27 Nisan , 2024, 11:40:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

Balböceği

Nükü biz dörtlendik haci  :ehi: :ehi:

Betül
Öznur
Ben
Banu, Banu'da istiyor haci  :ehi: :ehi: uyuzzzzz kilom olmasa dişlerim yapılı olsa sizi mı bekleyeceğim diyor  :ehi: :ehi:

Hadi sende gel lütfen  :muzz:

burcum

sanmam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bugün akşam yeni aldığımız ateş ölçeri deniyorum bi ölçtüm ateşim 37.2 ana dedim sanırım yumurtlama günlerimdeyim dedim kocanın gözleri döndü :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
heç sizi mi beklicek alla alla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 18 Kasım , 2012, 23:52:39
güzincim idrar yolu enfeksiyonun vardır ilaç verir tedavin olur canım :opucuk:
gülçinimmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: ama derine kardeş yapıcan derken ciddi değildin sanırım :tongue3: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Yaparsın haci yaparsın yaza kadar mühlet veriyorum sana  :ehi: :ehi:
İyi duşun tasın  :toothy10: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 18 Kasım , 2012, 23:57:36
sanmam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bugün akşam yeni aldığımız ateş ölçeri deniyorum bi ölçtüm ateşim 37.2 ana dedim sanırım yumurtlama günlerimdeyim dedim kocanın gözleri döndü :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
heç sizi mi beklicek alla alla :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Hahahahaha benimde malum yumurtlama gunümdeyim hatta bugun çatlıyor  :ehi: :ehi:

Selma27

Kizlar facebook'u olanlari ekliyeyim diyorum. Nasil bulabilirim sizi. Ordan da takip edip tanismak istiyorum. Cogumuzun fotolarini gormedik, belki benide ordan gorursunuz.. :hieyt:

burcum

eda demek biz bu ay çiftleşseymişik bebelerimiz aynı günlerde olacakmış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

valla buyusun bende yapıcam baska da ıstemem valla :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 19 Kasım , 2012, 00:00:48
eda demek biz bu ay çiftleşseymişik bebelerimiz aynı günlerde olacakmış :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
He kiz  :toothy10: :ehi: :ehi:

Yumurtadaş olurlardı  :toothy10: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: Selma27 - 19 Kasım , 2012, 00:00:26
Kizlar facebook'u olanlari ekliyeyim diyorum. Nasil bulabilirim sizi. Ordan da takip edip tanismak istiyorum. Cogumuzun fotolarini gormedik, belki benide ordan gorursunuz.. :hieyt:
Selma benim yok maalesef  :-\ üzüldüğünden maalesef demiyorum sevmiyorum ben  :k06:

laracroftt

selma ozelden yazdım cnm

burcum

heh bi olmadığımız daş bu kalmışdı onu da olduk edam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

derin uyudu nasıl uykum geldi anlatamam size :sleepy1: ama gidip bi ütü yapmam lazım :cildir:

Selma27

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Kasım , 2012, 00:07:50
Alıntı yapılan: Selma27 - 19 Kasım , 2012, 00:00:26
Selma benim yok maalesef  :-\ üzüldüğünden maalesef demiyorum sevmiyorum ben  :k06:

Canim anca ben facede contact kurabiliyorum ..Burda resim falan da koymadim. Ordan da takip etmek isterim burdaki arkadaslari. Olsun biz seninle burdan konusuruz o zaman. Sorun degil..

fıstık

iyigeceler iyisohbetler kızlar  :wave:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 19 Kasım , 2012, 00:12:39
derin uyudu nasıl uykum geldi anlatamam size :sleepy1: ama gidip bi ütü yapmam lazım :cildir:
Kiz kadının biri 7 ayda 45 kilo vermiş utu ile  :ehi:

Nihahahahahha anladın sen onu  :toothy10: