TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

nönü-2626

vardır ertelenmesinde bi hayır canım moralin yüksek olunca tedavinde olumlu olur allah nasip ettikten sonra vakti gelince gelir bebişlerimiz inşallah rabbim dualarımızı kabul eder  :amin: :amin: belki tedaviye başlamadan gelir inşallah allahım sen isteyen kimsenin kucağını boş bırakma :amin:

ayy

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 22 Ekim , 2012, 16:49:22
Kızlar tüp bebek ıocın fıyat ne dedılerr ???????????????
CANIM ÖZELDE YAPTIRIYORUZ BİZ MALUM DEVLET ÖNCESİNDE OLMAYACAĞINI BİLE BİLE 3 AŞILAMA İSTİYOR..

TÜP BEBEK ÜCRETİ 4250 CANIM AMA BANA 3950 YE İNDİLER.
İLAÇ PARASI HEPSİ ÇATLATMA DAHİL 1750 AMA GELİŞ FİYATINA 1100 E ALACAĞIM BEN.
VEE TABİ BAŞKA İLDE OLDUGU İÇİN GİTGEL KAL FALAN 1000 DE ÖYLE GİDECEĞE BENZİYOR.MAHVOLDUK YANİ ANLAYACAĞIN.AMA KUZULARIM GELSİNDE CANLARI SAOLSUN VE İNŞALLAH İKİNCİYE GEREK KALMAZ YOKSA ALTINDAN KALKMAK ÇOK ZOR BORCA GİRERİZ ÖYLE OLURSA :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ayy

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 22 Ekim , 2012, 18:02:27
vardır ertelenmesinde bi hayır canım moralin yüksek olunca tedavinde olumlu olur allah nasip ettikten sonra vakti gelince gelir bebişlerimiz inşallah rabbim dualarımızı kabul eder  :amin: :amin: belki tedaviye başlamadan gelir inşallah allahım sen isteyen kimsenin kucağını boş bırakma :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH CANIM BEN SABIRLA BEKLİYORUM SAĞLICAKLA GELSİNLER YETERKİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nönü-2626

evet canım sabretcez gelene kadar bebişler allahta bizi böyle imtihan ediyor sanırım dua edip beklicez gerisi allaha kalkmış bizde özel hastanede 3 aşılama yaptırdık ilaç haklarımızı kullandırdılar tüp bebek yaptırırsak ilaçlarımızı kendimiz alcaz öle dediler

ayy

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 22 Ekim , 2012, 18:35:51
evet canım sabretcez gelene kadar bebişler allahta bizi böyle imtihan ediyor sanırım dua edip beklicez gerisi allaha kalkmış bizde özel hastanede 3 aşılama yaptırdık ilaç haklarımızı kullandırdılar tüp bebek yaptırırsak ilaçlarımızı kendimiz alcaz öle dediler
BEN BİR AŞILAMA YAPTIRDIM CANIM ONUDA ÖZELDE YAPTIM.ZATEN AŞILAMADAN HİÇ ÜMİDİM YOKTU  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:AMA TÜP BEBEK İÇİN ÜMİTLİYİM İNŞALLAH BU DEFA GELECEK KUZULAR :amin: :amin: :amin: :amin:İNŞALLAH SENİNDE İLK DENEMNDE GELİR CANIM MELEKLERİN DUALRIM SENİNLE OLACAK HEP :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

inşallah en hayırlı sonucu almak nasip olur..
artık bende tüp bebek yaptırmak istiyorum ama maddi açıdan hazır değiliz..5 senelik evliyim 23 yaşındayım artıık zamanı geldi  ;D

ayy

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Ekim , 2012, 18:46:47
artık bende tüp bebek yaptırmak istiyorum ama maddi açıdan hazır değiliz..5 senelik evliyim 23 yaşındayım artıık zamanı geldi  ;D
KUZUM MAŞALLAH SEN KAÇ YAŞINDA EVLENDİN KIZ ALLAH BOZMASIN MUTLULUĞUNUZU VE MİNİK BİR YARAMAZLA TACLANDIRSIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:YAŞIN KÜÇÜKMÜŞ AMA 5 YILLIK EVLİLİK UZUN.PARAYI BİRKTİRNCE VAKİT KAYBETME CANIM İNŞALLAH GEREK KALMADAN GELİR MELEĞİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 18:51:15
KUZUM MAŞALLAH SEN KAÇ YAŞINDA EVLENDİN KIZ ALLAH BOZMASIN MUTLULUĞUNUZU VE MİNİK BİR YARAMAZLA TACLANDIRSIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin:YAŞIN KÜÇÜKMÜŞ AMA 5 YILLIK EVLİLİK UZUN.PARAYI BİRKTİRNCE VAKİT KAYBETME CANIM İNŞALLAH GEREK KALMADAN GELİR MELEĞİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
18in içindeydim ama doldurmamıştım  ;D
evet 5 senelik evlilik epey uzun bi zaman.eşimdede bendede sorunlar var.benim artık doğal yönden hiç ama hiçççç umudum kalmadı.hepimiz için hayırlısı olsun  :amin: :amin:

Balböceği

Hakkınız da hayırlısı olsun kizlar, Yasemin aşılama alan yaptırdın mı ?  :icon_scratch:

ayy

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Ekim , 2012, 18:54:19
Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 18:51:15
18in içindeydim ama doldurmamıştım  ;D
evet 5 senelik evlilik epey uzun bi zaman.eşimdede bendede sorunlar var.benim artık doğal yönden hiç ama hiçççç umudum kalmadı.hepimiz için hayırlısı olsun  :amin: :amin:
BENDE 8 YILLIK EVLİYİM 32 YAŞINDAYIM EŞİMDE PROBLEM VAR SAYI VE HAREKET.41 YAŞINDA CANIM BİZ ÇOK DAHA GEC KALDIK.O YÜZDEN DİYORUM İMKANINI DÜZELTİNCE VAKİT KAYBETME AMA İNŞALLAH GEREK KALMADAN SÜRPRİZ YAPAR KUZUN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ekim , 2012, 19:08:24
Hakkınız da hayırlısı olsun kizlar, Yasemin aşılama alan yaptırdın mı ?  :icon_scratch:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:

BurcuÇ

Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 18:07:11
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 22 Ekim , 2012, 16:49:22
Kızlar tüp bebek ıocın fıyat ne dedılerr ???????????????
CANIM ÖZELDE YAPTIRIYORUZ BİZ MALUM DEVLET ÖNCESİNDE OLMAYACAĞINI BİLE BİLE 3 AŞILAMA İSTİYOR..

TÜP BEBEK ÜCRETİ 4250 CANIM AMA BANA 3950 YE İNDİLER.
İLAÇ PARASI HEPSİ ÇATLATMA DAHİL 1750 AMA GELİŞ FİYATINA 1100 E ALACAĞIM BEN.
VEE TABİ BAŞKA İLDE OLDUGU İÇİN GİTGEL KAL FALAN 1000 DE ÖYLE GİDECEĞE BENZİYOR.MAHVOLDUK YANİ ANLAYACAĞIN.AMA KUZULARIM GELSİNDE CANLARI SAOLSUN VE İNŞALLAH İKİNCİYE GEREK KALMAZ YOKSA ALTINDAN KALKMAK ÇOK ZOR BORCA GİRERİZ ÖYLE OLURSA :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Allah yardımcın olsun ayşecim inşallah hakkınıda hayırlısı olur en kısa zamnda cok masrafa gerek kalmadan bebeişin gelir :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah canım rabbim hepimizn gönlündekini hayatına soksun biran önce  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ben bukadarına razıyım yeterki gelsin kuzular ve ikinciye gerek kalmadan inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

Alıntı yapılan: ayy - 22 Ekim , 2012, 23:02:37
inşallah canım rabbim hepimizn gönlündekini hayatına soksun biran önce  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ben bukadarına razıyım yeterki gelsin kuzular ve ikinciye gerek kalmadan inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

İnşallah canım insallah ..

3 gunum kaldı adetıme send edua et bana bu ay tutsun

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH MELEĞİN GÖBÜŞÜNDEDİR TATLIM İNŞALLAH BİDAHA BEKLETMEZ BU AY SON OLUR CANIM DUALAAIM SENİNLE CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: