29 Mart , 2024, 14:31:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

takip edemedim bir süredir cnm  :sad1:
nasılsın :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

saol duygucum iyiyim çok şükür tedavimiz gelecek ay başlayacak ama kuzum iyi çok şükür ama bayramdan sonra bir ameliyatı daha var ben böyle stersli olursam bu defa ben dr gitmeden arayıp durumu anlatacağım erteleyelim derim çünkü tedaviyi yumurtaları olumsuz etkileyeceğini biliyorum ama inşallah kuzum çok daha iyi olurda bende iyi olursam ertelemem canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

hayırlısı olsun inş. cnm  :amin: :amin:
sen nasıl istersen öle yap gelir biran önce meleklerin inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 23 Ekim , 2012, 15:24:30
hayırlısı olsun inş. cnm  :amin: :amin:
sen nasıl istersen öle yap gelir biran önce meleklerin inş.  :amin: :amin:

İNŞALLAH DUYGUCUM ALLAH RAZI OLSUN :amin: :amin: :amin: SANADA HAYIRLI HAFİF EN ACISIZ DOĞUMLAR NASİP ETSİN RABBİM :amin: :amin: :amin:

ayy

MERHABA KIZLAR BU AY YİNE ERTELENECEK BENİM TÜP BEBEK HİKAYEM AMA BU DEFA BEN ERTELİYORUM FAKAT DR U ARAMADIM DAHA.BİLİYORSUNUZ KUZUMUN DURUMUNU 2 AYA YAKIN HASTANEDE KALACAKMIŞ BEN DURUMDA BEBEK YAPAMAM DÜŞÜNEMİYORUM BİLE ZATEN PSİKOLOJİMDE ELVERİŞLİ DEĞİL ERTELEMESEM BİLE TEDAVİMİ OLUMSUZ ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ZATEN BAYRAM BİTTİ BİLET ALMAM KOLAYLAŞTI YARIN YA DA DİĞER GÜN YOLCULUK VAR BURDA BÖYLE DURAMAYACAĞIM MEMLEKETE KUZUMUN YANINA GİDİYORUM KENDİ GÖZLERİMLE GÖRÜP HASTANEDE BEN KALACAĞIM YANINDA .BANA ÇOK DÜŞKÜNDÜR PSİKOLOJİSİ DÜZELECEKTİR BUDA TEDAVİSİNE YARDIMMCI OLUR DAHA ÇABUK İYİLEŞİR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:YAKLAŞIK 1 AY KALMAYI DÜŞÜNÜYORUM HERHAN GİBİR AKSİLİK ÇIKMAZSA BUARADA DUALRIM SİZİNLE OLACAK SİZDE DUALRINIZI KUZUMDAN EKSİK ETMEYİN KIZLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ORDAYKEN NETE GİREMMEYEBİLİRİM KIZLAR İNŞALLAH GELDİĞİMDE HEP GÜZEL HABERLERLE KARŞILAŞIRIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SİZİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM GELENE KADAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

