muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

burcum

hoşbuldum betülüm sende hoşgeldin fikrimin ince gülü :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

size de günaydın kızlar  :opucuk: :opucuk:  :-*  :love9:  :love3:  :love8:

nükü nasıl oldu kız derin. iyi mi  :dontknow:

betül geldi mi kayınababan  :-[

muhribe

sağol nüküm  :opucuk: elmalı kurabiyem  :hungry: :k06:

geldi öznurum  :-\ aramızda soğuk savaş var, Allah bana iki hafta sabır versin başka bişey istemiyorum  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

betül kalbini ferah tut canım. kötü şeyler getirme onlarla ilgili.

cahilliğine ver. ne bileyim. geçici bir durum onu düşün.

ayyy benim de kayınbabam çok konuşur. öööffffffffff bi susmaz. ve ben çok konuşan erkekleri hiç sevmem  :igrenc:

°•.ℓανιηуα.•°

:cildir: :cildir: :cildir:

ayyyyhhhh senin anlattıklarını okurken bile ben şiştim betül ayyyhhhh fenalık geldi  :caca:

o ne beee. aaaaaa. köye mi götürecekmiş puhahahahaha  :toothy10:

aman canım kulak asma tamam de geç peeehhhh  8)

burcum

öznurum hoşgeldin aşk ateşim :love9: :opucuk: :ehi: :ehi: derinim biraz daha iyi teyzesi :nazar:
betülüm takma kafana hı hı de geç benim kayınpeder çok çeneli sürekli konuşur insanları sinir etmeye bayılır hı hı deyip geçiyorum bildiğimi okuyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ağzıma geleni de esirgemem eşim bilir kendi anneme babama eyvallahım yoktur patavatsızdır bu yüzden benim söylediklerime de sesini çıkartmaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
betüll kız siz şimdi 2 hafta halvet neyin edemeyecekmisiniz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: akşamları gel burda biz senin gazını stresini alırız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

gunaydın kızlar
Asyanın ıshalı gectı dun gece hıc yapmadı,bu sabah normal yaptı kakasını,koku da yok. Sızce yınede doktora gotureyım mı?

muhribe

öyle yapıyorum öznurum  ::)
düne kadar susardım, artık susmuyorum. o söyledi ben cevabını verdim.
işten çık diyorsun dedim, sor bakalım oğluna tek başına evi geçindirebilecek miymiş? ne yapayım evde oturup gökten ekmek göndersinler diye mi bekleyeyim? hem olduğum gibi çalışabildiğim bi iş var, her ay 3 küsur milyarı hesabıma yatırıyorlar. iyisini bulun da bırakayım dedim  :k06:
dedikçe rahatladım valla  :hieyt:
yiğit ona gitmiyor benim kucağıma geliyor. fesatlanıyor. anasını koca gün görmüyor, nerden hatırlıyor da seni arıyor dedi. ana kanı diye bişey var, oğlun da sizi aylardır görmüyor ama hatırlıyor  :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: laracroftt - 19 Kasım , 2012, 10:37:31
gunaydın kızlar
Asyanın ıshalı gectı dun gece hıc yapmadı,bu sabah normal yaptı kakasını,koku da yok. Sızce yınede doktora gotureyım mı?
bence götür canım
bi tahlil yapsınlar için rahat etsin  :amin:

laracroftt

betuuuulll :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Sabah sabah guldurdun benııı :ehi::ehi:

laracroftt

antıbıyotık kullandıktan sonra boyle oldu,o yapar mı dedım demedınız bısey bna :dontknow:

muhribe

yazdıklarımı siliyorum ne olur ne olmaz  ;)

melek100lü

günaydın yeni uyuananlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nüküm yarın 38 oluyoruz  :nazar: :nazar:

ben doğurayım bari sen burdayken yaa  :k06: :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: laracroftt - 19 Kasım , 2012, 10:41:46
antıbıyotık kullandıktan sonra boyle oldu,o yapar mı dedım demedınız bısey bna :dontknow:
ben yiğite hiç antibiyotik kullanmadım canım bilmiyorum maalesef  :dontknow: