20 Nisan , 2024, 11:46:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

destina06

canım benim inşallah senin şöyle bir avantajın var hamile kalabiliyosun ve ben inanıyorum senin ilkinde olacağına benim şeftem yok daha :ehi: :ehi: döllenmiş embriyoyu bile içimde tutamadım.Ve hala o kalan iğneleri gördükçe gözlerim doluyo ve göbeğimin sızladığını söylesem abartmış olmam. :y25: yakın bir zamanda ikincisini düşünemiyorum bile ama ben bu dirençsizim sanırım.İnşallah senin ilkinde olacak ahanda böle oynucaz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ayy

Alıntı yapılan: destina06 - 11 Ekim , 2012, 12:49:23
canım benim inşallah senin şöyle bir avantajın var hamile kalabiliyosun ve ben inanıyorum senin ilkinde olacağına benim şeftem yok daha :ehi: :ehi: döllenmiş embriyoyu bile içimde tutamadım.Ve hala o kalan iğneleri gördükçe gözlerim doluyo ve göbeğimin sızladığını söylesem abartmış olmam. :y25: yakın bir zamanda ikincisini düşünemiyorum bile ama ben bu dirençsizim sanırım.İnşallah senin ilkinde olacak ahanda böle oynucaz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
CANIM YA NİYE ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
BİRAZ ZAMAN GECSİN İSTEYECEKSİN SENDE İKİNCİYİ (İNŞALLAH GEREK KALMAZ CANIM)   :amin: :amin: :amin:
BAZEN İNSAN GEC TOPARLANIYOR HEPİMİZ AYNI SÜRECTEN GECİYORUZ ...BENMDE AŞILAMAMDAN KALAN İĞNEM KALEMİM DOLAPTA HER ACTIGIMDA İÇİM CIZLIYOR  YÜREĞİMDE BİŞEY YANIYOR AMA İNŞALLAH MELEKLERİMİZE KAVUSUNCA BU SIZILAR DİNECEK CANIM .BEN SENİN DİRENCSİZ OLDUGUNU DÜŞÜNMÜYORUM SADECE ZMANA İHTİYACIN VAR BİRAZ CANIM.SENİNDE BENİMDE AYNURUNDA SAADETİNDE AYŞENİNDE DİĞER TÜM ARKADASLARIMINDA GÜZEL HABERLERİNDE MUZLARIMLA BİRLİKTE OYNUCAM BENDE TABİ EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

ŞULEM BİŞEY SORUCAM CANIM SENİN EMBRİYOLARINDA DONDURMADILARMI HİÇ CANIM :dontknow: :dontknow:

destina06

inşallah o günler hepimiz için yakındır canım :opucuk: Canım 3 taneydi benim beşinci güne kalan ikisini yerleştirdiyse bir birini yerleştirdiyse iki kaldı.Ama kuvvetle muhtemel iki tane yerleştirdi diyorum çünkü ben tek koyarsanız gelmicem diyip odasından çıkmıştım sonra eşim iki koycak tamam dedi o arkada kalmıştı.Sonrasında ben doktora telde kaç tane koydunuz dedim böyle şeyler telefonda konuşulmaz dedi :dontknow: Eğer bir tane kaldıysa onun çözünürken ölme ihtimali yüksek sanırım :crybaby2: o yüzde ona yok gözüyle bakıyorum.Tekrar aynı süreçlerden geçecem yani :sad1:

sukeyna

Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım , nerde yaptırıyorsun tedavini? İlk tedavin dimi

ayy

ŞULEM BELKİ O MİNİK MELEĞİN ÇÖZÜNÜRKEN ÖLMEZ SENİ BEKLİYORDUR :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: sukeyna - 11 Ekim , 2012, 13:39:44
Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım , nerde yaptırıyorsun tedavini? İlk tedavin dimi
SAOL CANIM EVET İLK OLACAK.BURSA ACIBADEMDE OLACAK :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sukeyna

