muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Kasım , 2012, 01:00:35
Allah rahatlık versin bende çıkıyorum  :love9:
sanada edacım öpüyorum çok iyi geceler  :love9:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 18 Kasım , 2012, 01:01:43
aynen canım 5 yıldır tulum gibi uyyuorum zaten  :k06: bıktım uyumaktan  minik kuşum gelsede diyorum baksam ona güzel güzel  :opucuk: hayırlısyla

evet canımya  gelsinde hayırlısıyla bakalım  güzel güzel :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

burcum

heheyttttttttttttttt ben geldimmmmm kuşlarımmmm :opucuk:
kipaya gittik kocişim bana ciciler aldı :muzz: :hello2: derine atlet aldık sonra annemle derini aldık eve geldik :hello2: :muzz: :hieyt: komşularda yemeğe davetliydik annem derinle evde ilgilendi çok keyifli bir gece geçirdik gerçi bir ara derin gecenin içine edecekti neredeyse sandalyeden sandalyeye atlarken şakağını sandalyenin koluna çarpmış :y25: ALLAH korumuş :y25: neredeyse yarılacakmış izi belli yani :y25: buz koyduk :y25: şuan yanımda uyuyor meleğim :love9: bende size bakayım dedim dondum dışarıda :icon_pale: :sad1: şuan yatağınn içinde sıcacığım :muzz:
gülçinim sayfaları okurken gene ishal yazmışsın hemen aklıma salgın hastalık geldi sonra nagiş yazmış bence de hemen acile götür canım :y25:
ayşegülümmmm balım seviyorum sizinle her anımı paylaşmayı :muzz: :hello2: :hieyt:

fıstık

bugün pazar ve kimsecikler yok yineee  :k06:

sabah seslerle uyandım bir baktım

kızımla eşim markete ordan fırına gitmişler çayı koymuşlar ve masayı hazırlıyorlar  :love9:  :nazar:

Canlarım benim çok seviyorum siziiii  :love9: :love7: :love7: :love3: :love9: :opucuk: :nazar: :amin:

Balböceği

Bende seni seviyorum haci  :opucuk: :ehi:

Günaydın, evi toplamam lazım pazar oldugu cok belli  :ehi: :ehi:

Öğleye Anca gelirim hadim görüşürüz  :D

laracroftt

abı nasıl bı yerde yasıyorum ben yaaaaa :cildir:
Aldım cocugu devlet hast. Goturdum. Cocuk dr. Yokmus nobetcı. Iyı dedım baska doktor baksın belkı bı ılac yazar dıye bekledım. Acıl hasta alarmı verıldı,butun dr.lar oraya gıtttı,bekle bekle dr. Yok,acıl agzına kadar dolu,cocuk sıkıldı durmuyor :cildir:
Dedım mıcmısım parasına neyse ne dedım,kayıtları ıptal ettım ozel hast. Gıttım. Orda da dr. Yok. :cildir::cildir:
Pratısyen varmıs,cocuk dr. Yokmus. Pratısyende ben bakamam dedı
Zaten hepı topu 3tane ozel hast. Var. bır tanesınde bıle dr. Olmaz mı yaa :cildir::cildir::cildir::cildir::cildir::cildir::cildir:
Yok abı yok,cocuguma bısey olsa dr falan yok :cildir::cildir::cildir::cildir::cildir:
Mecbur getırdım eve :sad1:
Yarına bı cocuk dr.undan randevu aldım. Benım doktorum muayeneye kapalı,dolmus baska dr. a aldım. artık yarın gıdıcez ıste...

Esımde mıdesını mı usuttu ne,oda ıshal olmus,yatıyo evde. Bı dr.a gıttık geldık burnumdan getırdı :cildir::cildir::cildir:
Susadım,yoruldum,sıkıldım. Ebenın koru :caca: canım burnumda benım,senı mı dusunucem bıde :cildir:
patates haslıyorum suan,asya yada verıcem,esımde yesın. Oooff ooff allahım sınıyomusun benı,fıttırmak uzereyım,duvarlar ustume ustume gelıyor :y25:

Balböceği

Canım ya okurken ben sinir oldum  :cildir: :cildir: :cildir:

Hiç bir hastanede doktor yok ne demek  :dontknow:

Daha acil cocuk gelse demek ki bağıra bağıra Allah korusun  :y25: öyle yani  :y25:

Rabbim beterinden korusun, Asya'ya acil şifalar versin Allah orasiz etmesin orayada düşürmesin  :amin:

laracroftt

banu_fth

gecmiş olsun cnm yaa ..  :flowers:
bu hastahanelerı de onları denetleyenlerı de hemen saglık bakanlıgını ara ve sıkayet et.. neye yarıyacak deme Allah korusun daha kötu bı durumda olan vardır en azından onlara care olurlar belkı  :dontknow:
bız öle seylerde hemen arıyoruz ılgılenıyorlar .. duyarlı olmak lasım eskısı gıbı degıl telefonuna cevap verıyorlar dınlıyorlar basbakanlık sıkayet hattını ara .. her konuda sıkayetını alıyorlar ..
Allah sıfa versın ve sana da sabır ..  :amin:
bol su ver bebıse ..

laracroftt

aradım banu
Kayıt olusturdular,bılgılerımı aldılar. Uzmanlar ılgıleneceklermıs.

@Melek Yüzlüm@

gülçin geçmiş olsun iyi yapmışın olmaz mı acilde çocuk doktoru ya acil bir vaka gelse ne yapıcaklar bekleyin doktor gelicek mi tövbe tövbe  :cildir: :cildir: :cussing: :cussing: :cussing: :caca: :caca: :caca:

betül hakikaten dakka bir gol bir biz kalpleri kırılmasın diye ses etmiyoruz söyledikçe söyleniyorlar patlıcaz bir gün haberleri yok senin çocugun hatta önde gidiyordu kilosu boyu olurak  :nazar: :nazar: ver cevaplarını hiç sıkma canını

laracroftt

saolun kızlar :flowers:
Betul ohaaaa yanııı :-ooo koye mı goturceklermıs? :violent1:
Abı bu ne cahıllık yaa :caca:
Hem dr. Gecen sana demedı mı sen ne verıosun bu cocuga,gayet saglıklı dıe?
Ne ıstıyolar anlamadım kı? Obez bır bebek mı? saglıklı oldugunu anca ozaman mı anlarlarmıs? hayret bısey...

Nesı varmıs ısının ayrıca? Mıs gıbı meslegın var,ayrıca ne kazandıgın kımı ılgılendırır?bu ne hadsızlık yaa
Cok sınırlendım sımdı,ayıp etmısler sana :caca:

laracroftt

saglık bakanlıgından aradılar sımdı
Hastanedekı cocuk dr. Sayısıyla nobete kalması dogru orantılıymıs. Yanı sayıca azsa,klınıkler de gozonune alınarak,sadece acıl hekımı bulunurmus. Onlar gerekenı yaparmıs. Ozel hast. Lerde olmamasının sebebı sgk ıle anlasmalarına baglıymıs ıvır zıvır...

Sanırım bır ıse yaramadı yanı aramam :-\

fıstık

Geçmiş olsun gülçin

Sen Asya nın doktorunu arayıp anlatsaydın o da tahlil yaptırıp sonuçları isteyebilirdi

Biz haftasonu bişi olursa doktorumuzu ararız o da acilde şu şu tahlilleri yaptırın beni arayın der

İllaki nöbetçi olması gerekmez ki

Ama yinede ençok çocuklar hasta olur nedense çocuk doktoru nöbetçi olmaz  :cildir:

Paran olsada rezilsin arkadaş bu durumdan bu çıkar