25 Nisan , 2024, 01:27:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

.:.Zamansız.:.

14 Mayıs , 2010, 09:19:04 #10291 Son düzenlenme: 14 Mayıs , 2010, 09:20:56 .:.Zamansız.:.
Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM       (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................4_erkek

aselsare...............................6_kız 

melek_..................................11_                                         

melis26..............................16   

bahar..................................24_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

gözde0034......................... 24_erkek             

cumba..................................25_erkek                                       

betüş...............................26_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............38 erkek               

yasmin35..............................37_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................40_ erkek     

elifyus................................41_kız

Gülbakışlım........................47_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................48_erkek                                       

pınar.....................................67_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................71_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................79_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................82-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................89_erkekim         

arzuhatem.................................89_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................101       

saide_melek...........................103_erkek

zamansiz...................................110_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................110_kız

gülfer ................................118_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................120 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................126_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................142 

Sebahat................................143_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................153                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................159 

havuç......................................177

****Rabbim tüm hamilelere sabır ver ,meleklerini koru, hayırlı doğumlar nasip et :amin: ****

betüs26

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 14 Mayıs , 2010, 00:56:13
slm betüşcüm nasıl gidiyoo hamilelik  :D :D
İYİ CANIM ÇOK ŞÜKÜR HERŞEY YOLUNDA AMA ÇOK ZOR NASİPSE SENDE GÖRÜCEKSİN SON GÜNLER ÇOK SIKINTI VERİYO AMA AYNI ZAMANDA ÇOK GÜZEL HEYECANLI MERAKTAN ÖLÜYO İNSAN  SEN NASILSIN BEBİŞİN NASIL

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

betüscüm doktora bugün gtcekdim o da izine ayrilmis pazartesiye kadar benimde günüm gectigi icin pazartesine  kadar bekliyemem ne olur olmaz o yüzden birazdan hastaneye gtcem orda baksinlar bebegin suyuna kalp atisina vs.  bakalim ne dicekler bende heycan icindeyim icim bir tuaf ya korkuyorum  :y25: :y25:

dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar   :opucuk: :opucuk:

{safişim}

canım allah yardımcın olsun güzel haberlerle gel inş bakarsın bebişle gelirsin AAllahım kavuştusun canım  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: {safişim} - 14 Mayıs , 2010, 13:58:30
canım allah yardımcın olsun güzel haberlerle gel inş bakarsın bebişle gelirsin AAllahım kavuştusun canım  :amin: :amin:

amin insallah cnmm

.:.Zamansız.:.

hemşom hayırlı haberlerle gel inşallah canım benim :opucuk: bi avazda kurtul rabbim yardım etsin :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 14 Mayıs , 2010, 14:06:33
hemşom hayırlı haberlerle gel inşallah canım benim :opucuk: bi avazda kurtul rabbim yardım etsin :amin:

amin cnm insallah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

kızlarrrrrrr cok kötüyümmmmm moralimmm cok bozukkkkk :(

bugun dr kontrolum vardı.nst ye baglandım kasılmam cıktı snr ultrasona girdim oglumun suyu azalmış :( :( :(  :crybaby2: :crybaby2: dr alttaki sızıntının amniyo sıvısı olup olmadıgını anlamak ıcın turnusol kagıdı verdı aksam gelınce bakacak ( karsı komsum doktorum ).yrn tekrar muaynanesine gidicembu sefer tam anlamıyla konusucas ve tarıh belırlıcces..normaldede sezeryan olacaktı oglum ters geldıgı ıcın ama sımdı daha da  once yanı haftaya gibi bir zaman dilimi ıcınde olabılecegını soyledı..off offf korkuyorum rabbım bebegımı korusunnnnn.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

gozdecim neyden korkuyorsun rahat ol :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 14 Mayıs , 2010, 16:45:28
gozdecim neyden korkuyorsun rahat ol :opucuk:

dogum sezeryan dahi olsa en erken 7 haziran olarak gorunuyordu..ama sımdı haftaya olması sözkonusu  :crybaby2: 2600-2700 civarında suan ne biliyim korkuyorum :(..minimum amnıo sıvısı mıktarı 80 miş ama bende 55-60 arasında :(..turnusol kagıdı da maviye donmüş yani sızıntı amnio sıvısı bakalım aksam dr um ne dıcek yrnda tarıh belırlıces :(..allahımmmmm sen oglumu koruuuu

✿sweet_sweet✿

canim herseyin hayirliss Allah yardimcin olsun..  :amin: :amin:ama korkma sanirim haftaya dogurursan 35.haftan bitiyor 36.haftadan gun aldigin zaman dogurmus olacaksin yani hicbir tehlikesi yookk.. bundada var bir hayir demek lazimm kendini strese sokupta bebeginide uzmee.. o herseyden etkileniyor biliyorsunn.. bakalim yarin bi olsun belki durumlar degisirr..

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ѕωєєт_ѕωєєт - 14 Mayıs , 2010, 17:10:45
canim herseyin hayirliss Allah yardimcin olsun..  :amin: :amin:ama korkma sanirim haftaya dogurursan 35.haftan bitiyor 36.haftadan gun aldigin zaman dogurmus olacaksin yani hicbir tehlikesi yookk.. bundada var bir hayir demek lazimm kendini strese sokupta bebeginide uzmee.. o herseyden etkileniyor biliyorsunn.. bakalim yarin bi olsun belki durumlar degisirr..
çook teşekkür ederim tatlım inşallahh herşeyın hayırlısı olur..doktorumda 36.haftaya girdigim ıcın sorun olmaz dedi bakalım yrn n olcak sabırsızlıkla beklıyorum bende..nettende arastırıyorum lökositin artmasıda erken doguma sebebiyet verıyor ya da zar yırtılması..iki bacak arasını ıslatacak sekılde akıntı varsa zar yırtılması olarak kabul edılıyormus..aman bari diger kızlarda dıkkat etsınler dıye soyluyorum..1 haftadır kasılmam vardı ztn dun gecede uyuyamadım rabbim yanımda olsun bebegımde iyi olsun gerisi boş.. :amin: :amin:

arzuhatem

allah yardımcın olsun canım  sıkma  canını bundada vardır bi hayır demekki oğlun seni çok seviyoo annesii artık gelmek istiyoo üzme kendinide bebeğide sizin i.in ne hayırlıysa inş. hakkınızda o olurr
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

°o.O євяυ O.o°

14 Mayıs , 2010, 18:29:47 #10304 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2010, 10:51:09 hüseb(ebuş)
Sivaslım...............................0_kız               ILK SIRADAYIM       (Allah'ım ECRIN MELISIM sana emanet) 

mavişimmm...........................0_kız                               

yasemelis............................4_erkek

aselsare...............................6_kız 

melek_..................................11_                                         

melis26..............................16   

bahar..................................24_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤ 

gözde0034......................... 24_erkek             

cumba..................................25_erkek                                       

betüş...............................26_erkek                                   

iremcemre (gules) ...............38 erkek               

yasmin35..............................37_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................40_ erkek     

elifyus................................41_kız

Gülbakışlım........................47_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................48_erkek                                       

pınar.....................................67_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................71_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

yağmur10................................79_kız               (Rabbim kızımız sana emanet)       

nermin.................................82-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................89_erkekim         

arzuhatem.................................89_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................101       

saide_melek...........................103_erkek

zamansiz...................................110_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................110_kız

gülfer ................................118_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................120 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

sabina.......................................126_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................142 

Sebahat................................143_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................153                (Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................159

hüseb....................................167 

havuç......................................177

çiğdem....................................190

balböceği.................................237

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: