşıyoruz canım ben özden evliyim
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

aydinays

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 15:02:44
onlarda da şu anda dokunulduğunda özellikle yan taraflarından o kadar acıyo ki anlatamam ama daha önce de sanki yani adet olacağım zamanlarda da oluyordu gibi ama tam işte hatırlayamıyorum dikkat etmemişim sanırım... :dontknow:

Özlem aynısı benimde oluyor. Şu an aynı belirtileri bende yaşıyorum. Gögüslerim yumurtlama zamanından beri özellikle yanlardan çok ağrı yapıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

yasmin24

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 14:59:39
TEST YAPMAKTAN ÇEKİNMEYİN BENCEDE YAPIN  RAHATLAYIN BENDE GÜNÜMDE YAPMIŞTIM ÇIKTI
GÜZEL DİYOSUN TATLIMDA AMA BİZLER NEGETİF SONUÇ GÖRMEKTEN BIKTIIIIIK :igrenc:

aydinays

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 15:04:25
bilmiyorum canım ya 2 gün öncede sayılar gördüm rüyamda dedim ya tabi anlatmadım sizlere bekliyorum günüm geçsin diye ama anlamadım ya  :icon_scratch: ??? neden öyle üst üste oldu

amin canım  :amin: nasılsın bu arada  seninle ilk karşılaşıyoruz canım ben özden evliyim

Evet canım ben yeni üye oldum. 2 gün oldu galiba. 5 Ağustosta evlendim. Bu zaman kadar korunuyorduk. Bu ay yumurtlama dönemlerine dikkat ettik. Bakalım
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 15:04:35

Özlem aynısı benimde oluyor. Şu an aynı belirtileri bende yaşıyorum. Gögüslerim yumurtlama zamanından beri özellikle yanlardan çok ağrı yapıyor.
BEN BU KARIN AĞRIMI PEK ANLAYAMIYORUM İŞTE SANKİ HER YERİM ARA ARA AĞRIYOR NEDEN OLDUĞUNU ARTIK Bİ ÖĞRENEBİLSEM...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 15:04:42
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 31 Ocak , 2011, 14:59:39
TEST YAPMAKTAN ÇEKİNMEYİN BENCEDE YAPIN  RAHATLAYIN BENDE GÜNÜMDE YAPMIŞTIM ÇIKTI
GÜZEL DİYOSUN TATLIMDA AMA BİZLER NEGETİF SONUÇ GÖRMEKTEN BIKTIIIIIK :igrenc:

CANIM BENCE BIKMAK İÇİN ÇOK ERKEN BEN 11.Cİ AYIMDA GÖRDÜM ÇİZFT ÇİZGİYİ BURDAKİ ARKADAŞLAR VAR YILI DEVİRMİŞ OLANLAR.BOŞUNA STRES OLARAK GÖRÜYORUM BEN BEKLEMEYİ BEN HİÇ BEKLEMEDİM ŞÜPHE ETTİĞİM AY YAPTIM TABİKİ ÜZÜLDÜM SONUCUNDA AĞLADIM HAYATA KÜSTÜM AMA İYİ YAPMIŞIM HEMEN YAPMAKLA ÇÜNKÜ VARSA YOKSA HEMEN ÖĞRENİP O STRESTEN KURTULUP ÇÖZÜM DÜŞÜNMEYE BAŞLIYOSUN PLAN YAPIYOSUN ŞÖYLE YAPIYIM DİĞER AY BÖYLE YAPIYIM DİYE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 15:07:36

BEN BU KARIN AĞRIMI PEK ANLAYAMIYORUM İŞTE SANKİ HER YERİM ARA ARA AĞRIYOR NEDEN OLDUĞUNU ARTIK Bİ ÖĞRENEBİLSEM...

Özlemcim ikimizde hayırlı olsun cnm.

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 15:10:01
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 15:07:36

Özlemcim ikimizde hayırlı olsun cnm.
İNŞALLAH TATLIM HEPİMİZ İÇİN HAYIRLISI..

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 15:06:29
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 31 Ocak , 2011, 15:04:25

Evet canım ben yeni üye oldum. 2 gün oldu galiba. 5 Ağustosta evlendim. Bu zaman kadar korunuyorduk. Bu ay yumurtlama dönemlerine dikkat ettik. Bakalım
inşallah canım Allah hayırlısını versin  :amin: inş güzel haberlerle gelirsin bizde şimdiyeden hep korunduk bu 2ci denememiz inşallah olur

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BENİM BEBİŞİM COŞTUUU KIPIR KIPIRRRR  :muzz: :muzz:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑ - 31 Ocak , 2011, 14:56:36
Alıntı yapılan: Özlem & Hasan - 31 Ocak , 2011, 14:51:39
Kızlar hamiş olanlar bana yardım edebilir mi - merakımdan çatlıycam...

Normalde adetime 2 gün kaldı ama bugün sanki adet olacakmışım gibi hafiften karın ağrım var ve tuvalete giderken korkuyorum resmen kırmızıları görücem diye.. :'(

Ayrıca özellikle şu son 1 haftadır ara ara kasıklarımda ağrı oluyor ve son birkaç gündür de resmen sırayla her yerim ağrımaya başladı. Dün özellikle belim ve bacağım nedense ağrıdı kısa bir süre hala da bacağımdaki ve kasıklarımdaki ağrılar ara ara oluyor. Çok nadir de hafiften bi bulantı oluyor ama çok az hissediyorum. Nedendir kızlar - çok kafaya takmıyorum aslında psikolojik değil gerçekten yaşıyorum bunları...

Bana yardım eder misiniz lütfen...
Ah canım inşllhh hamişsndr ben günümü hiç beklemedim 2 vardı test yaptım çıktı. aman dedim hamileysem hamileymdr beklememe ne gerek var değilsem zaten kan elecek dedim. sende istersen bir test yap.
YAĞMURCUM SEN NASIL BELİRTİLER YAŞAMIŞTIN MERAK ETTİM?

aydinays

:nazar: :nazar: :nazar: MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH İNŞALLAH BİZEDE NASİP EDER