19 Nisan , 2024, 14:01:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 11 Mayıs , 2010, 23:33:14
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 11 Mayıs , 2010, 16:48:31
kız hemşom doğuramadın gitti valla :k06: senin oğlan sevdi yerini :ehi:

HEMSOOOOOO    ASK OLSUN BENIM KIZIM OLCAK NE OGLANI KIZ ????   :tongue3:

ECRIN MELISIM GELYIOR TEYZESI  :k06: :k06:    :nazar:

ayy canım pardon yaa özür dilerim :ehi: erkek diye hatırladım..olsun evlat evlattır :ehi:
hala tık yokmu bugün..nazlı yiğenim zamanını bekliyor desene :opucuk:

vadi= muge & melis

beni şafaklardan çıkarın kızlar DÜN SAAT 18 20 DE KIZIM MELİS DÜNYAYA GELDİ :):hello2:

çağınım

hayırlı olsun canım aalh uzun ömür versin güle güle büyüt meleğinii

gülfer

Alıntı yapılan: VADİ - 12 Mayıs , 2010, 11:27:12
beni şafaklardan çıkarın kızlar DÜN SAAT 18 20 DE KIZIM MELİS DÜNYAYA GELDİ :):hello2:

canım tebrik ederim ne güzel biraz erken oldu ama kavuştum meleğine babayı bekleyemedi  :k06:

allah analı babalı büyütsün  :amin: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım Allah analı babalı büyütsün ya bak bi tuhaf oldum şimdi babasıda olsa ne iyi olurdu

{safişim}

vadicim canım allah analı babalı büyütsün küçük yavrunu :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

{safişim}

ay bu bıcırıklar e enterasan ne zaman gelecekleri belli olmuyo sivaslımın günü geçti vadide erken aldı ama Allah yavrularımızı bağışlasın  :amin: :amin:

arzuhatem

GÖZÜN AYDIN CANIM ALLAH BAĞIŞLASIN KIZINI
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Emir@Havin

Canim allah anali babali buyutsun gozunuz aydin.

Iste simdi anneligin tadini cikarma zamani...
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

°o.O євяυ O.o°

aa cnm hayrlı olsun erken oldu ama sağlıklı inş güle güle büyüt prensesini  :flowers:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM       (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................1_kız                               

yasemelis............................6_erkek

aselsare...............................8_kız 

melek_..................................13_                                         

melis26..............................18     

bahar..................................26_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

gözde0034......................... 26_erkek             

cumba..................................27_erkek                                       

betüş...............................28_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............40 erkek               

yasmin35..............................39_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................42_ erkek     

elifyus................................43_kız

Gülbakışlım........................49_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................50_erkek                                       

pınar.....................................69_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................73_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................81_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................84-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................91_erkekim         

arzuhatem.................................91_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................103       

saide_melek...........................105_erkek

zamansiz...................................112_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................112_kız

gülfer ................................120_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................122 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................128_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................144 

Sebahat................................145_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................155                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................161         

hüseb....................................169               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim) 

havuç...................................179               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................234

balböceği..............................239

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

GüLBaKıŞLıM

canım bende seni merak ettim bır yerlere yazdın mı dıye bakıyordum.Gözün aydın allah analı babalı buyutsun.Bebeğin nasıl peki inş durumuda iyidir.
[URL = http://lilypie.com] [/url]

.:.Zamansız.:.

anammm kuzum gözün aydın çok sevindim...nasılsın peki şimdi? bebiş nasıl? haberdar et bizi tatlım merak ederiz...ayy çok sevindim yaa sabırsız kız babasını bekliyemedi :k06:

elif35

hemşom benim yaa Allah analı babalı büyütsün mügecim babayı bekleyemedi desene senin cimcime olsun sağlıklı olsun da erken olsa da önemli değil inşallah anasına babasına vatanına milletine hayırlı bir evlat olur  :flowers: adıyla yaşasın melis bebek

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ayyy cok sevindim cnm gözün aydin olsun rabbim anali babali büyütsün insallah darisi geridekilere insallah bu arada beni solladin kiz benim safak 0 halen tik yok yyaaaaa offffffffffffff