Alıntı yapılan: ayy - 31 Ekim , 2012, 12:45:14
MERHABA KIZLAR BU AY YİNE ERTELENECEK BENİM TÜP BEBEK HİKAYEM AMA BU DEFA BEN ERTELİYORUM FAKAT DR U ARAMADIM DAHA.BİLİYORSUNUZ KUZUMUN DURUMUNU 2 AYA YAKIN HASTANEDE KALACAKMIŞ BEN DURUMDA BEBEK YAPAMAM DÜŞÜNEMİYORUM BİLE ZATEN PSİKOLOJİMDE ELVERİŞLİ DEĞİL ERTELEMESEM BİLE TEDAVİMİ OLUMSUZ ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.ZATEN BAYRAM BİTTİ BİLET ALMAM KOLAYLAŞTI YARIN YA DA DİĞER GÜN YOLCULUK VAR BURDA BÖYLE DURAMAYACAĞIM MEMLEKETE KUZUMUN YANINA GİDİYORUM KENDİ GÖZLERİMLE GÖRÜP HASTANEDE BEN KALACAĞIM YANINDA .BANA ÇOK DÜŞKÜNDÜR PSİKOLOJİSİ DÜZELECEKTİR BUDA TEDAVİSİNE YARDIMMCI OLUR DAHA ÇABUK İYİLEŞİR İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:YAKLAŞIK 1 AY KALMAYI DÜŞÜNÜYORUM HERHAN GİBİR AKSİLİK ÇIKMAZSA BUARADA DUALRIM SİZİNLE OLACAK SİZDE DUALRINIZI KUZUMDAN EKSİK ETMEYİN KIZLAR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ORDAYKEN NETE GİREMMEYEBİLİRİM KIZLAR İNŞALLAH GELDİĞİMDE HEP GÜZEL HABERLERLE KARŞILAŞIRIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SİZİ ÇOK ÖZLEYECEĞİM GELENE KADAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AYŞECİM Rabbim acil şifaler versin, ve hakkında hayırlısı olur

sende güzel haberlerle gel, senın tavsiyen uzere bugun bend edoktora gıdıyorum dun dua ettınmı bana  :amin:

ınsallah yerlesme kanamsıdır..

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:AY ETMEZMİYİM AKLIM HEP SENDE AKŞAMDAN BERİ BİSÜRÜ DUA ETTİM HEM YİĞENİME HEM SANA İNŞALLAH POZİTİF ÇIKAR TESTİN DİYE  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SABAHTAN BERİDE NETE GLENE KADAR ACABA YAPTIMI Kİ DİYE DÜŞÜNÜP DURDUM CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:DAHA YENİ GELDİM NETE ZATEN MSJ ATMAYI DÜŞÜNÜYORDUM CANIM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
biryandanda kendime kızdım aslında hernekadr pozitif olacagını düşünsemde ya olmazsa boşuna umutlandıysam diye AMA İNŞLLAH BOŞUNA DEĞİLDİR CANIM İNŞALLAH YERLEŞME KANAMASIDIR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

tatlım benim acil çıkmam gerek bilet bakıyorum gelince güzel haberlerini görmek istiyorum inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

Balböceği

Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah  :amin:

Bunda da vardır bı hayır  :amin:

Rabbim kuzuna saglık sıhhat hayırlı uzun ömürler, acil şifalar versin  :amin:

Güle güle git, guzel haberlerle gel.  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım iyi yolculuklar, inşallah yeğenin kısa sürede iyileşir

mutluluk

ayşecim allaha emanet ol güzel haberlerle dön :opucuk:

ayy

SAADETCİM,AYŞECİM,EDACIM ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN İNŞALLAH GÜZEL HABERLER GETİRİRİM VE GELDİĞİMDE GÜZEL HABERLERLE KARŞILASIRIM BURDA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:CUMA GÜNÜ GİDİYORUM BİLETİMİ AYIRTTIM KIZLAR :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

ALLAHIM GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BİTANEMMM

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH RAZI OLSUN CANANIM İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
GELDİĞİMDE SENDE KUZULARINLA ÇOKTAANN EVİNİZE DÖNMÜŞ OLACAKSINIZ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

makaron

Ayşecim canım geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin ama beni affet foruma sonradan dahil oldum kaçırdım herhalde. kuzun kim? neyi var? Her neyse çabucak iyileşir inşallah. Bana da aşılama yapalım dedi doktor. Ben de şaşırdım. yumurta takibi çatlatma filan olmadan pat diye aşılama diyince. Sence doğru mu ne dersin? sen baya tecrübelisin sana özellikle danışmak istedim. devlet hastanesine gitmiştim ama acıbademi tavsiye eder misin? tanıdık doktor var ona gidebilirim. Birde acıbademin fiyatları nasıl? Tekrar geçmiş olsun canım. hayırlı haberlerini bekliyoruz.