19 Mart , 2024, 06:08:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 02 Eylül , 2010, 10:31:51
HAFTADA BI PAKT BITIYOR VEYA HAFTAYI BULMADAN BITIYOR ESIME SOYLUYORUM SANA KOYMUYOR DEMI 2 3 GUNE BIR BEZ ALMAK  :D YOK DIYO NE KOYCAK KIZI TUVALETEMI GOTURELIM HERDEFASINDA  :D
:ehi:
kiz bizimde 1 paket bitiyor 1 haftada ama bizimkiler 2 tane masaallah aselimize  :aferin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet kizlar ya bura cok pahali ve hicbirsekilde devlet yardimi almiyoruz  :cildir: ve bebek giyiminden bezine kadar hersey asiri pahali  :caca: okul masraflarida oyle valla burda cocuk buyutmek turkiyeden daha zor  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 02 Eylül , 2010, 15:47:21
evet kizlar ya bura cok pahali ve hicbirsekilde devlet yardimi almiyoruz  :cildir: ve bebek giyiminden bezine kadar hersey asiri pahali  :caca: okul masraflarida oyle valla burda cocuk buyutmek turkiyeden daha zor  :-\
burda cocuk basina 120 euro aliyorsun cocuklar 18 yasina kadar
o kadar sabir ayarlamislarki bu yardimi anca bu para bizim bebeklerin alt bezi ve mamalarina gdiiyoo elbiselerine

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bu bayram kizimin ilk bayramiydi  :-*
ve ne yazikki ailemden uzak gecirdigim en buruk gunumdu kizimda bu buruklugumdan nasibini aldi  :'(
hayat nekadar tuhaf tum ozledigim bayramlar memleketimde kaldi  :crybaby2:
biz mekkeye gore gittigimiz icin turkiyede bayramken biz oruc tutuyoduk daha  :-\
sabah karanliginda kocisim kalkti taaa metroyla 45 dk uzakta olan camiye gitti bayram namazini kildi eve geldi kizimla beraber elini optuk  :D harclik vermedi ama  :y25:
neyse sonra acisini cikaririz ana kiz  :ehi:
sonra yabanci subede randevumuz vardi kizim ispanyaya parmak atti sonunda  :ehi:  :ehi:  :ehi:
insallah 20 gun sonra ispanyol kimligi cikacak ve turkiyeye gidebilecez  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:
ondan sonra bikac tanidigin bayramini kutladik oyle gecti bayramimiz  :-\
ama kurban bayraminda turkiyeye gidersem allah izin verirse anakiz acisini cikaracaz valla felegin anasini satacagiz ha ohhh  :ehi:  :ehi:  :ehi:

βαlκιz

inşallah canım geelecek bayramlarda acısını çıkartırsınız
insan üzülür gurbet elde zordur allah yardımcın olsun üzülme boşver dünya tatlısı kızın var daha ne bayramlar seyranlar görüceksiniz allahın izniyle
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 12 Eylül , 2010, 02:13:52
inşallah canım geelecek bayramlarda acısını çıkartırsınız
insan üzülür gurbet elde zordur allah yardımcın olsun üzülme boşver dünya tatlısı kızın var daha ne bayramlar seyranlar görüceksiniz allahın izniyle

cok sagol gulsahcim cok tatlisin  :opucuk: insallah kurban bayraminda  ordayim  :D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

EK GIDALARA BASLADIK   :muzz:  :muzz:  :muzz:
CANIM KAC GUNDUR HUZURSUZ VE ATESLIYDI DAMAGINA BAKTIMM ALT IKI DISI BELIRLI OLMUS YUZEYE CIKMAK UZERELER  :hello2:
AM DIKKAT ETTIMDE ESKISINDEN DAHA COK EMMEYE VE DOYMAMAYA BASLAGINI HISSETTIM  :binkybaby: DAHA 6 AYLIK OMAMIZA 5 GUN VAR AMA BI ARA OGUNLE BASLIM DEDIM MEYVE VERDIM  :hungry: EVDE MUZ VARDI MUZLA BASLADIK ONCE YARIM MUZU CATALLA EZDIM SONRA AZ SUYLA SUZGECTEN GECIP VERDIM  :hungry: MASALLAH KASIKLAR DOLUSU YEDI  :nazar:  :nazar:  :nazar: AY COK MUTLUYUM ILK EK SERUVENINI BASARIYLA BITIRDIK  :muzz:ARTIK HEP VERICEM CUNKU KIZIM SUAN COK MUTLU  :hello2:  :hello2:  :hello2:

βαlκιz

hayırlı olsun canım dişleriniz ilk incileriniz
ateşsiz sorunsu gelsin gerisi
ilk eg gıdanızda hayırlı olsun yarasın fıstıga
ama muz kabız yapabilir dikkat et  ;) :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 16 Eylül , 2010, 21:11:50
                            EK GIDALARA BASLADIK   :muzz:  :muzz:  :muzz:
CANIM KAC GUNDUR HUZURSUZ VE ATESLIYDI DAMAGINA BAKTIMM ALT IKI DISI BELIRLI OLMUS YUZEYE CIKMAK UZERELER  :hello2:
AM DIKKAT ETTIMDE ESKISINDEN DAHA COK EMMEYE VE DOYMAMAYA BASLAGINI HISSETTIM  :binkybaby: DAHA 6 AYLIK OMAMIZA 5 GUN VAR AMA BI ARA OGUNLE BASLIM DEDIM MEYVE VERDIM  :hungry: EVDE MUZ VARDI MUZLA BASLADIK ONCE YARIM MUZU CATALLA EZDIM SONRA AZ SUYLA SUZGECTEN GECIP VERDIM  :hungry: MASALLAH KASIKLAR DOLUSU YEDI  :nazar:  :nazar:  :nazar: AY COK MUTLUYUM ILK EK SERUVENINI BASARIYLA BITIRDIK  :muzz:ARTIK HEP VERICEM CUNKU KIZIM SUAN COK MUTLU  :hello2:  :hello2:  :hello2:
ohh ohhhhh  yarasin azramizaa ek gidayada baslamiss masaallahh kuzumaa   hayirli olsunnnnnnnnn ek gidanizzz :occasion14: :hungry:
evettttttt bu gun sizi dusundum az kaldi 6 ayaaaaaa   :occasion14: :occasion14:
bizde yarin 6 aya girecegiz insss :muzz:
bende yarini sabirsizlikla bekliyorum gunluklerine girmek icinnn
teyseleri bizimkilerde atesli disleri cikiyo gözukuyor kabarmis beyaz bisi cikmak icin zorluyo o beyaz bisi dis olsa gerek :ehi:
azramiz asi oldumu?

Balböceği

Masallah azra hanima  :nazar: :nazar:  yarin et got olsun  :muzz: :muzz:
incileriniz hayirli olsun aynurcum hatir hutur isirsin annesini  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 16 Eylül , 2010, 21:13:57
hayırlı olsun canım dişleriniz ilk incileriniz
ateşsiz sorunsu gelsin gerisi
ilk eg gıdanızda hayırlı olsun yarasın fıstıga
ama muz kabız yapabilir dikkat et  ;) :nazar: :nazar:

TESEKURLER CANIM INSALLAH  :opucuk:
HIMM YARIN SEFTALI ALIMDE VERIM OZAMAN  ;)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

DUYGUCUM HAYIRLI OLSUN 6 AYINIZ  :nazar:
SAGOL ARKADASIM ONLAR DISTIR DISLERI GELIYO KUZULARIN  :muzz:  :muzz:
CANIM ASIMIZI 5 GUN SONRA YAPACAZ  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 16 Eylül , 2010, 21:19:00
Masallah azra hanima  :nazar: :nazar:  yarin et got olsun  :muzz: :muzz:
incileriniz hayirli olsun aynurcum hatir hutur isirsin annesini  :k06:

SAGOL EDACIM DARISI SENIN MELEGINE INSALLAH CANIM KUZUCUGUNUN GELISIMINI BURDAN TAKIP EDERIZ INSALLAH  :amin:

Balböceği

Aminn aminn  :amin: 6 ay sonra bide presn yada prenses gelir ha aramiza  ;D

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Balböceği - 16 Eylül , 2010, 21:26:24
Aminn aminn  :amin: 6 ay sonra bide presn yada prenses gelir ha aramiza  ;D
HAYIRLISITYLA CANIM INANKI 6 AYIN NASIL GECTIGINI ANLAMADIM OYLE HIZLI BUYUYOLARKI  :nazar: SENIN KUZUCUGUNDA BI BAKMISIZ DOGMUS KOCAMAN OLMUS BILE  :amin: