En Erken Gebelik Belirtileri ...

Başlatan naz_pinar, 19 Ağustos , 2008, 16:18:03

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar doktor cinsiyet için beni 3 mart'ta çağırdı. ama o zaman biz 17. haftayı bitirmiş olacağız. çok geç değil mi? :S

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 10:37:25
kızlar doktor cinsiyet için beni 3 mart'ta çağırdı. ama o zaman biz 17. haftayı bitirmiş olacağız. çok geç değil mi? :S

aslında ancak görür çünkü ozamanlar daha da hareketli oldukları için ama tabi daha çok var yani benim doktorum geçen hafta gördü daha 14. haftası bitmemişti ama erkek çabuk görülüyor

muhribe

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 31 Ocak , 2011, 10:39:00

aslında ancak görür çünkü ozamanlar daha da hareketli oldukları için ama tabi daha çok var yani benim doktorum geçen hafta gördü daha 14. haftası bitmemişti ama erkek çabuk görülüyor

biz geçen hafta gittiğimizde daha 12. haftadaydık. doktor henüz çok erken dedi. ve ikili test ölçümlerine odaklandı daha çok. neyse tatlı heyecanlar bunlar, bir ay daha sabredicez :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım cinsiyet için 13 den itibaren görülüyor ama net olarak bi kaç hafta daha gerekiyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM HAYIRLIISI TATLIM 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 10:39:55
biz geçen hafta gittiğimizde daha 12. haftadaydık. doktor henüz çok erken dedi. ve ikili test ölçümlerine odaklandı daha çok. neyse tatlı heyecanlar bunlar, bir ay daha sabredicez :)

evet canım :) gerçi bizimkiside zor gösterdi doktor baya uğraştı dönmesi için :D en sonunda sinirlendi açtı bacakları  :ehi: alın size dedi  :laughing7: benimde kontrolüme 20 gün var  :love9:

muhribe

Ayti, seninki yiğidin malı meydanda meselesi.
biz de eşimle müzakereleri tamamladık ve isim konusunda uzlaşmaya vardık. gerçi kız isim konusunda hala çok net değilim ama hele bi cinsiyet belli olsun ondan sonra netleşirim :) bu arada kayınvalidemler geldiler, ama söylemedik bebeği. cinsiyeti belli olunca o zaman söyliycez, zaten önce benim anneme söylememiz lazım, yoksa annem beni keser  :tongue3:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 10:46:20
Ayti, seninki yiğidin malı meydanda meselesi.
biz de eşimle müzakereleri tamamladık ve isim konusunda uzlaşmaya vardık. gerçi kız isim konusunda hala çok net değilim ama hele bi cinsiyet belli olsun ondan sonra netleşirim :) bu arada kayınvalidemler geldiler, ama söylemedik bebeği. cinsiyeti belli olunca o zaman söyliycez, zaten önce benim anneme söylememiz lazım, yoksa annem beni keser  :tongue3:

canım martta zaten bebek baya bi olmuş olcak sen bence doğurana kadar söyleme herkese süpriz olsun  :laughing7:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Mine Esir

;D hamile kalana kadar onun derdi.. yok acaba hamilemiyim. yok çizgi silik çıktı.. yok kan testi bilmem ne...
hamile kaldıktan sonra acaba kız mı..erkek mi.. yok kıçını dönmüş.. testi.. aşısıı...
Allah'ım yaa hepsinde ayrı stes ayrı heyecan...  :laughing7:
Allah ım hepimize sabır versin valla..

muhribe

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 31 Ocak , 2011, 10:47:35
canım martta zaten bebek baya bi olmuş olcak sen bence doğurana kadar söyleme herkese süpriz olsun  :laughing7:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

iyi fikir aslında  :k06:gerçi kayınvalidem imalı imalı bakıyor, galiba artık karnım belli olmaya başladı ama o bakınca ben de ona bakıyorum, bakmayı kesiyor  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 10:49:31
Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 31 Ocak , 2011, 10:47:35

iyi fikir aslında  :k06:gerçi kayınvalidem imalı imalı bakıyor, galiba artık karnım belli olmaya başladı ama o bakınca ben de ona bakıyorum, bakmayı kesiyor  :ehi:

ahahaha hayal ettim sizi birbirinize bakarken  :toothy10:

yasmin24

kızlar bişey sorcam adet düzensizlikleri başladığı zaman hamile kalma oranı dahamı yüksek oluyo :dontknow:

muhribe

hahah Ayti, zaten sürekli peşimizde, mutfağa gitsek orda, salona gitsek orda, sanki ben onun oğluna bişi yapcam :D

muhribe

Alıntı yapılan: yasmin24 - 31 Ocak , 2011, 10:52:43
kızlar bişey sorcam adet düzensizlikleri başladığı zaman hamile kalma oranı dahamı yüksek oluyo :dontknow:

canım düzensizlik durumunda rahim kendini hamileliğe hazırlıyor derler ama ne kadar doğrudur bilemem. gebelik için düzenli adet şart biliyorsun, yumurtlama vs. için