BEBEK RAHME YERLEŞİRKEN OLUŞAN KANAMANIN MİKTARI

Başlatan Defnee, 18 Mayıs , 2009, 11:53:30

« önceki - sonraki »

Defnee

Siteniz çok güzel ve sasimi ben yeni katıldım. paylaşmak istediğim konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını istiycem ; bu ay benim adetim 4 gün önce oldu ve 2 gün sürdü rengi pembe ve siyahtı ve yoğun oldu. normalde reglim düzenlidir 28 günde bir olur 1 hafta sürer. bu ay farklı olunca umutlanmak istiyorum ama sonra hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. onun için bebek rahme yerleşirken oluşan kanamanın miktarı ve yoğunluğu hakkında bilgilerinizi paylaşırmısınız :icon_scratch:

fıstık

canım aramıza hoşgeldin

seni üzmek istemem ama implantasyon kanaması benim bildiğim döllenmeden sonra 3-7. günlerde oluyo ve lekelenme şeklinde görülüyor

yani yumurtlama günün 14. gün ise yerleşme 17-21. günde oluyo

ama eğer kan testi yaptırırsan hamile olup olmadığını öğrenebilirsin

Defnee

neslihan

Benim adet görmem gereken günde oldu.Pembemsi ve birkaç damla daha sonra kesildi güzelim.Hakkında hayırlısı olsun.Hiçbirşey ümidini kırmasın

madame dans la maison

merhaba arkadaslar bende aranizda yeniyim. bir bucuk yildir evliyim 6 aydir bebek istiyoruz. 14 kasimda adet oldum hesaplamalarima gore de 27 si yumurtlama gunumdu ve o gunleri de degerlendirdik. 3 aralikta lekelenme oldu. implantasyon kanamasini da o sekilde duydum. ama ertesi gun biraz pihti da geldi ve su gibi 4 gun boyunca kanamam oldu. bazen pembe bazen kahverengi bazende kirmizi.. adetmi oldum yerlesme kanamasi mi  anlamadim. adet olmadiysam suan 2-3 gun geciktim. ne dersiniz?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk hamileliğimde adet tarihim geçti kahverengi akıntı başladı birkaç gün sürdü sonra kanamaya döndü. meğerse düşük tehlikem varmış. kanama olduğu gün aşırı baş dönmesi ve şiddetli karın ağrım vardı. yaklaşık kanama da  karın ağrısıyla birlikte bir ay sürdü
ikinci hamileliğimde adet tarihimden üç dört gün önce kahverengi akıntı başladı sonra da bir kere kanama oldu daha sonra birkaç gün kahverengi akıntı devam etti. doktorum yerleşme kanaması demişti.

senin adet tarihinden baya önce kanaman olmuş. hiç test yaptın mı, hamilelik varsa çıkar.

seventr

Yerleşme lekelenmesi iki uç gün sürüyor ve pembemsi kahverengi renklidir akıntı