Alıntı yapılan: ayy - 11 Ekim , 2012, 15:02:26

Canım benim ki de tüp bebek biliyorsundur belki, moralini hep yüksek tut tedavi boyunca ve bol et ye, en azından ben öyle yapmıştım :opucuk:

esracım

Ayşecim Allah ım inşallah yüzünü güldürür ve sen mutlu sona ulaşırsın.İmkansız gibi görünen mümkün olsun bebeğin bebeklerin kucağında olsun.Bekledin tüp bebek için ve hayırlı zaman bu ay olsun.Bayramda yüzünde gülücükler olsun.Geçmişte yaşadığın her şeyi sana tek tek unuttursun.İnşallah mutluluğnu paylaşırız.Rabbim den dileğim arkadaşlarımın biran önce mutlu sona ulaşması.Asla olumsuz düşünme canım.Her şey olacağına varacak bir şekilde.Olacak olanda kuzuların olsun  :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: sukeyna - 11 Ekim , 2012, 17:19:32

Canım benim ki de tüp bebek biliyorsundur belki, moralini hep yüksek tut tedavi boyunca ve bol et ye, en azından ben öyle yapmıştım :opucuk:
evet tatlım biliyorum sizler umut oluyorsunuz bize sizlerle sevindik rabbim bizim mutlluğumzlada sizi sevindirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:
ben aşılamada hiç umutlu değildim ama şimdi daha umutyum daha pozitifim :amin: :amin: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: esracım - 11 Ekim , 2012, 17:28:08
Ayşecim Allah ım inşallah yüzünü güldürür ve sen mutlu sona ulaşırsın.İmkansız gibi görünen mümkün olsun bebeğin bebeklerin kucağında olsun.Bekledin tüp bebek için ve hayırlı zaman bu ay olsun.Bayramda yüzünde gülcükler olsun.Geçmişte yaşadığın her şeyi sana tek tek unuttursun.İnşallah mutluluğnu paylaşırız.Rabbim den dileğim arkadaşlarımın biran önce mutlu sona ulaşması.Asla olumsuz düşünme canım.Her şey olacağına varacak bir şekilde.Olacak olanda kuzuların olsun  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
esracım canım benim güzel dualrın için Allah razı olsun inşallah dualrımız kabul olur meleklerirmiz doldurur kucağımız benim ve burdaki isteyen tüm arkadaşlarımızın :amin: :amin: :amin: :amin:
çifte bayram yaşatsın rabbim inşallah :amin: :amin: :amin: en azından önümüzdeki biray tüm olumsuzları attım kafamdan hep güzel şeyler düşüneceğim bolbol dua ediyorum rabbim ol diyecek inşallah inanıyorum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

sukeyna

Alıntı yapılan: ayy - 11 Ekim , 2012, 17:35:18
Alıntı yapılan: sukeyna - 11 Ekim , 2012, 17:19:32

evet tatlım biliyorum sizler umut oluyorsunuz bize sizlerle sevindik rabbim bizim mutlluğumzlada sizi sevindirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:
ben aşılamada hiç umutlu değildim ama şimdi daha umutyum daha pozitifim :amin: :amin: :opucuk:

Biliyo musun aşılama yaptırdığımda bende hiç umutlu değildim be sonuç negatif olmuştu, hatta aşılamamın sonucunu öğrenmeden tüp bebek merkezi araştırmaya başlamıştım, işte bu yüzden umutlu ol moralini yüksek tut diyorum :icon_thumright:
Bu arada tedaviye başladın mı hangi aşamadasın?

nazlıyarim

:opucuk: ayşecim canım hayırlı olsun benimde cumartesi kontrolüm var ikimiz içinde ve (tüm tedavi gören arkadaşlarımız) için  hayırlı sonuçlar olur inşallah  :amin: .ben 1 aydır her sabah nar suyu içiyorum ceviz hurma yiyiyorum.folik asit kullanıyorum nar suyu rahim duvarını kalınlaştırıyormuş hurma rahmi besliyormuş cevizide zaten hergün yemememiz gerekiyor.transfer günü sakın parfüm içerikli bişi giyme sürme sigara kokusu sinmesin üstüne embriyolar etkileniyormuş ve tutmama riski yüksekmiş.transferden sonra 3 gün yıkanma.tüp bebek yaptıran arkadasların tavsiyeleri uygulamakta fayda var nede olsa tecrübeliler.şulecim senin içinde bol bol dua ediyorum.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım çok saol bende bu tedbirlere uyacağım inşalah arkadaşımda aynılarını söyledi.ama nar suyu dısında sakın transferden sonra nar yeme arkadaşımın dr transferden sonra özellikle söylemiş nar,nane ,maydanoz yeme diye....
şimdi iki kuzusu var 8 aylık bir kız bir erkek inşallah bizlerde bu sonucu yaşarız :amin: :amin: :amin: :opucuk: