Hamile Olduğumuzu Nasıl Öğrendik Eşimize Nasıl Söyledik?

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:05:51

« önceki - sonraki »

duygusu

esime  2 tane test aldırmıstım hamıle degılımdır dıge dusunuyodum esım arkadaslarının yanına gıtmıstı testı yaptım hafıf kırmızı renk cıktı dıgerınıde yaptım dıgerıde aynı hafıf kırmızı cıkmıstı ben sok olmustum cunku beklemıyodum.. esım eve geldı yarın doktora gıtmemız gerektıgını söyledım esımın tepkısı' a hamılemısın ne kadar guzel dedı' ne sarıldık ne öptuk bırbırmızı ben zaten olayın sokunu 3 ay sonra atlattım

aysev

oslemturgay

ben eşimden öğrendim :D tahlil için kan verdim iş yerime gitmek zorunda kaldım sonucu esim aldı ve bagıra bagıra bu doktorlar ne dyior dedi.. ilk korktum kötü bişiy var sandım bebişimiz olucakmış dedi :D herkes karısından öğrenirken ben kocamdan öğrendim hamileliğimi : :hieyt: :hieyt:

Aytii

ben hissediyorum hamile olduğumu hatta arada bir çaktırıyordum eşime :) sonra adetim gelmedi ve düzenliydi adetim ertesi günüde gelmeyince gittim eczaneden iki test aldım birini akşam diğerinide sabah yaparım diye ama akşam yaptığım testte silik çizgi çıkınca koşarak eşime söyledim eşimin suratındaki o sırıtmayı unutamıyorum böyle bir garip oldu ama sevincini belli etmemeye çalıştı çünkü daha ilk testimdi dur bekle biraz kesinleşsin öyle seviniriz dedi  :love9:

hümeyra_t_e

eşim işten gelmeden test yapmıştım negatif çıkarsa hiç söylemicektim..ama pozitif çıktı çok şükür testi banyonun lavabosunun yanına koydum işten gelince drek ellerini yıkar ve testin yanına seni çok seviyoruz yazdım...geldi ellerini yıkamaya girdi ve tabiki çok çok şaşırdı havalara uçtu :hello2:

dilengisk

valla ben esime supriz yapıcam diye 15 gun beklemek zorunda kaldım delriyodum her akşam agzımdan kacırcam bagıra bagıra soylemek istiyorum ama dur bekleee diorum kendi kendime. ben haziranın 10 unda ogrendim ama bizim tanısma yıldonumumuz 26 haziran her sene de kutlarız. bu sene kızkulesinde rezervasyon yaptırdım oglen gittim garsonları ayarladım...

akşam gittik yemegimizi yedik snra tatlı sipariş verdik kocamın tabagı ustu kapaklı bi tabak seklinde geldi bi kaldırdı kapagı bir cift bebek patigi ( oglenden garsonları ayarlamıstım ya;) bi bana bi garsona bakıo bole afalladı gozleri doldu kalktı o kalabalıkta beni kucagına alıp dudaklarımdan optu heyooo babayım ben artık baba diye bagırıodu... snra telefona sarıldı annesine abisine benim anne babama haber verdi gerci benmkiler biliodu ama bilmiomus gibi yaptılar

guzel bi hikayemiz oldu cok sukur, ertesi gun akşamda kucak dolusu ciceklerle geldi...

ama biz uzun sure inanamadık gercek miydi ruya mı taki karnım buyuyene kadar

allah her isteyene nasip etsin inşallaaaahhhh :amin: :amin: :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: chilek - 16 Ocak , 2011, 14:59:07
valla ben esime supriz yapıcam diye 15 gun beklemek zorunda kaldım delriyodum her akşam agzımdan kacırcam bagıra bagıra soylemek istiyorum ama dur bekleee diorum kendi kendime. ben haziranın 10 unda ogrendim ama bizim tanısma yıldonumumuz 26 haziran her sene de kutlarız. bu sene kızkulesinde rezervasyon yaptırdım oglen gittim garsonları ayarladım...

akşam gittik yemegimizi yedik snra tatlı sipariş verdik kocamın tabagı ustu kapaklı bi tabak seklinde geldi bi kaldırdı kapagı bir cift bebek patigi ( oglenden garsonları ayarlamıstım ya;) bi bana bi garsona bakıo bole afalladı gozleri doldu kalktı o kalabalıkta beni kucagına alıp dudaklarımdan optu heyooo babayım ben artık baba diye bagırıodu... snra telefona sarıldı annesine abisine benim anne babama haber verdi gerci benmkiler biliodu ama bilmiomus gibi yaptılar

guzel bi hikayemiz oldu cok sukur, ertesi gun akşamda kucak dolusu ciceklerle geldi...

ama biz uzun sure inanamadık gercek miydi ruya mı taki karnım buyuyene kadar

allah her isteyene nasip etsin inşallaaaahhhh :amin: :amin: :amin:

Süper yaaa  :love9:
Dilek harika yapmissin gercekten cok guzel, ben dayanmazdim 15 gun sahsen ;D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

17 Ocak , 2011, 11:05:25 #112 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2011, 11:07:38 °• αуşєηυя •°
13 Nisan 2010 saat öglen 14'ye geliyordu,
Bu kez bi baska heycanla gitmistim eczaneye test almaya, içimde nedense sevinc vardi
sanki hamile oldugumu hisseder gibiydim, Her ay hüsrana ugrayan ben, bu kez gercekten hissemistim sanki Mucizemi  :love8:
Testi yaptim cizgiler gitgide koyulasti ve kocaman Bir + isareti oldu :)
Hamileydim , evet evet artik anne olucaktim, bu inanilamaz bir duyguyduuuu, agliyordum sevincten  :love9:
sonra gittim digital test aldim aczaneden emin olmak için,
2-3 Haftalik Hamilesiniz! diye yazdi  :love9: :love9: ayyy o gun dun gibi aklimda ...
Sonra esimi aradim, agliyrodum, aglamaktan konusamiyordum bile  ;D
noldu askim neyin var diye korktu oda, ben hamileyim diyorum adam hastamisin diye anliyo  :ehi:
baba oluyorsun askim bi bebegimiz oluyooo, hamileyimmm deyince " Hadi canim  ;D" dedi kahkaha atarak  :ehi:
oyy cok guzeldi yaa , sonrada baba oluyorummm diye sevincten uçmustu  :) her sey'i ayri guzellik katti hayatimiza minik Mucizemizin  :love8:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

İNŞ BENDE HAMİŞ OLURUM BURDA ANLATIRIM  :honk: :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

pırıl

mayısta evlendim hemen bebiş istiyorum tabiki ben.hatta o dönemde buraya çok yazmıştım :k06:
neyse o ay sürekli test alıyorum yapıyorum,tabi negatif ay deliricem....adetime 5-6 var belirtiler başladı.eşime dedim adet olucam ben diye.ama sonra hergün belirti var adet kanaması yokk.pazartesi hiç unutmuyorum test yaptım direk negatif çıktı,ben üzüntüden napcamı bilemedim.bidaha test falan yapmıcam dedim.çarşamba tekrar test aldım,ama o ara garip bir rüya gördüm,rüyada deildi sanki...
içim ogün kıpır kıpır test yaptım veee pozitif :basardim:
eşim geldi işyerime,yalnızdım lavabonın kapısını aç oraya bak dedim,testi aldı bakıyo şakamı bu diyo ama nasıl gülüyor,demezmi bak şakaysa hatun keserim seni diye :k06:
baba oluyosun dedim ay sarıldı bana ay çokgüzeldi..
şimdi tosunum 30 haftalık oldu,anne kurban olur onu yaradana :nazar:

hüzünden_gelme

hepinizee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ben ilk adet oldugum zaman ablama sölemıstım oda aynı sekılde bana söylemısti ilk hamiş oldugum zaman o yuzden ablama sölemek ısıtyorum kısmetse :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

daha once yazmismiydim bilmiyorum yinede yazayim  :k06:
daha adet gormeistim sag kasigima kramp gibi agri girmisti yuruyemkiyordum bile  :sad1: agrim artinca esim gel doktora gidelim dedi gittik muane etti birsuru ilac yazdi  :'( cocuk dusunuyormusunuz dedi bende evet ama adetime 3 gun var dedim oda kan testi yapalim dedi  ;) yaptik ama sonucu yarin gelir dedi telefonumuzu istedi sonucu oyle soylucekti  ???
ertesi gun oldu aradi doktor ilaclari icme hamilelik gorunuyor dedi 1 hafta sonra gelin keseye bakalim dedi  :muzz: :muzz: :muzz: dunyalar benim olmustu bunu nasil esime soylemeliydim  :occasion14: ::) bende aynaya bakarak karnima goz kalemimle ,,, babacim dunyayas gelebilirmiyim,, yazdim  :love3:
esim eve geldiginde karnim agriyo diye kendimi yere attim  :ehi: oda buluzumu kaldirinca yaziyi gordu kisa bir soktan sonra sevincinden boynuma atladi canim kocisim benim  :love8:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

nilüfer elif

çok güzel bi şekilde soylemışsınız bunu bende yapmayı dusunuyorum kısmet olurda hamıle kalırsam eger bana dua edın ne olur arkadaslar en hayırlı zamanda hayırlı ve de saglıklı bır bebegımız olsun:)
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 17 Ocak , 2011, 15:41:46
çok güzel bi şekilde soylemışsınız bunu bende yapmayı dusunuyorum kısmet olurda hamıle kalırsam eger bana dua edın ne olur arkadaslar en hayırlı zamanda hayırlı ve de saglıklı bır bebegımız olsun:)
insallah canim  :amin:
yeni uyesin heralde aramiza hosgeldin daim olursun insallah  :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

çok tatliii  :love9:

Alıntı yapılan: NESELI - 17 Ocak , 2011, 14:54:40
daha once yazmismiydim bilmiyorum yinede yazayim  :k06:
daha adet gormeistim sag kasigima kramp gibi agri girmisti yuruyemkiyordum bile  :sad1: agrim artinca esim gel doktora gidelim dedi gittik muane etti birsuru ilac yazdi  :'( cocuk dusunuyormusunuz dedi bende evet ama adetime 3 gun var dedim oda kan testi yapalim dedi  ;) yaptik ama sonucu yarin gelir dedi telefonumuzu istedi sonucu oyle soylucekti  ???
ertesi gun oldu aradi doktor ilaclari icme hamilelik gorunuyor dedi 1 hafta sonra gelin keseye bakalim dedi  :muzz: :muzz: :muzz: dunyalar benim olmustu bunu nasil esime soylemeliydim  :occasion14: ::) bende aynaya bakarak karnima goz kalemimle ,,, babacim dunyayas gelebilirmiyim,, yazdim  :love3:
esim eve geldiginde karnim agriyo diye kendimi yere attim  :ehi: oda buluzumu kaldirinca yaziyi gordu kisa bir soktan sonra sevincinden boynuma atladi canim kocisim benim  :love8:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!