muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: tweety0555 - 17 Kasım , 2012, 15:24:21
Alıntı yapılan: melek100lü - 17 Kasım , 2012, 15:18:31
:opucuk: özlemcim yeni gördüm  :-[ canım sağolsın  :love9: :flowers: :flowers:

tamam iyi fikir  :icon_thumright: bayada işimi görür bunlar  :amin: :opucuk:

bişey sorcam ama yufkayla olan şeyler yapışmazmı  :dontknow:
ben yufkayı sarıyorum yanyana kaba koyuyorum ustune buzdolanı posetı koyuyorum ustede dızıyorum..yapısmıyor ozaman..yada kurabıyelerı once tepsıye dızıyorum acık olarak sonra donuyor..donmus olanı posete koyuyorum cıkarıp pısırıyorum ...eger psımıs koyuyorsam yapısmıyor zaten.
ıslak kurabıyeyı pısır at dolaba cıkarınca serbetı kaynat kaynar serbetın ıcıne at...normalde tarıfte serbet soguk kurabıye sıcak ya tam tersını yapıyoruz

süper sin canım sağol  :icon_thumright: :flowers:

bu gün yapsam çokmu erken olur yaa iyiyken yapayım diyorum ama  :dontknow:

tweety0555

yap melek yap :hungry: :hungry: :hungry:

betusss yaw sen ellere bırakıyorum dıyorsun bızler bakıcılara bırakıyorduk hemde hıc tanımadıgımız bazen bır kee goruyorduk... :y25:

laracroftt

yaaa kızlar son gunlerde yaptıgım yogurtlar eksı olmaya basladı
Arcelık makınede yapıyorum ben
1lt sute 1tatlı kasıgı maya koyup 4saat mayalanıyor,sonra dolaba koyuyorum. Ertesı gun yıyor. Ama ıkıdır eksı oluyor,herzamankınden farklı yapmıyorum kı. Off :dontknow:

muhribe

Of of cok pimpirikliyim  :BangHead:
kvalidem birazcik maharetli olsa daha sakin olurum ama kadincagizin eli hic is tutmuyor
Keske izin alabilseydim bikac bisey gosterirdim

gulcin maya mi eksi
beklemis yogurtsa eksi yapar

melek100lü

ben doktorumda izlemiştim gülçin 5 defa kendi mayaladığın yoğurtla 6.da market yoğurduyla yapmak lazımmış canım  :dontknow:

laracroftt

evet betulcum ofkelenıp anı kararlar verme, onun ıcın calısıyosun. Sonucta onların da torunu,nekadar kotu bakabılırler kı? Herseyını sen yapıcan zaten

muhribe

Cocuklarina kendileri bakan anneler cok sanslisiniz  :y25:

laracroftt

kendı mayam kızlar,her seferınde kendı mayamla yapıorum. makıneden cıkınca ates gıbı kavonazlar,ustunde mayalanma 5saat dıyor,ben 4saatte yapıyorum acaba 3saatte mı yapsam?sutasın gunluk sutuyle yapıyorum
E daha yenı yaptım,neolcak okadar yogurt :sad1:
Cıcıbebeyle verıyorum anlamıyor eksılıgını,pazartesı yogurtla sut aldırayım da bı daha yapıyım barıı :y25:

laracroftt

betulcum,benımde bı meslegım olsa,ınan bende yapardım. 3kurusa tamah etmek,cocuguna ıstedıgını alamamak cok mu kolay?
Makul ol lutfen,annen gerı gelecek ve bu gecıcı bı sure :aferin:

tweety0555

ben hep sunu derım evde cocugu ıle zaman gecıren annelr cok sanslı ama bır cogu bızım kadar kalıtelı zmanda gecıremıyor oyuzden cok uzulmuyorum ben ...dıyorum ya bakıcıya bıraksan ne yapacaktın...cok sanslısın bende ıkıncı cocukta cok sanslıyım annem bakıyor..ama bakıcı ıle buyuttum yıgıt ı...
larcroft dogruyu soyluyor evde olmak cok zor ben bunu evde kaldıgımda anlıyorum

๑ஐtek tabancaஐ๑

betül bende senin gibi duygusaldım kimseye bırakamam dedim ve ayrıldım işten inan böyleside kolay değil insanın k3endi parasını kendi kaznaması çok güzel heleki bir kadın için şimdi böyle diyosun ama ileride iyiki çalışmışım diyeceksin  :icon_thumright:
ayrıca yiğite bakanlar anneanne babaanne kendi kanlarından canlarından evet belki düzeni bozulabilir ama hepsi geçici sonuçta annen dönünceye kadar hepsi saakin ol bakıcıya bırakanlar napsın   :dontknow:

๑ஐtek tabancaஐ๑

gülçincim sürekli aynı mayayı kullanma canım değiştir

°•.ℓανιηуα.•°

meleğim şerbetli tatlılar birkaç gün dışarıda durabilir. ama sen bilirsin. özlemin dediği gibi yap. börekleri sar ve ayrı ayrı tepsiye dizerek buzluğa at,önce donsun. sonra donmuşları poşete koyabilirsin. hiç yapışmaz.

betül boşuna panik yapıyosun bak kayınvaliden seni utandırıcak  :icon_thumright:

ben de bakıcıya bırakıyorum. gerçi ben ne kayınvalideme ne de anneme güvenebilirim. bakıcım çok becerikli pratik ve sarperi çok seviyor. o konuda şanslıyım.

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada şu anda fırınımda şekerparelerim pişiyor.

meleğe diyince gittim kendim yaptım  :hungry:

laracroftt

bı dahakıne degıstıreyım mayayı napayım,3saatte tutayım makınede,bakalım fark edecek mı?