EYLÜL-EKİM-KASIM 2006 ANNE VE BEBEKLERİ

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 13:48:20

« önceki - sonraki »

Emine

Ayy kim acaba ??  :icon_scratch: Sen mi yoksaaaaaaaaaaaa  :hello2:

Emine

İyi ki doğdun Ercaaaaaaannnn  :occasion16:

Nice mutlu senelere...

ertl

nehir ve ercan doğum gününüz kutlu olsun

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

ponçik

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Eylül , 2010, 13:34:38
  :muzz:   GEÇENLERDE YAZMIŞTIM AMA KİMSE GÖRMEDİ GALİBA

SAYFAMIZDAKİ ANNELERDEN BİRİ 2. BEBİŞİNE HAMİLEEEEE

AMA KİM OLDUĞUNU SÖYLEMEM , HERKES GELSİN ÖYLE 
  :suclu:

Alıntı yapılan: Emine - 25 Eylül , 2010, 14:03:50
Ayy kim acaba ??  :icon_scratch: Sen mi yoksaaaaaaaaaaaa  :hello2:

:laughing7:  HAYIR BEN DEĞİLİM , ZATEN BEN SÖYLEYENE KADAR, YA DA KENDİSİ AÇIKLAYANA KADAR BEBEK DOĞACAK GALİBA  :D

ponçik

Anita 'nın güzel KAYRA' sı İyi ki Doğdun (26 Eylül)

ponçik

29 Eylül , 2010, 12:02:25 #13280 Son düzenlenme: 29 Eylül , 2010, 17:50:00 g10ca
Gözde'nin güzeller güzeli HİRA' sı iyi ki doğdun (29 Eylül)

Özlem'in speedy Gonzales'i  SELİM iyi ki doğdun (29 Eylül)

Lily Wonka

Gonca'm, çok teşekkür ederiz! Her zamanki gibi incesin.. :opucuk:

Kayra'ya ve Selim'e biz de nice güzel yıllar diliyoruz! :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

anita

Merhabalar,

doğumgünü olan her bir yavruya nice yıllara..

office

Doğum günümüzü unutmayan bütün teyzelerimize çok teşekkür ederiz  :flowers:

hiç giremiyorum artık ne yazık ki  :honk: hele bu aralar full hastayız.. büyük oğlum franjit, küçüğü dizanteri oldu  :sad1: biri bitmeden diğeri başlıyor allah beterinden saklasın.. ama çoook özledim sizleri.. daha sık gelmeye çalışıcam inşallah.. öpüyorum bütün güzel arkadaşlarımı  :wave:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Emine

02 Ekim , 2010, 17:24:35 #13284 Son düzenlenme: 02 Ekim , 2010, 17:28:54 Emine
Nehir, Kayra, Hira, Selim doğum gününüz kutlu olsunnnn. Ömrünüz mutlulukla dolsunnn.

SiRiNe

Bebeklerin yeni yaslari hayirli olsunnn nice guzel yillar :icon_flower: :icon_flower:

beril

selaaaaaaaaaam ben geldim anca geldim napayim,mide bulantilari falan mahvetti beni , tansiyonum hep 7 4 dolastim ,melis gibi bu da zorlu gecti yani,yeni yeni kendime geliyorum derken simdi de anemik ciktim :) gulim mi aglim mi?

buarada ben dogum gunlerini takip edemedim ama basladi tabi bizimkilerin dogumgunleri, dogumgunlerimizi kutluyorum ben de..

buarada  cinsiyetimizi ogrendik , soylesem mi acaba :)

ben tek kizdim bizim ailede,iki abim vardi beni hep dislarlardi ,hep bi kiz kardes istemistim :) acilarin ccuguyuuuum diye baslicam simdi :)
neyse ilk hamileligimde kizim olsun cok istedim ,tabi once hayrlisi,simdi melise akadas olsun diye kiz istedim bi de kizlara ozlemim buyuk galiba

ikincide kizmissssssssss :)  esim simdiden ben 3 taneyle nasil basa cikacam diye dertlenmeye basladi :) charlie nin melekleri :) hayirlisi herseyden once...ama simdiden dogum korkusu basladi,birinci normaldi biliyonuz ama cok uzun surmustu 2 gun :) doktor ikinciler daha cabuk olur dedi ona guveniyorum.iste boyle ....gene yazarim girebilirsem... byeeeee

ponçik

Meltem'in tatlı kuzusu Belemir İyi ki Doğdun   :hello2: (2 Ekim )

Zehra'nin kara boncuğu Ravza Sena   İyi ki Doğdun   :hello2: (2 Ekim )

Şeyda'nin güzel kelebeği Melis Alara  İyi ki Doğdun   :hello2: (6 Ekim )

ponçik

Berilcim çok sevindim senin adına, Allah gönlünden geçeni duymuş , duan kabul olmuş  :hello2: insallah son dakikada cinsiyetiniz değişmez  :D
ben de eğer kısmet olur da bebek düşünürsek ikincinin kız olmasını çok istiyorum ama tabi dediğin gibi önce sağlıklı ve hayırlı evlat olması önemli , inşallah sağlıkla kızına kavuşursun , ismini düşündünüz mü  ;)

Ranacım senin oğlanlar hastaymış geçmiş olsun , umarım düzelmişlerdir

Anitacım  :opucuk: sen de alışmışsındır iki çocuğa

Bu arada hâlâ sayfamızdaki 2.bebeğine hamile olan arkadaşımızı kimse merak etmiyor sanıyorum , ben de sööölemiceeeem işte  :ehi:

ponçik

EMINECIM SENIN DE GECMIS DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN

:flowers: PASTAN VE CICEGIN BENDEN OLSUN  :flowers: