Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

Sheida

gülfercim teşekkür ederim eklenmişim listeyee.. allahım meleklerimizi korusunnnnnnn

___Allahümme barik fihi ve la tedarruhü____  :amin:  :amin:  :amin:

AککORTįє

17 Mayıs , 2010, 14:53:02 #10366 Son düzenlenme: 17 Mayıs , 2010, 15:08:12 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:37:56
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 17 Mayıs , 2010, 13:32:24
Alıntı yapılan: gülfer - 17 Mayıs , 2010, 13:24:03
Alıntı yapılan: {safişim} - 17 Mayıs , 2010, 13:16:03
şafaklar için sağol gülfercim nazar duamız gitmişti şimdi geldi  :basardim: :basardim:

rica ederim canım duasız olmaz bence  :amin:

nazar duasını ilk ben eklemiştim buraya  :y25: Rabbim hepinizi meleklerinizle beraber korusun  :amin: :amin: :amin:

he bu arada kızlar şunu da söyleyeyim. görünüşe kanıp alıyoruz evt ki bende aldım ama sadece tavsiye;

sakın araba almayın paston arabalardan alın. bende aldım o nette gördüklerimizden ağır hantal çok fonksiyonlu ının ını var arabada kraft. ama eşim hariç kesinlikle çıkartamam. asla! yada işte yanınızda biri daha olacak. yani o arabayla tek çıkmak imkansız..çocuğumu tutucan çantasınımı arabasını mı. öyle fonksiyonlu birşeye gerek yok yani kışın zaten araba çıkarılmaz anca kapalı yerlere.yazın da çocuğu sürsün yeter. tecrübeyle sabit. yine işte hamileyken insan hevesleniyo (bende de olduğu gibi ve herkeste  ;D ) ama almayın derim ben ; sadece öneri  ;)

canım kusura bakma ben ekledim demiyorumki arkadaşlar nazar duasını eklemiyorlardı bende tekrar eklemek istedim

sadece  :opucuk:

canım sen ekledin yada ben ekledim diye söylemedim zaten hayatım hoşuma gitti o yüzden söyledim  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 13:58:20
kız hemşommm git kız doğur aaa :ehi: valla şaka bi yana hayırlısı böle sanırım tatlım bekleyiver kızını bakalım :ehi:

tamam hemso hemen gidiyorum doguma seni mi kircam kizz  :k06: :k06: :k06:

öyle cnm beklyiorum artik elden baska gelen bisey yok  :y25: :honk:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 17 Mayıs , 2010, 15:27:34
kız hemşommm git kız doğur aaa :ehi: valla şaka bi yana hayırlısı böle sanırım tatlım bekleyiver kızını bakalım :ehi:

pek bi nazlı çıktı bizim ecrinimiz bak görüyormusun, ee ne diyor doktor daha ne kadar bekleyecekmişsin böle canım?

betüs26

kızlara ya benim şafak 10 falan değiştirirmisiniz

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM    (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................1_erkek

aselsare...............................3_kız 

melek_..................................8_                                         

betüş.......................... 10_erkek

melis26..............................13     

sheida.....................................18

bahar..................................21_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤               

cumba..................................22_erkek                                                                         

iremcemre (gules) ...............35 erkek               

yasmin35..............................34_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................37_ erkek     

elifyus................................38_kız                                                                                                             

Gülbakışlım........................44_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................45_erkek                                       

pınar.....................................64_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................68_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................76_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................79-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................86_erkekim         

arzuhatem.................................86_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................98       

saide_melek...........................100_erkek

zamansiz...................................107_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................107_kız

gülfer ................................115_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................117 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................123_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................139 

Sebahat................................140_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................150                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................156         

hüseb....................................164               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................174               (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................187

balböceği..............................234

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 17 Mayıs , 2010, 15:42:32
Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 17 Mayıs , 2010, 15:27:34

pek bi nazlı çıktı bizim ecrinimiz bak görüyormusun, ee ne diyor doktor daha ne kadar bekleyecekmişsin böle canım?

42 haftaya kadar bekleniyormus eger cocukda bir saglik sorunu cikip acil müdahele etmeye gerek kalmazssa...simdilikde hersey yolunda ecrinimin yeri cok rahat ...

{safişim}

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM    (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................0_erkek

aselsare...............................2_kız 

melek_..................................7_                                         

betüş.......................... 9_erkek

melis26..............................12     

sheida.....................................17

bahar..................................20_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤               

cumba..................................21_erkek                                                                         

iremcemre (gules) ...............34 erkek               

yasmin35..............................33_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................36_ erkek     

elifyus................................37_kız                                                                                                             

Gülbakışlım........................43_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................44_erkek                                       

pınar.....................................63_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................67_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................75_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................78-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................85_erkekim         

arzuhatem.................................85_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................97     

saide_melek...........................99_erkek

zamansiz...................................106_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................106_kız

gülfer ................................114_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................116 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................122_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................138 

Sebahat................................139_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................149                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................155         

hüseb....................................163               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................173               (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................186

balböceği..............................233

arzuhatem

ŞAFAK 85 ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN YARABBİM SEN BANA BAĞIŞLA KIZIMII
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

.:.Zamansız.:.

ikili rakamlara az kaldı     :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Lă_Tăhzen!

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: amannn yarabbim +2  :occasion5: insallah haftaya kızımı kucagıma aldım dıye yazarım buraya  :amin: :nazar: :basardim:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

betüs26

inşalah bende haftaya oğlumu alırım kucağıma hayırlısıyla allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın
yanlız bi sorunumuz var bizim bizim doktor çoştu biraz 2 700 istiyo doğum için 20 gün önce 2 300 demişti tabiblar odasından  liste gelmiş fiyatlar değişmiş 2 300 de az değildi zaten ama şimödi çok sinir oldum benim özel sağlığım var ama 7 000  limitten sadece 3 000 bin falan kalmış onuda hastane alıyo 2700 açıkta cepten çıkıcak yani sizce çok fazla değil mi arkadaşımın biri sadece 146 lira ödedi ya farka bakın daha öncesi sorunlu diye korkuyoruz eşim boş ver olsun artık riske atma diyo ama bu kadarda olmaz ki sizce  neyapmalıyım kafam allak pullak zaman çok dar diğer doktor kabul edicek mi oda meçul bakalım bir hemşire var komşumuz o konuşucak özel hastanedeki doktor kabul ederse hepsi içinde 2500 tam yeticek limitimiz  yeticek doktorda oranın olduğu için ilave para almıycak öfff öfff

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: betüs26 - 18 Mayıs , 2010, 13:09:07
inşalah bende haftaya oğlumu alırım kucağıma hayırlısıyla allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın
yanlız bi sorunumuz var bizim bizim doktor çoştu biraz 2 700 istiyo doğum için 20 gün önce 2 300 demişti tabiblar odasından  liste gelmiş fiyatlar değişmiş 2 300 de az değildi zaten ama şimödi çok sinir oldum benim özel sağlığım var ama 7 000  limitten sadece 3 000 bin falan kalmış onuda hastane alıyo 2700 açıkta cepten çıkıcak yani sizce çok fazla değil mi arkadaşımın biri sadece 146 lira ödedi ya farka bakın daha öncesi sorunlu diye korkuyoruz eşim boş ver olsun artık riske atma diyo ama bu kadarda olmaz ki sizce  neyapmalıyım kafam allak pullak zaman çok dar diğer doktor kabul edicek mi oda meçul bakalım bir hemşire var komşumuz o konuşucak özel hastanedeki doktor kabul ederse hepsi içinde 2500 tam yeticek limitimiz  yeticek doktorda oranın olduğu için ilave para almıycak öfff öfff
2700müüüüüüüüü   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
çok yaa
drlar işi iyice ticarete döktüler
benim gittiğim hastanede sezeryan 350
drumda hastanede çok iyi
350 nerde 2700 nerde 

Uploaded with ImageShack.us

gülfer

Alıntı yapılan: havuç - 18 Mayıs , 2010, 14:07:36
Alıntı yapılan: betüs26 - 18 Mayıs , 2010, 13:09:07
2700müüüüüüüüü   :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
çok yaa
drlar işi iyice ticarete döktüler
benim gittiğim hastanede sezeryan 350
drumda hastanede çok iyi
350 nerde 2700 nerde 

canım sen nerde oturuyosun ve hangi hastaneye gidiyosun?