Hamile Olduğumuzu Nasıl Öğrendik Eşimize Nasıl Söyledik?

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 17:05:51

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN İŞ YERİNDEYKEN ADET GÜNÜMDÜ GİTTİM TEST ALDIM ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI Bİ TANE DAHA ALIP GELDİM O DA ÇİFT..AKŞAMA KADAR BEKLEDİM İŞ ÇIKIŞI Bİ ÇİFT BEBEK AYAKKABISI ALDIM AYAKKABILIĞA KOYDUM.EŞİM GELDİ ZİLE  BASTI AÇTIM HEMEN ŞİŞŞŞTT SESSİZ OL DEDİM NOLDU DEDİ MİSAFİR VAR DEDİM YERE DOĞRU EYDİ KAFASINI AYAKKABILARA BAKTI  ORDA DEĞİL AYAKKABILIKTA AYAKKABILARI DEDİM EN ÜSTE KOYMUŞTUM MİNİK MİNİK ONLARI GÖRÜNCEE EŞİMİN GÖZLERİNDEKİ O PIRILTIII MÜKEMMELDİ.SONRA AMA O ÇOK KÜÇÜKKKK NASIL GELDİ DEDİ GÜLDÜM SARILDIK BİRBİRİMİZEEE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

SiRiNe

24 TEMMUZ 2009 Adetim gecikmisti, baska bir sehire arkadasima ziyarete gitmistim...

25 Temmuz 2009 regl olmadim... esimi aradim tabiki bana sordu hayir henuz regl olmadim dedim...

26 Temmuz 2009 halen gelen giden yokk  ;D

27 Temmuz 2009 Evime döndum ve halen regl olmamistim cok merak ediyordum ama esime belli etmeye calismadim.

ertesi gun doktorda randövum vardi baska bir rahatsizliktan dolayi doktora gidicektim. kesinlikle test yapmayi istemiyordum

28 Temmuz 2009 Doktoruma test yapablirmiyim dedim peki dedi veeeeeeeeeeee pozitiftiii  :occasion5:

Hemsireye sarildimmm  :k06: gercektenmi diyordum evettt diyordu

esim disarda bekliyordu elime verdi testi ve ben esime baktim, baba oluyorsunnn miniginin selami varrr dedim

anlamadi tabikiii nasil yani dedi, hamileyyyyyyyim dedim, cok sevindii bana sarildi beni kucaklad, hastanede herkez bize bakiyordu

20 Eyluk 2009
Minnoslarimdan habersiz ilk 12+3 hafta...
Kizlarimdan habersizdm, karin agrisi sonucu ultrasyon icin beni doktora gönderdiklerinde
ikizlerim olacagini ögrendigim gundu  :love9:, hastaneden gelirken sok icindeydim ve agliyordum
eve geldim esimi aradim, ve cabukkkkk eve gel cabukkkkkkkk dedim.
tabiki cok endiselenmis bir seymi var ne oldu diye elinde posetlerle geldi, alisveristen gelmisti
ne oldu yoksa bebege bisimi oldu dedi  :k06:

hmmm ehu, yok bisi olmadiiiii bir tane degil iki taneee dedim, ne demek iki tane dedi
elindeki posetleri yere dusurdu ve bana sarildiiii, mutluluktan gözleri dolmustu agliyordu resmen
tabiki bende öyle :k06: sonra abdest alip secde etti... tabiki bende.
bu iki haberi vermek cok guzeldi esime, hic unutmayacagimmmm ve eminimki cogu kadinin hayatinda asla
unutamayacagi seylerden birisidir
rabbim isteyen herkeze nasib etsinnn guzel Allahimm  :amin:
[/color][/i][/b]

derbeder

off off off cok guzel hikayeleriniz yaaa  :y25: bende istiyommm  :crybaby2:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: {Asudem} - 17 Ocak , 2011, 16:05:57
off off off cok guzel hikayeleriniz yaaa  :y25: bende istiyommm  :crybaby2:

insallah canimmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duygucumm cok guzelmis  :k06: :love9: ikiz oldugunu duydugunda sok olmussundur  :-ooo :-ooo ben sahsen napardim bilmiyorum  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 17 Ocak , 2011, 16:00:22
24 TEMMUZ 2009 Adetim gecikmisti, baska bir sehire arkadasima ziyarete gitmistim...

25 Temmuz 2009 regl olmadim... esimi aradim tabiki bana sordu hayir henuz regl olmadim dedim...

26 Temmuz 2009 halen gelen giden yokk  ;D

27 Temmuz 2009 Evime döndum ve halen regl olmamistim cok merak ediyordum ama esime belli etmeye calismadim.

ertesi gun doktorda randövum vardi baska bir rahatsizliktan dolayi doktora gidicektim. kesinlikle test yapmayi istemiyordum

28 Temmuz 2009 Doktoruma test yapablirmiyim dedim peki dedi veeeeeeeeeeee pozitiftiii  :occasion5:

Hemsireye sarildimmm  :k06: gercektenmi diyordum evettt diyordu

esim disarda bekliyordu elime verdi testi ve ben esime baktim, baba oluyorsunnn miniginin selami varrr dedim

anlamadi tabikiii nasil yani dedi, hamileyyyyyyyim dedim, cok sevindii bana sarildi beni kucaklad, hastanede herkez bize bakiyordu

20 Eyluk 2009
Minnoslarimdan habersiz ilk 12+3 hafta...
Kizlarimdan habersizdm, karin agrisi sonucu ultrasyon icin beni doktora gönderdiklerinde
ikizlerim olacagini ögrendigim gundu  :love9:, hastaneden gelirken sok icindeydim ve agliyordum
eve geldim esimi aradim, ve cabukkkkk eve gel cabukkkkkkkk dedim.
tabiki cok endiselenmis bir seymi var ne oldu diye elinde posetlerle geldi, alisveristen gelmisti
ne oldu yoksa bebege bisimi oldu dedi  :k06:

hmmm ehu, yok bisi olmadiiiii bir tane degil iki taneee dedim, ne demek iki tane dedi
elindeki posetleri yere dusurdu ve bana sarildiiii, mutluluktan gözleri dolmustu agliyordu resmen
tabiki bende öyle :k06: sonra abdest alip secde etti... tabiki bende.
bu iki haberi vermek cok guzeldi esime, hic unutmayacagimmmm ve eminimki cogu kadinin hayatinda asla
unutamayacagi seylerden birisidir
rabbim isteyen herkeze nasib etsinnn guzel Allahimm  :amin:
[/color][/i][/b]
çok güzel ikiz oldugunu duyunca eşimde havalara uçmuştu hemen teşlefonla herkezi arayıp söylemişti :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

HASRET!M S@N@

hikayelerinizi okurken gözlerim doldu kızlar ya inş birgün bizde yaparız böyle süprizler canım benm hep hayalim zaten esimin o ilk tepkisini yüzyüze görmek hatta herkesinkini cünkü herkes dört gözle beni bekliyor zaten kendi ailemede esimin ailesinede yüzyüze söylemek isterim

Belgink.

Balböceği

Evlendigimizden beri hic korunmamistik, buna ragmen adetlerim duzensiz oldu

her ay bi umut bekle dur ama olmuyor du her ay bursuru test aliyorduk esimle husrana ugruyorduk.
31.Ocak.2010 da yine adetim gecikti diyordum 10 gun oldu hala tik yoktu bu sefer hic ciddiye almadim
Esim test yapalim diye tutturdu neyse test yaptim cok silik cikti ama hamileydim  :k06:
Bi cosku bi sevinc anca 8 hafta surdu =( Nasibi yokmus Kurtajdan sonra iyice kotu olmustum
Her sabah bi agliyordum  :y25: dedimki nasibi yokmu verirse mevlam yine verir dedim korunmaya
bile gerek duymamistim 1 Nisandi adet tarihim bende bu sefer gercekten hamilelik belirtileri vardi
SIK SIK wccye gidiyordum midem bulaniyordu bu arada
Herkese regl oldum dedim oh iyi yapmisim  :ehi: :ehi:
Esime test al dedim test aldi Nisanin 4 de test elimde ALLAHIM bir kere verdin istersen yine verirsin dedim Bismillah dedim goslerime inanamadim hemen esime sarildim goslerim doldu ellerim titriyor cok sukur bu sefer Melegim karnimdaydi  :amin: Sonra isin zor tarafi herkese regl oldum dedim bu sefer nasil telafi edecektik esim herkese soylememi istedi zaten duyduklarinda inanmadilar  :ehi:

DER!N

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Balböceği

Alıntı yapılan: NESELI - 17 Ocak , 2011, 20:00:00
:ehi: :ehi: :ehi: YALANCI EDAAAAAAAAAAAAAAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ya yalancilik degil dusun gecen ay kurtaj oluyom bu ay hamilemisin diyorlar

sen bunlara ne dersin ALLAH vermeseydi bende istemeseydim olmazdi  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: CatWoman - 17 Ocak , 2011, 20:01:52

SAKA KIZ  :laughing7:
COK SUKUR DUANIZ KABUL OLMUS  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: NESELI - 17 Ocak , 2011, 20:22:56

Cok sukur  :amin: yoksa adim KISIRA cikacakti  :sad1:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: CatWoman - 17 Ocak , 2011, 20:24:42
Alıntı yapılan: NESELI - 17 Ocak , 2011, 20:22:56

Cok sukur  :amin: yoksa adim KISIRA cikacakti  :sad1:
CANIM KISMET ISI BUNLAR  :amin: OYLE INSANLARA BU  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: