Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

cumbba

sevilcim sen by hafta 40. haftadamısın canım.Kız çocukları da erken gelir derler ama seninki yerinden pek bi memnun :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: cumbba - 11 Mayıs , 2010, 15:26:10
sevilcim sen by hafta 40. haftadamısın canım.Kız çocukları da erken gelir derler ama seninki yerinden pek bi memnun :k06:

cnm bugün tam 39+6 yani yarin 40 hafta olcam ve bizim kizdan tik yok anamm bu gece babasi gelyior herhalde onu bekliyor  :k06: :k06:

cumbba

ee söylesene canım baştan bunu :k06:. Malum kızlar babaya düşkün oluyoo onun gelmesini bekliyor :icon_thumright: bence sanki perşembe gibi olucak senin doğum canım. Birden içime öyle doğdu, hayırlısı olsun. Allah tamamına erdirsin sağlıkla :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

amin cnm hayirlisiynan saglikli olsunda gerisi saten bos...kocisim bu gece gelyior cnm ben suan almanyaya gedlim ya ailemin yanina dogum icin esimde türk vatandasi oldugu icin vize cikmasini bekledi ve cok sükpr vize  verdiler 3 haftaligna geliyor babamiz insallah ...kücük kardesimde öyle diyor persembe günp ecrin gelcek diyip duruyor bakalim artik hayirlisi ben 1 aydir beklyiorum blki her an gelir diye ama yerinden cok memnun benim bitanem  :D :love9: :love9:

belkide bu gece giderim doguma babiskomuz gelmeden  :k06:

мiŁenα.

selmay ,derya,başak dogum yapan arkadaşlar gözünüz aydın..rabbim agız tadıyla büyütmeyi nasip etsin :amin:

sevilcim ilk sıradasın cnaım inşşşş sağlıkla doğurursun..eğer şafaga uyarsan yarın pamuğunu koklicaksın :amin: :nazar: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

.:.Zamansız.:.

kız hemşom doğuramadın gitti valla :k06: senin oğlan sevdi yerini :ehi:

..BahaR●●

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

Sivaslım...............................1_kız               ILK SIRADAYIM  :occasion5:  (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet)  

mavişimmm...........................2_kız                                

yasemelis............................7_erkek

aselsare...............................9_kız  

melek_..................................14_                                        

melis26..............................19    

bahar..................................27_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤  

gözde0034......................... 27_erkek            

cumba..................................28_erkek                                      

betüş...............................29_erkek                                    

iremcemre (gules) ...............41 erkek              

yasmin35..............................40_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                      

betulyagmur .......................43_ erkek    

elifyus................................44_kız                                                                                                                                      
VADİ..................................47_kız *eşimin 4 ( Canım MELİS im )

Gülbakışlım........................50_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................51_erkek                                        

pınar.....................................70_kız                  (meleğim rabbime emanet)  

atesim...................................74_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................82_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)        

nermin.................................85-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................92_erkekim        

arzuhatem.................................92_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )          

emoşınn...............................104        

saide_melek...........................106_erkek

zamansiz...................................113_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................113_kız

gülfer ................................121_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................123 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................129_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................145  

Sebahat................................146_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)      

kybele.................................156                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................162        

hüseb....................................170               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim)  

havuç...................................180               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................235

balböceği..............................240

kendi şafağımı düzelttim Rabbim herkese hayırlısı ile doğurmayı nasip etsin inş...
:love9: şafak 27 :love9:

{safişim}

canım sen nerelerdesin hiç gözükmüyorsun  :caca:

..BahaR●●

hayatım ben giremiorum artık nete
evde netim yok
anneme gelip fırsat buldukça yokluorumm
zamanımda az kaldı sabırsızlanıorummm.....

Sizler nasılsınızz.......

selmay

cok tesekkurler bal oglum allah hepimizi kurtarsin coooooooooooook guzel bisi yaaaaaaaaaa

fotolarimiz facede var istiyen ekleyebilrb bakabilir selma ay bayindir dan bulabilirsiniz beni

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 11 Mayıs , 2010, 16:25:37
selmay ,derya,başak dogum yapan arkadaşlar gözünüz aydın..rabbim agız tadıyla büyütmeyi nasip etsin :amin:

sevilcim ilk sıradasın cnaım inşşşş sağlıkla doğurursun..eğer şafaga uyarsan yarın pamuğunu koklicaksın :amin: :nazar: :nazar:

amin cnm insallah..bakalim benim kücük cadi uycak mi gününe yerinden cok memnun ablasi ciksai yok  :k06: :k06:   yada babasini bekliyor bu gece gelyior insallah yanima belki yarin doguma giderim hayirlisi artik gec olsun güs olmasin  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 11 Mayıs , 2010, 16:48:31
kız hemşom doğuramadın gitti valla :k06: senin oğlan sevdi yerini :ehi:

HEMSOOOOOO    ASK OLSUN BENIM KIZIM OLCAK NE OGLANI KIZ ????   :tongue3:

ECRIN MELISIM GELYIOR TEYZESI  :k06: :k06:    :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM  :occasion5:    :cildir: (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet)  

mavişimmm...........................1_kız                                

yasemelis............................6_erkek

aselsare...............................8_kız  

melek_..................................13_                                        

melis26..............................18    

bahar..................................26_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤  

gözde0034......................... 26_erkek            

cumba..................................27_erkek                                      

betüş...............................28_erkek                                    

iremcemre (gules) ...............40 erkek              

yasmin35..............................39_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                      

betulyagmur .......................42_ erkek    

elifyus................................43_kız

VADİ..................................46_kız *eşimin 3 ( Canım MELİS im )

Gülbakışlım........................49_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................50_erkek                                        

pınar.....................................69_kız                  (meleğim rabbime emanet)  

atesim...................................73_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................81_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)        

nermin.................................84-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................91_erkekim        

arzuhatem.................................91_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )          

emoşınn...............................103        

saide_melek...........................105_erkek

zamansiz...................................112_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................112_kız

gülfer ................................120_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................122 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................128_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................144  

Sebahat................................145_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)      

kybele.................................155                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................161        

hüseb....................................169               (Allahım hayrlısyla bebeğimi kucağıma da alim)  

havuç...................................179               (seni çok seviyorum bebeğim)

shabby.................................234

balböceği..............................239

CeRoXiMo

Ayyy o listenin üstlerine çıkabilecek miyiz kızım? Hadi gel artık çok özledim seni :)

arzuhatem

allahıma şükürler olsun 91
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn