23 Nisan , 2024, 14:08:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH ZEYNEPCİM İNŞALLAH HEPİMİZİN YÜZÜ GÜLER :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

KIZLAR BEN YENİ GELDİM EVİME BURSAYA GİDECEKTİM YA GİTTİM MUANEMİ OLDUM GELDİM .
DRUM AŞILAMDAN KALMA MİNİK BİR KİST GÖRDÜ VE GELECEK AYA ERTELEDİ REGLİNLE GECER DEDİ BEN ÜZÜLCEMİ SANIYORDUM AMA HİÇ ÜZÜLMEDİM ..
DRUMU VE HASTANEYİ ÇOK SEVDİM ÇOK SICAKLAR DRUM ÖYLE BAŞINDA SAVMIYOR SAATLERCE SORU SORSAM CEVAPLAYACAK AYRICA ÇOK ESPİRİLİ PSİKOLOJİDENDE ANLIYOR  SANIRIM :flowers:
HASTANE ÇOK HİJYEN VE ORDAKİ TÜM ÇALIŞANLAR BİRBİRİNDEN HERŞEYDEN HABERDAR HERKESE ÖNEM VERİYORLAR.POZİTİF ELEKTİRİK ALDIM HASTANEDEN AYRILMAK BİLE İSTEMEDİM NERDEYSE :k06: :k06: :k06: :k06:
BU ARADA HİV VİRÜSÜ GENETİK TEST DAHİL BİSÜRÜ TEST YAPACAĞZ GELECEK AYA KADAR .İĞNELERİMİZİDE ALIP HAZIR BİŞEKİLDE BEKLEYECEĞİZ SANIRIM DAHA İYİ OLDU HEM KAN PIHTILAŞMAYIDA YAPTIRIYORUZ HERŞEYİ BİLEREK BAŞLAMIŞ OLACAK TEDAVİM.KISACASI ÇOK MEMNUN OLDUM KIZLAR RABBİM HEP İYİLERLE KARŞILARTIRSIN HEPİMİZİ İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIN İZNİYLE DRUMUNDA YARDIMIYLA İNŞALLAH İLK DENEMEDE ŞU BENİM ARTIK ÜNLÜ OLAN SIPALARIMA KAVUŞURUM İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

İnşallah canım gelecek yavruların ALLAH'ın iziniyle  :amin: :amin: :amin:

Senin adına çok sevindim ayşecim dr.sana pozitif enerji vermesi tedavinide olumlu yönde etkileyeceğine inanıyorum faydası büyük oluyo inşallah güzel günler ALLAH'ın iziniyle çok yakın  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayy

saol yelizcim gercekten öyle dr ve hastane içimdeki tüm negatifleri bitirdi çok şükür şimdi rahat rahat gelecek ayı bekliyoruz.rabbimin izniyle tedaviyede başlarsak  kuzularımada kavusurum inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

AYŞECİM İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE OLUR CANIM  :opucuk:  :love9:  :love9:  :love9:  SAĞLICAKLA MELEKLERİN SIMSIKI TUTUNURLAR ANNECİKLERİNE İNŞALLAH  :amin:  :amin:  :amin:  OLSUN GELECEK AYA KADAR HERŞEYİNİZİ TAMAMLAR DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE BAŞLARSINIZ TEDAVİYE .RABBİM İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRSIN CANIM :amin:  :amin:  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: kuzucuk - 13 Ekim , 2012, 19:40:45
AYŞECİM İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNE GÖRE OLUR CANIM  :opucuk:  :love9:  :love9:  :love9:  SAĞLICAKLA MELEKLERİN SIMSIKI TUTUNURLAR ANNECİKLERİNE İNŞALLAH  :amin:  :amin:  :amin:  OLSUN GELECEK AYA KADAR HERŞEYİNİZİ TAMAMLAR DAHA RAHAT BİR ŞEKİLDE BAŞLARSINIZ TEDAVİYE .RABBİM İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRSIN CANIM :amin:  :amin:  :amin:
SAOL KUZUM İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin: :amin: :amin: :amin:
HAFTA İÇİ BAŞLAYACAĞIZ İNŞALLAH SU TETSLERLE İLGİLİ ŞEYLERE BİRAN ÖNCE BİTSİNLER İSTİYORUMKİ İÇİM RAHAT ETSİN CANIM.GELECEK AY YİNE BURDAN BAŞLADIM DİYEBİLEYİM İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

inşallah canım güzel haberler verirsin bize  :amin:  :amin:  :amin:  :opucuk:  :love9:  :love9:

destina06

geç olsun güç olmasın  sonu güzel olsun kuzum :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: kuzucuk - 13 Ekim , 2012, 22:21:17
inşallah canım güzel haberler verirsin bize  :amin:  :amin:  :amin:  :opucuk:  :love9:  :love9:
inşallah canım inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: destina06 - 13 Ekim , 2012, 22:27:45
geç olsun güç olmasın  sonu güzel olsun kuzum :opucuk:
canım benim dediğin gibi 8 yıldır bekliyorum 1 ayınlafı bile olmaz.rabbim yüzümüzü güldürsün en kısa zmanda inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

esracım

Canım Bursa da başladınız değil mi tedaviye.İnşallah bu bir aylık gecikmede bir hayır vardır ve ben olacağına inanıyorum  :amin: :amin: Çok bekledin çok istedin ama sırada güzelce kavuşmak var bebeğine.Gelişmeleri yakından takip eidyoruz.

durgun

başladın dimi canm nasıl geçti bana yazarmısın bendde başlıcamda :(

durgun

benide bilgilendirirmisin canm lütfen başladınmı bende yaptırcamda nasıl oluyo

Sır_Çiçegi

herşeyde wardır bi hayır cnm  :amin:
hem herşey güzel olacakk inş. doktorundan da bu pozitifliği aldıysan  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ayy

Alıntı yapılan: esracım - 15 Ekim , 2012, 13:30:42
Canım Bursa da başladınız değil mi tedaviye.İnşallah bu bir aylık gecikmede bir hayır vardır ve ben olacağına inanıyorum  :amin: :amin: Çok bekledin çok istedin ama sırada güzelce kavuşmak var bebeğine.Gelişmeleri yakından takip eidyoruz.
EVET ESRACIM BURSADA DOKTORUMA İLK MUANMEİ OLDUM ÇOK ŞÜKÜR GELECEK AY REGLİMDEDE BAŞLAYACAĞIZ RABBİMİN İZNİYLE.MELEKLERİM GELİR İNŞALLAH HEMENCİK :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: