EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

ponçik

:director: Kızlaaaaaaaaaaaar bizim sayfanın minik prens ve prenseslerinin doğumgünleri geldi artık , hatta unuttuk bile  :love9: 

Şerife'nin yakışıklı oğlu BERAT  Doğum Günün Kutlu olsun (6 Eylül)

Emine'nin güzel kızı CEYLİN AZRA    doğumgünün kutlu olsun (11 Eylül) 

ertl

sağol gonca ilgin için teşekürederim  :-*
artık üstüne gitmiyorum ilgisini başa şeylere yönlendiriyorum yediğini görünce ondan bişey getirmesini istiyorum
yada Kardeşin nerde onu bul diyorum

YAKIŞIKLI BERATIMIZIN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN  :nazar: :nazar: :nazar:

GÜZEL PRENSES CEYLİN AZRA DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ :nazar: :nazar: :nazar:

buda bizim doğum günümüzden

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

ponçik

Maaşallah Rana'ya  :nazar: nasıl da büyüyorlar , ne zaman büyüyorlar insan anlamıyor bile
Pastadaki resminde ne kadar farklı çıkmış , pastanızın görüntüsü gibi tadı da çok güzelmiştir mutlaka , tekrar iyi ki doğmuş güzel Rana  :flowers:

ponçik

:love9: güzel meleğim canım Eylül'üm iyiki doğdun, iyi ki varsın bitanem :love9:

Beyza'nın yakışıklı Bartu'su iyi ki doğdun  :flowers:

ertl

güzeller güzeli eylülümüzün doğum günü kutlu olsun
  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

iyiki doğdun bartsu
:wav:  :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

zeytince

selam arkadaslar.. nasilsiniz hepiniz? biz cok sukur iyiyiz...

Rana'nin, Berat'in, Ceylin'in ve Eylul'un yeni yaslari kutlu olsun... :nazar: :nazar: :nazar:

gorusemedik yine bayadir... bizim tasinma isleri vardi.. yogundum baya, sonrasinda da kalan 3 dersten but. vardi.. bayram oncesi de onlara yogunlastim mecbur... gecmis bayraminiz mubarek olsun bu arada....

umarim hepiniz iyisinizdir... tekrar gorusene kadar kendinize iyi bakin...  :flowers:

ponçik

Pınar'ın fıstık kızı Nehir İyi ki Doğdun Mutlu Yıllar (20 Eylül)

Emine

Doğum günümüzü kutlayan herkese çok teşekkür ederiz.

Bebeğimonline'ın ilk göz ağrıları Rana, Berat, Eylül, Bartu, Nehir iyi ki doğdunuzzzzzzz

Biz Ceylinin doğum gününü Ayvalık'ta kutladık. Bayram ve Doğum günü fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://www.facebook.com/album.php?aid=218800&id=553134835&l=dbee98a1dd

Ceylin anaokuluna başladı. İlk gün öğretmene tuvaletinin geldiğini söylemiş tamam demiş öğretmeni götürmemiş. Terliklerini bulamamışlar başkasının terliğini giydirmişler. 2. gün servisi geç geldi okula gidince kahvaltı yapması gerekiyordu direk sınıfa geçmiş aç kalmış öğleye kadar. 3. gün ikindi kahvaltısında herkese ayran süt vermişler yiyeceklerin yanında bizimkini unutmuşlar utanmış isteyememiş. Sorunlarla ilgili konuştum müdürle öğretmenle düzelttiler inşallah böyle devam eder ilk haftanın yoğunluğuna veriyorum. Onun dışında ilk haftaya göre eğitimi beğendim. Daha ilk günden bir şarkı ezberlemiş. Yaptıkları çalışmaları eve yolluyorlar. Çerez saati uygulaması var istediler yolladık hergün 2 kaşık pekmez ve 5 er ceviz , fındık 10 tane de kuru üzüm yiyeceklermiş . Ebruli yapacaklarmış sanat etkinliği dersinde. Bakalım bu 2. haftamız nasıl geçecek. Çocukları aylık gruplara ayırmışlar. Ceylin normalde büyük 4 yaş sınıfındaydı kendi ayında doğanlar orada. İlk gün algı ve beceri testi mi ne öyle bir şey uygulayacağız dediler. Küçük 5 yaşa geçti . Bu okuldan memnun kalmak istiyorum artık.  :amin:

ponçik

Eminecim inşallah dediğin gibi bu okuldan memnun kalırsınız
bazen okulu düşünüyorum onların işi eğitim, güzelce eğitimlerini versinler
başka birşey istemem diyorum, sonra düşünüyorum ama bunlar daha ana kuzusu sevgiye de ihtiyaçları var, ama işte ne yapacaksın, keyfimizden göndermiyoruz sonuçta
herşey onlar için , onların geleceği için  :aferin:
Ceylin'in yaşadıklarına üzüldüm  :-\ umarım kötü etkilenmemiştir ve okulunu sever
yeni sınıfı da hayırlı olsun , Eylül'ün de en sevdigi arkadaşı başka bir sınıfa geçmiş, bizim okulumuzda da 2006 ilk 6 ay doğumlularla ikinci 6 ay doğumlular olarak sınıfları ayrı
ama genel olarak oyun ve beslenme saatlerinde biraradalar  :icon_thumright:

Gülaycım hoşgeldin , taşınmışsınız , güle güle oturun, sınav sonuçların da inşallah beklediğin gibi gelir , doğumgünümüzü kutladığın için teşekkür ederiz  :opucuk: Caner'i de öpüyorum 

Tuğbacım doğumgünümüzü kutladığın için teşekkür ederiz  :flowers:

Biz Eylül'ün doğumgününü 3 gün kutladık  :D  cuma günü okulda, c.tesi akrabalarla, pazar günü de arkadaşlarımla  :hello2: çocuk o kadar alıştı ki bugün de doğumgünümü kutlayacak mıyız diye soruyor  :ehi:

Emine

:k06: Nice doğum günlerine maviş prenses..
Ceylin memnun okulundan çok sevdim diyor sadece eski okulundan bir sınıf arkadaşı bu okula başlamıştı şu an aynı sınıftalar o nisan doğumlu .. Aynı sınıfta olacaklar diye sevindik derken kız Ceyline kötü davranıyormuş artık beni sevmiyor galiba diyor Ceylin herşeyi kafaya taka taka bi hal oldum  :)  Ben de başka arkadaşlarınla oyna o zaman annecim dedim. Kızın annesiyle konuşsam mı bilemedim.  :dontknow:

ponçik

Önce öğretmeniyle yada okul yönetimiyle konuşsan, eğer öyle bir durum tespit ederlerse belki söylemezler ama en azından böyle bir durum varsa , bu çocugun velisiyle konuşacağını söylersin
Eylülün arkadaşı da başka sınıfa gidince bizde çok işkillendik , annesi babası öğretmenden mi memnun değil acaba vs.. diye bi sürü şey kurdum kafamda, çocugun annesiyle konuşacaktım , önce müdürle konuştum , o da bu sene böyle bir uygulama olacagını , ilk 6 ay ve ikinci ay uygulaması oldugunu vs.. söyledi. Biz de rahatladık  :hello2:

şimdi tek sorunumuz  herşeye ağlıyor olması , olur olmaz herşeye ağlıyor, okul kurucumuz aynı zamanda sosyolog , onunla paylaştım , o da anneanne ve babaanneyle birlikte olna çocuklarda çok sık oldugunu ve mümkünse ayrı bir eve çıkmamızı söyledi  :honk: ama şuanda ayrı bir ev imkansız  :laughing7: ne yapacagız bakalım , babaannemize güzellikle tatlı dille de anlatsak kendi bildigini yapıyor, Allah razı olsun ben memnuniyetsiz değilim ama bir de her istedigini yapmasa  :suclu:

ponçik

:hello2: Rana'nın Yakışıklısı Ercan İyi ki Doğdun (22 Eylül)  :hello2:

Lily Wonka

Ceylin Azra, Rana, Eylül ve Nehir prenseslerinin,

Berat, Bartu ve Ercan prenslerinin doğum günleri kutlu olsuuuuuuunnnn!

:occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion14:

Sağlıkla, mutlulukla, güle oynaya büyüsünler inşallah...

ponçik

ponçik

:muzz:   GEÇENLERDE YAZMIŞTIM AMA KİMSE GÖRMEDİ GALİBA

SAYFAMIZDAKİ ANNELERDEN BİRİ 2. BEBİŞİNE HAMİLEEEEE

AMA KİM OLDUĞUNU SÖYLEMEM , HERKES GELSİN ÖYLE 
  :suclu: