19 Nisan , 2024, 12:07:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: parislim SİBEL - 17 Mayıs , 2010, 00:18:33
sıvaslım bende sana baktım acaba dogum yaptın mı dıye
demek senın yaramaz ınatcı çıktı yoksa  burcu  ıkızlermı olacak  :k06: :k06:

yok cnm dogurmadim daha malesef beklyiorum ama tik yok hayirlisi cnm ya...bnde skldim artik ya patliyorum cok inatci cikti bizim kiz vallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 17 Mayıs , 2010, 01:08:51
Alıntı yapılan: parislim SİBEL - 17 Mayıs , 2010, 00:18:33
sıvaslım bende sana baktım acaba dogum yaptın mı dıye
demek senın yaramaz ınatcı çıktı yoksa  burcu  ıkızlermı olacak  :k06: :k06:

yok cnm dogurmadim daha malesef beklyiorum ama tik yok hayirlisi cnm ya...bnde skldim artik ya patliyorum cok inatci cikti bizim kiz vallah
hayırlıısı olsun canım valla en zoru beklemek son donemlerde  :(
kızın yerınden memnun keyfı yerınde herhal  :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlarrrr acıl sezeryanla dogum yaptım 35.haftam bıtmıstı 15 mayıs saat 21:40 ta ruzgar dogdu..suyum bıttıgı ıcın bendekı enfeksıyon ogluma gecmesın dıye 1 hafta yogun bakımda antıbıyotık tedavısı gorucek saglıgında herhangı bı prob yok cok sukur..rabbım haftasonu oglumu kucagıma almayı nasip etsın..

arzuhatem

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM       (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................1_erkek

aselsare...............................3_kız 

melek_..................................8_                                         

melis26..............................13   

bahar..................................21_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

gözde0034......................... 21_erkek             

cumba..................................22_erkek                                       

betüş...............................23_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............35 erkek               

yasmin35..............................34_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................37_ erkek     

elifyus................................38_kız

Gülbakışlım........................44_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................45_erkek                                       

pınar.....................................64_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................68_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel)

elif35.....................................76_kız               (Rabbim kızımız YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin.................................79-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................86_erkekim         

arzuhatem.................................86_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................98       

saide_melek...........................100_erkek

zamansiz...................................107_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................107_kız

gülfer ................................115_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................117 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................123_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................139

Sebahat................................140_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................150 _erkek              (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................156

hüseb....................................164 

havuç......................................174

çiğdem....................................187

balböceği.................................234

BUĞÜNDE ŞAFAKLAR BENDEN ALLAHIM HAYIRLISIYLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP EDER İNŞ. AMİNNN
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: gozde0034 - 17 Mayıs , 2010, 06:34:15
kızlarrrr acıl sezeryanla dogum yaptım 35.haftam bıtmıstı 15 mayıs saat 21:40 ta ruzgar dogdu..suyum bıttıgı ıcın bendekı enfeksıyon ogluma gecmesın dıye 1 hafta yogun bakımda antıbıyotık tedavısı gorucek saglıgında herhangı bı prob yok cok sukur..rabbım haftasonu oglumu kucagıma almayı nasip etsın..
hayırlı olsun canım
Allah analı babalı büyümeyi nasip etsin oğluşuna   :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

atesim

çok çok tebrik ederim canım :D
maşallah oğluşuna. Allah analı babalı büyütmeyi nasiip etsin...  :nazar:
bebeğimmm hoşgeldin dünyama...!

atesim

68 günümüz kaldı bizimde... çok heyecanlıyımmm

Lă_Tăhzen!

dogumum cuma gunu insallahhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

atesim

aselsare çok azzz kalmış... heyecanını tahminn edemiyorummmm.
Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım. sağlıklı ve hayırlı doğumlar diliyorum.

Lă_Tăhzen!

nedense hiç heyecan yok içimde yaa nedenini bende anlamıyorum bugune kadarki olan heyecanım kayboldu sanırım karmakarısık duygular içerisindeyimm aileye yeni birinin katılması çok degisik duygular   :k06:

Sheida

beni kimse eklememiş listeye :(( şafağım 18

Pınar86

Canım gözün aydın Allah hayırlısı ile bakmayı nasip etsin güle güle büyüt oğlunu :) artık resimlerini bekliyoruz.  :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

gülfer

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM    (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................1_erkek

aselsare...............................3_kız 

melek_..................................8_                                         

melis26..............................13     

sheida.....................................18

bahar..................................21_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤               

cumba..................................22_erkek                                       

betüş...............................23_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............35 erkek               

yasmin35..............................34_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................37_ erkek     

elifyus................................38_kız                                                                                                             

Gülbakışlım........................44_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................45_erkek                                       

pınar.....................................64_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................68_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................76_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................79-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................86_erkekim         

arzuhatem.................................86_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................98       

saide_melek...........................100_erkek

zamansiz...................................107_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................107_kız

gülfer ................................115_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................117 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................123_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................139 

Sebahat................................140_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................150                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................156         

hüseb....................................164               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................174               (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................187

balböceği..............................234

gülfer

gözün aydın sağlıkla büyütürsün inşallah bebeğini  :amin: :amin:

{safişim}

şafaklar için sağol gülfercim nazar duamız gitmişti şimdi geldi  :basardim: :basardim: