Hamile Olduğumuzu Nasıl Öğrendik Eşimize Nasıl Söyledik?

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:05:51

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

melegım 1sene usdune geldı hem dogum gunu hemde evlılık yıl dönumu hedıyesı oldu hamıle olabılecem aklımın ucundan gecmıyodu takı esın arkadası arayıp bız sızden sonra evlendık ama hamıleyım 1 aylık oo anı anlatamam ıcıme okadar oturmusdukı sankı sordum ona hamılemısın dıye esımın ıs yerındeydım ogunde yanda eczane vardı 2 tane test aldım adetıme 3 gun vardı o sınırle  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:bı tanesını yaptım sılık cıkdı sınırden görmuyorum dedı ertesı sabah bı daha yaptım oda sılık cıkdı esıme söledım hıc ınanmadı test getır bı daha yapalım dedım getırdı o gece sabah olmadı neyse yaptım bu sefer ıkısıde aynı renk cıkdı 2 renkde vardı esım ınanmadı hastalım gecsın dedık hastada olmadım esım yıne ınanmadı kan testı yaptıralım dedı ıttık dr yarım saat sonra gelın dedı esım nası saga sola gezıyo cok komıkdı  :k06: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: sonucu aldık esım drye sonuc ne dıyo esınız hamıle dedı o sarılmıs opuyo ınanmadım kusura bakma canım dıyodu cok gusel bı duygu allah her ısteyene yasatsın bu duyguyu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahım ıns kucagıma almayıda nasıp eder hayırlı saglıklı :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

:D :D :D  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: sorunsuz hamilelik dilerim
ne güzel ya ilk ögrenildiğindeki duygular telaşlar bam başkaa  :love9: :love9: :love9: özledim o günleri  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

eguzel89

bende bu ay geciktim doktora gittim henüz belli olmaz geç döllenme olmuş olabilir dedi çünkü kan testinde çıkmamıştı.idrar testinde hafif bir ikinci çizgi vardı ama kan testi negatif çıktı şimdi bekliyorum kısmet bakalım hayırlısıysa olsun diyorum stres yapmıyorum bu arada adetimi 9 gün gecikti
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

#tugba#

Bende 4gn adet geçikti tset patım çıkmadı 6 gn oldu test yaptım çıkmadı heycan işte:D 8günde tekrar yaptım kayınvalidem yanımdaydı çok hafif kızardı benm el ayak titriyo başladı yok bukadar çizgiden olmaz diye sende zorla oldurmaya çalışıyosun dedi bana :-ooo :cussing: ben oldum bi şok ilk bebeğim haliyle insan hevesli istekli oluyo hemen kırdı hevesimi :cussing:.Erteesi gün tekrar yaptım oda ice kızardı bende gözüne soktum :occasion14:.hala demiyo mu bana doktora gidene kadar ben inanmam diye :cussing:.Allah'ıma bin şükür doktordanda olumlu cvp aldık. SUSTU :basardim:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

DİLVİN

bende 7 aylık evlıyken hamıle kaldım

bizde bebek konusunda çok kararsızdık yenı evlendığımız için yapsakmı yapmasakmı diye hep düşünüyordum
ama hiç korunmadık,ben her regl dönemınde test yapıp negatifi görünce hüngür hüngür ağlardım,en son 1 nisan 2009 regl olmuştum
o ay çok umutluydum hemde çokkkk ama yıne olmadı neyse regl olmama bir hafta vardı ben evde test yaptım yıne negatif  :cildir:
testı atmadım tabi  :suclu: :suclu: sabah tekrar baktığımda test sankı çift çizgiydi.gözlerime inanamadım  :-ooo :-ooo
acaba göz yanılmasımı yada sıdık ızımı acaba diye testi yıkadım  :k06: :k06: :k06:
çizgi gitmedı tabı
ben hep testi işten eve gelirken alır sabredemeden hemen akşam test yapardım
04.05.2009 da yine test aldım ama bu sefer testi yapmayacam sabah yapacağım dedım
neyse sabah olmadı o gece sabahın erken saatlerınde testı yaptım anammmm çift çizgiii  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
eşımı uyandırdım sana süprizim var dedım
garıbımde dıyokı bıraz uyuyayımda öle söle süpriziii
tammm dedım bende,uyurken avcuna sıkıştırdım testi
sonra eşim uyandı bu ne şimdi dedı
bende aşkımmm baba oluyorsunnn dedımmmmmm,eşimmm çokkkk sevındı,sahımı ben babamı oluyorum şimdi dedı
neyse akşam kayınvaldemlere söledık bana ınanmadılar   :-\ :-\
sen hamıle değilsin felan dedıler dr gittim drda hamılesın deyınce ınandılarrrr  :occasion5: :occasion5:
ben ilk öğrendığımde kesın erkek bebeğim dedım ama yıne kayınvaldem yok kız dedı
dr erkek dedı yıne kız dedı bızımkııııı  :ehi: :ehi: :ehi:
drlar bılmıyor bu kesın kız dedı :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

cemrem şuan 5. ayında. ben hamile olduğumu 10 mayıs 2010 da öğrendim. yani geçen sene anneler gününde... çok özel bi anneler günüydüüüüü

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Emine - 11 Ocak , 2007, 17:05:51

Belki ilk aldığı bebeğimde yaşayacaktı şimdi kocaman olacaktı.Herşeyde bir hayır vardır diyorum yine de..Şu an çok mutluyum.
çok etkilendim bu hikayeden

goncagul

ben nısan 12 de ogrendım hamıle oldugumu artık umıdımı kesmıstım esım test almıs gunum gecınce yapmıcam nasılsa yok ben sıkıldım artık bu hayal kırıklıgından dedım umutsuz bı sekılde lavaboya gıttım testı yaptım bı cızgı gectı baktım ıkıncısı olamazdı bbu bı mucızeydı cıglık atmısım askımmmmmm dıye bagırmısım hatırlamıyorum sarıldım esıme aglamaya basladım aglma dıyodu bak dualarımızı kabul ettı rabbım dıyodu  elım ayagım tıtrıyodu ıkı bucuk yıl beklemıstım b en bebegımı allahıma coookk sukur mınık kuzmumu bana nasıp ettı rabbım :love3:

**Gül**

Evliligimizin1.5 yili dolmustu ve artik bebegimiz olsun istiyorduk ve nisan ayinda calismalara basladi  :D ama adet donemi yaklastikca gunler gecmek bilmiyordu. Hissettigim butun degisiklikleri yorumlamaya calisiyordum (burayi da o donemde kesfettim zaten ) daha 7-8 gun kala erken gebelik testi aldim 5 gun onceden bilebilirsiniz yaziyordu ama ben 2 gun kala yapmayi planliyordum. Ama tabi dayanamadim ve 5 gun kala yaptim sonuz negatifff  :-\ ama moralimi hic bozmadim ve beklenen gelmedi gecikmenin 3. gununde saat 6 da esim ise gitti bende hemen ardindan lavaboya. sabah 06:05 cift cizgiyi gordumm   :hello2: :hello2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

FeHi

Benimkine test sonucunu gösterdim ölece kala kaldı kitlendi adamcağız hiç bişi söleme di kelimeler kifayetsiz kaldı heralde dakka başı gelip sarılıp öpüodu  :)

Nurbânu

Ben dün öğrendim, sabredip akşam eşim işten gelince gözlerinin içine bakarak söyledim.Adam bi garip oldu, iki saatte kendine gelemedi...Apışıp kaldı :)
Herkesi hayata bağlayan birileri var."O" birileri iyi ki var :)

FeHi

Alıntı yapılan: Nurbânu - 12 Ocak , 2011, 10:16:13
Ben dün öğrendim, sabredip akşam eşim işten gelince gözlerinin içine bakarak söyledim.Adam bi garip oldu, iki saatte kendine gelemedi...Apışıp kaldı :)
:) :) :) :)

izemsevi

valla ben eşime değil eşim bana haber verdi kan testi verdim sonucunu eşim aldı ve eşim haber verdi bizim tam tersi oldu :)

FeHi

eguzel89

Evlendiğimde işten ayrılmıştım ve ilk ay rüyamda eylül ayında hamile oldugumu görmüştüm ve içimde hep eylül ayı hamile kalcam düşüncesi vardı neyse ben hamile kadıgımı öğrenmeden  bigün önce bi işe başvuru yaptım çağırdılar görüştüm kabul edildim hatta aynı gün başladım ama diş teknisyeni ve doktor asistanlığı yaptıgım için film çekmem gerekiyordu ama içimde bir sıkıntı vardı ogün erken çıktım işten ve pazartesi başlayacaktım adetime 1 gün vardı ve gebelik testi aldım 2 tane sabah kalktım ve testi yaptım pozitif çıktı ve çift çizgiyi gördük eşimde kaynımla kahvaltı yapıyordu Alper hamileyim dedim ama şoktaydım çünkü tekrar işten ayrılmak zorunda kaldım eşim çok sevindi çünkü biz evlendiğimiz ilk günden beri istiyorduk 7 ay bekletti meleğim ama sonunda tutundu annesine ve ilk babama söyledim:)sonra herkes öğrendi ve şeker bayramının arife günüydü hatta kız olursa arife erkek olursa bayram koyalım dediler:)sonra kan testi yaptırdım aynı gün ve hamile oldugumu öğrendim
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)