TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

ayy

mrb kızlar canlarım dualrını benden eksik etmeyen canım arkadaslarım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bugün regl oldum akşam ve cıuma günü ilkez tüp bebk dr umu göreceğim ve muane olacağım inşallah herhangibir sıkıntı olmazsa hemen başlamak istiyorum ve kuzucuklarıma kavuşmak istiyorum biliyorum rabbim Budefa gönderecek benim sıpaları inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
DUALRINIZA HERZAMANKİNDEN DAHA ÇOK İHTİYACIM VAR KUZULARIMIN TEYZELERİ :love9: KALBİNİZİN KÖŞESİNDEN AYIMAYIN İSMİMİ :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

Canımmmmm RABBİM gönlünün muradını inşallah bu tedavinin sonucunda verecek hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: RABBİM yardımcınız olsun çabalarının karşılığını versin  :amin: :amin:

Dularım seninle RABBİM sağlıklı sıhahtli hayırlı şekilde yavrularına kavuştursun seni tez vakitte iki tane minnak almak nasip olsun kucağına  :amin: :amin: :amin:
  :binkybaby: :binkybaby:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

ayşecim rabbim o güzel gönlüne göre versin canım.inş herşey yolunda gider. :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah en  güzel haberlerle gel tedavinden hep duamdaydın hepte olacaksın inşallahh  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım inşallah bebeklerin kısa zamanda gelir...burada  ikimiz artık hamilelik muhabbetleri yaparız

masal12

ayşecimm allah gönlüne göre versin canım benim inşallah hayırlısıyla tutacak dualarımız seninle  :amin: :amin: :amin:

nesssli

ayy

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kızlar hepinizden Allah razı olsun yarın için randevumu aldım inşalah muanede sıkıntı cıkmazsa başlayacağız bu ay  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
burdaki tüm arkadaşlarım hep alımdasınız sizlerde benim hep dualrımdasınız rabbim hamişlerimizi sağlıcakla yavrularına kavuştursun benim gibi hasret çekenlerin hasretini dindirsin yavrusunu kucağına alan canlarımında kuzularına sağlık sıhhat versin diye dualr ediyorum biliyorum sizlerde hep kalpten dualardasınız rabbim dualrımızı geri çevirmesin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:bu dünyada her şey duayla rabbim kendine açılan elleri asla geri çevirmez sadece belki bazen zamanı olmadıgı için erteliyor biliyorum inanıyorum inşallah bizlerinde zamanı gelmiştir artık :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

bu güzel dularına gönülden yürekten aminnnnnnn diyorum ayşecim  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

cannım hakkında hayırlısını diliyorum.

inşallah hamile haberlerini alcaz  :amin:

kolay gelsin  :opucuk:

Sır_Çiçegi

inş. cnm güzel haberlerini almaya az kaldı  :amin: :amin:
her zaman duamdasın cnm sakın unutma  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

teşekkür ederim kızlar burda olduğum ve sizlerle tanıştığım için çok mutluyum iyiki aranızdayım kimselerimle paylaşamadığım acıarımı mutluluklarımı sizlerle paylaşıyorum ve gercekten burada paylaşılan acıların yürekten hafiflediğine inanıyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

mutluluk

İYİKİ BİZDE SENİ TANIDIK AYŞECİM.ALLAHIM YOLUNU AÇIKETSİN VE MİNİKLERİN GELSİN BİR AN ÖNCE

destina06

Canım Allah kolaylık versin  emeklerinizin karşılılığını çifter çifter versin :amin: :amin: Benim için  çok zorlu bir süreçti meleğimi göndermedi Allah o süreçte :y25: inşallah sen ilk denemende bize güzel haberi verirsin dualarım seninle :opucuk: :love9: :love9: :love9:

ayy

şulecim biliyorum ve seninle birlikte çok üzüldüm halada üzülüyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: rabbim inşallah seninde 2.tedavie gerek görmeden göndereck inşallah meleğini :amin: :amin: :amin: :amin:
çok zor hem maddi hem psikolojik olarak yıpranıyor insan ben bunları düşündükçe cıkaamıyorum içinden ve karar aldım en azında tedavim bitene kadar olumsuz düşünmeyeceğim(ki ben herşeyde hep en kötüsünü hesaplarım)bu defa hesap yapmayacağım iyi düşünmeye çalışıyorum biliyorum negatifle sonuclanırsa çok daha büyük hayal kırıkklıgı yaşayacağımı..hatılıyorsun degrim 8 .78 lerde çıkmıştı sonrada düşmüştü kendime gelememiştim günlerce eminim bunu tekrar yasarsan daha kötü olacağımı ama inanmak istiyorum ben olacağına  :crybaby2: :crybaby2: