27 Nisan , 2024, 13:45:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

laracroftt

kızlar bılenden banada cevap acılll
Betull
Nüküüüü

laracroftt

kızlar esımın ısı varmıs arkadası gelıp aldı benden ornegı
Adam gordu bısey demedı valla kabul ettı dedı
Bu ıste bıttı allahıma sukur,ınsallah temız cıkar :amin:

fıstık

Gülçin nohut tanesi kadar yetiyo diyoruz ya okumuyo musun yazılanları  :k06:

Sen tahlil vermedin mi hiç bebeğim küçük bir tüpün içinde ufacık bir kaşık var

onunla bir kaşık yani nohut tanesi büyüklüğünde yetiyo  :icon_thumright:

burcum

gülçinim göndermişsin artık hacı yapacak birşey yok asyaya tekrar işetip kuşlarla hemen gönderecek halin yok ya kocan geri dönerse bil ki yetmemiş sen asyaya gene tak bence :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nagişim wc leri küçücük kendi boylarına rahatça kendileri yapabiliyor zaten bir yerde amaç kendi başlarına özlük bakımlarını yapabilmeleri :icon_thumright: bende de hata oldu ben hasta diye sıcak dursun diye çıtçıtlı badi giydirdim ve söylemeyi unuttum öğretmenine yoksa bugüne kadar hep atlet giyiyordu hiç böyle birşey olmadı :sad1: neyse sağlık olsun
maşallahh prensese kıpır kıpır oynuyor demek :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
geçen haftasonu evde misafir vardı biz balkonda yemek yiyoruz derin çocuklarla içeride eşim içeriye kadar girmişti geldi annesi altına kaçırmış dedi bi gittim ki kaçırmak ne kelime :ehi: :ehi: :ehi: hanım yemekten kalkmıştı ellerini yıkamaya gitmiş wc de mobilyanın üzerine çıkıyor yıkıyor ellerini bugün resim çekerim görürsünüz abi ellerini yıkarken çömeşiyor o sırada tutamamış mobilyanın üzerine koyvermiş gitmiş seller sular :cildir: misafir var balkona yemek yiyorum düşünün kalktım çişe temizledim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

kacırmısım nagısım gormedım
Ama bıze verılenler oyle tup falan degıl
Ikı tane kocaman agzı kapaklı kap
Burda boyle yanı :ehi::ehi::ehi::ehi:
Daha once de verdım ama ozaman guzel yapmıstı cısını,sımdı az yaptı

laracroftt

almıslar kızlar yazdım zaten saolun

burcum

ben bir keresinde şaldır şaldır yapmıştım kadın bu çok briazını dök getir demişti :ehi: :ehi: :ehi: sonra bir keresinde yaptım gene çok oldu dökeyim derken bu seferde çok az kaldıydı :ehi: :ehi: zor işler yaw :ehi: :ehi: hele abi kaka tahlili yapıyorlar ya :igrenc: böğ :igrenc: ben labaratuvar da çalışıyor olucam kusar kusar dururum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

OHA YANİ 2 KAP NE BU YAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ESKİDEN KAPLAR YOKTU BİZ GIDA İŞLETMESİNDE ÇALIŞANLAR HER 3 AYDA GİDİP

RÖNTGEN ÇEKİLMEK VE BAZI TESTLERİ YAPTIRMAK ZORUNDAYIZ

YANİ FABRİKADAYKEN

BEN PERSONELİİ TOPLAR GÖTÜRÜRDÜM

BİRGÜN İŞ UZADI LABORATUVARDAKİ BAYANLA SOHBET EDİYORUZ

AYY SENİN İŞİN NE KOLAY DEDİ BİRDE BANA BAK BÜTÜN GÜN MİLLETİN ÇİŞİYLE KAKASIYLA UĞRAŞIYORUM

DERKEN ADAMIN BİRİ İÇERİ GİRDİ

KOCA YOĞURT KASESİNE YAPMIŞ GETİRMİŞ  :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

YETER Mİ BU DİYE SORUYO  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KADIN AMCA GİT ŞU BARDAĞA KOYDA GEL BU NE SEN BUNU KAÇ GÜNDE BİRİKTİRDİN DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi:

BENİM BU DEDİĞİM 10 SENE FALAN ÖNCEYDİ DÜŞÜNÜN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

:ehi::ehi::ehi::ehi:
Islerı o napsınlar nüküüm
Mısal muhtemelen bızde yaptırcaz :suclu:

Ay kaynana aradı az evvel gelcekmıs,ısın yoksa onu cek bıde
Puff :-\

burcum

nagişim face de yoksun gel sana birşey anlatıcam :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nagişşimm :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptummmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 08:35:44
günaydın herkese  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

bu arada hala doğurmadım  :k06: :k06: :k06:
Bugun doğurman lazım haci  :-ooo :ehi:

burcum

hoşgeldin edam kuş lokumum :opucuk: bugün olmaz doğuramaz :caca: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: doğum fotoğraçısı benim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Kasım , 2012, 12:01:45
OHA YANİ 2 KAP NE BU YAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ESKİDEN KAPLAR YOKTU BİZ GIDA İŞLETMESİNDE ÇALIŞANLAR HER 3 AYDA GİDİP

RÖNTGEN ÇEKİLMEK VE BAZI TESTLERİ YAPTIRMAK ZORUNDAYIZ

YANİ FABRİKADAYKEN

BEN PERSONELİİ TOPLAR GÖTÜRÜRDÜM

BİRGÜN İŞ UZADI LABORATUVARDAKİ BAYANLA SOHBET EDİYORUZ

AYY SENİN İŞİN NE KOLAY DEDİ BİRDE BANA BAK BÜTÜN GÜN MİLLETİN ÇİŞİYLE KAKASIYLA UĞRAŞIYORUM

DERKEN ADAMIN BİRİ İÇERİ GİRDİ

KOCA YOĞURT KASESİNE YAPMIŞ GETİRMİŞ  :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

YETER Mİ BU DİYE SORUYO  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KADIN AMCA GİT ŞU BARDAĞA KOYDA GEL BU NE SEN BUNU KAÇ GÜNDE BİRİKTİRDİN DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi:

BENİM BU DEDİĞİM 10 SENE FALAN ÖNCEYDİ DÜŞÜNÜN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

allahım ne güldüm yaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

eda perşembe sabah saat 9 gibi başlıycak sancılar  :icon_thumright:

emir büyük yerden  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

perşembe olmaz cuma olsun mübarek gün

cuma namazına müteakip doğum başlasın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: