27 Nisan , 2024, 15:59:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

melek100lü

kızlar kim var kim yok   :dontknow:  bilmiyorum bişey sorcam size  :icon_scratch:

melek100lü

ben bişeyler hazırlayıp buzluğa koymak istiyorum doğumda lazım olur elime gelirdiye ikramlık  :dontknow:

varmı önerileriniz bide nezaman yapıp koyayım şimdi erken olurmu  :icon_scratch:

melek100lü

2 haftam var doğuma ne dersiniz  :dontknow:

evim çok merkezde değil  :-\ onun için yapacak kimsede yok bulunsun istiyorum evde hazır bişeyler  :icon_thumright:

burcum

özlemcim arkadaşımın kızı da ilk dişini 12 aylıken çıkardı çocuktan çocuğa değişiyor canım :opucuk:
gülçinim pek bi marifetli çıktın anacım sen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben şömineyi temizledim :cildir: elektrikli süpürgeyle çektirdim sağında solunda kalan külleri dışarıya verdi her taraf toz içinde kaldı :cildir: derini hemen dışarıya çıkardım :cildir: şuan yatak odasındayız uykusu gelmiş hanımın uyudu inicem aşağıya bugün alt katı bitiririm derine yemek yapıcam daha :cildir: ütü yapsam az yeter bugünlük :muzz:
vallahi melekcim ben hiç denemedim ama deneyenler var annemde yapıyor kurabiye poğaça çıkarıp ısıtıyormuş piştiği ilk gün ki gibi oluyormuş :icon_thumright:
bende bugün gazozlu kek yapıcam resmini çeker koyarım :muzz: :hello2: :hieyt:

Balböceği

İkramlik  :-\

Kek kurabiye koy  :dontknow: aklıma gelmedi haci  :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 17 Kasım , 2012, 14:04:14
özlemcim arkadaşımın kızı da ilk dişini 12 aylıken çıkardı çocuktan çocuğa değişiyor canım :opucuk:
gülçinim pek bi marifetli çıktın anacım sen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben şömineyi temizledim :cildir: elektrikli süpürgeyle çektirdim sağında solunda kalan külleri dışarıya verdi her taraf toz içinde kaldı :cildir: derini hemen dışarıya çıkardım :cildir: şuan yatak odasındayız uykusu gelmiş hanımın uyudu inicem aşağıya bugün alt katı bitiririm derine yemek yapıcam daha :cildir: ütü yapsam az yeter bugünlük :muzz:
vallahi melekcim ben hiç denemedim ama deneyenler var annemde yapıyor kurabiye poğaça çıkarıp ısıtıyormuş piştiği ilk gün ki gibi oluyormuş :icon_thumright:
bende bugün gazozlu kek yapıcam resmini çeker koyarım :muzz: :hello2: :hieyt:
Bacım senin evde doğalgaz yok mü  :dontknow:

melek100lü

işte kurabiye gibi şeyleri nekadar zaman saklaya biliyor annen bi sorsana nükü  :dontknow:

sarma felan yapsam koysam diyorum olurmu börek ne bilim işte  :dontknow:

Balböceği

Sarmayı cigdem yap koy bak biz tencereye poşet geçiyoruz, sarıp tencereye diziyoruz

Öyle kalıp gibi çıkarıyoruz buzluna atiryoruz sonra öyle çıkarıp pişiriyoruz  :icon_thumright:

Kurabiye hamuru atmıştım denedim ilk yaptığımdan daha guzel oldu, keki dedi, kekde harika oldu  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

selam millet  :ehi:

sabah erken uyandık kahvaltıdan sonra sarperi parka götürdüm bi geldim bizim adam evi yalamış yutmuş,tertemiz olmuş  :aferin: ohhhh rahatım hafta sonu  :occasion5:

meleğim sarma koy,poğaça yap bi de doğuma daha yakın şekerpare yap. şekerpareyi buzluğa koymana da gerek yok.

burcum

edam yok :dontknow: :y25:
öznurum :opucuk: oh hadi yine iyisin iyisin iyisin sen işini bilirsin bilirsin bilirsin deli dolu birisin :muzz: :muzz: :muzz: öyle bir şarkı vardı aklıma geldi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sana tam uydu :ehi: :ehi: :ehi: helal olsun enişteye de  :nazar: :hello2:

Balböceği

Hoş geldin öznur  :opucuk:

Nüküm donmuyor musunuz kiz  :-ooo :-ooo

Şömine ile olacak is değil ki  :-ooo

Balböceği

Neyse ben çıkıyorum  :y25:

Isınız var sanırım  :-\

Nuku hurremin yeni fragmanı çıkmış haci  :)

laracroftt

oyy ne guzeell :nazar:
Masallah enısteye
Keske benım adam da yapsa,aha uyuyor arkada ben bıtırdım ıslerı :ehi::ehi::ehi:

Edaaaa :ehi::ehi:
Hacı sen herkesın yıyebılecegı bı corba yapıon,benımkı bebe daha nasıl yesın salcalı,bıberlı :ehi::ehi::ehi::ehi:
Lımon 2-3damla bende koyuyorum

Nüküüüm facete senın ıcın bısıy paylastım gordun mu?sende benden asagı degılsın hacı,yaladın yuttun evı :k06:

Melegım ben sıgara boregı attıydım bı tek,ama sarma da oluyor. Annemler bende oldugu ıcın yanında tatlı,serbetle ıkram ettıler gelenlere. Pogaca attım ben cıkınca guzel olmadı,ama mayalı pogaca degıl benımkı. Belkı oyle olsa guzel olur bılmıorum :dontknow:

melek100lü

azcık belimde ağrı vardıda duşa girdim  ;)  sağolun fikirleriniz için

eda çiğden koyucam yalancı sarmamı kıymalımı güzel olur  :dontknow:

şeker pareyide buzlukda değil nerde saklıycam  :dontknow:

tamam sarma yapayım  :icon_thumright:

mayalı pağaça ve açma  :icon_thumright:

börek yapayım  :icon_thumright:

kek  kurabiye bunlarıda pşetliycem  :icon_thumright:

sanırım baya işimi görür bunlar demi  :icon_scratch:

melek100lü

öznurcum helal olsun kocana  :icon_thumright:  :nazar:

şerbetli tartlıların şerbetini dökmeden kuru saklıycaz demi  :icon_scratch: