♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oyyyyyyyyy anasinin kuzusu oyle hizli buyoyoki masallah  :nazar: takip edemiyoru ama dikkat ettim bugunlerde ayagini agzina goturuyo kuzum artik el parmaklari bitti ayagini yemeye basladi  :toothy10:  oyle tatli yiyoki bazen bend eslik ediyom  :toothy10: sappur suppur canimi cektiriyo valla  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

herkese merhaba dun aksam kizimi yikarken fakettimde artik kendi kendini destekleyerek kuvette azda olsa oturabiliyor  :occasion5: ona kucuk bi kuve almisim icinde oturma yeri var ama kucuk ldugu icin daha bi elimle tutuyodum ama dun o minicik elleriyle iki taraftan tutup destekleyerek oturdu okadar cok sevindimki cok rahat yikadim onu  :k06: ay bide suya ayaklariyla cap cap yapim derken bi kaydi minnosum cok tatliydi onu yikamaya bayiliyorum cunku suyu cokseviyorrrrrrrrr  :love9:  :love9:  :love9:  :love8:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim guzel prensesim iyice hareketlendi  :k06: galiba disi cikiyo surekli biseyler isirmaya calisiyo ve huysuzlasti  :cildir: beni bir dk gormezse agliyo ne yapsam acaba ramazanda orucluyken zor cekiliyo kaprisleri kucuk hanfendinin  :k06: yerim onu ben  :hungry: cok tatliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :binkybaby:  :love9:  :love8:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

OY MINIK KIZIM YALNIZCA SOLUNA DONUYODU SIMDI SAGADA DONEBILIYO  :D DUN YATAKTAN YUVARLANDI UYURKEN KORKTU YAVRUCUM COK AGLADI  :y25: COK DIKKATLI OLMAM LAZIM ARTIK DONUYO KUZUCUGUM  :muzz:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

EVET BENIM MINIK KELEBEGIM 5 AY 8 GUNLUK OLDU  :nazar:
kizim kendi kendine oyunlar oynuyor, donuyor, agzi kasiniyor dis cikaracak heralde, kahkahalar atiyo, konusmak istiyor surekli bi mirildanmalar var  :k06: ayagi zaten agzindan cikmiyor  :ehi: henuz destekli oturuyor  :'( ellerinden tuttugumda adim atiyor 5 dk sonra dizlerini bukuyo ama olsun  :nazar: biyeri kasindiginda eliyle orasini kairt kirt kasiyo  :ehi: basini boynuyla omuzlariyla beraber kaldiriyo ve bunu surekli yapiyo  :nazar: banyoda cok hareketli etrafta ne varsa devirip beni iyice yoruyo  :caca: biseyi gozune kestirdiginde uzanip tutmaya calisiyor  :basardim: bakalim simdiki gozlemlerim bunlar insallah yenilerinde en yakin zamanda yazarim  :amin:
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:   :nazar:  :nazar: :nazar:  :nazar:  :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim kizimin oynadigi oyunlari yazayim  :love9:
yerdeyken yaninda bi carsaf yada bez varsa onu yuzune cekiyo ve karaya vurmus balik gibi cirpiniyo yani ben boguluyorum diyo ben yuzunden cekince basiyo kahkahayi  :ehi:  :ehi: benle oynuyo iste  :ehi: bunu 4 aydan beri oynuyo  :nazar:
bide bu ay basladigi bi oyun var kucagimdayken  kendini ileri geri salliyor birden kahkahalarla  :nazar: ama korkuyorum aniden yapiyo bos bulunup dusurmekten korkuyom  :icon_pale: tum bedenini asagi yukari salliyor cimcime  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

SiRiNe

masaallahh azramiza :love9:

heheheh rumeysada yorganini basinin ustune cekiyor tumunu

sonra 2 saniye sonra geri indiriyor :ehi: :ehi:

buyuyorrrr azramizzz masaallah  :love7:

AککORTįє

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 29 Ağustos , 2010, 20:35:35
masaallahh azramiza :love9:

heheheh rumeysada yorganini basinin ustune cekiyor tumunu

sonra 2 saniye sonra geri indiriyor :ehi: :ehi:

buyuyorrrr azramizzz masaallah  :love7:

tesekurler canimcim  :opucuk: hele sende iki tane var iki kat haycanlaniyon simdi dimi  :love7: meleklerini opuyorum  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 29 Ağustos , 2010, 19:14:59
yerdeyken yaninda bi carsaf yada bez varsa onu yuzune cekiyo ve karaya vurmus balik gibi cirpiniyo yani ben boguluyorum diyo ben yuzunden cekince basiyo kahkahayi  :ehi:  :ehi: benle oynuyo iste  :ehi: bunu 4 aydan beri oynuyo  :nazar:
bide bu ay basladigi bi oyun var kucagimdayken  kendini ileri geri salliyor birden kahkahalarla  :nazar: ama korkuyorum aniden yapiyo bos bulunup dusurmekten korkuyom  :icon_pale: tum bedenini asagi yukari salliyor cimcime  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: afferim azrama benimm büyücek böle böle annesi naparsın korkcaz filan ama sonunda degecekkkkk

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bugun 4 numara beze gectik  :muzz:  :muzz:  :muzz: azcik buyuk ama olsun 3 numara sikiyodu artik  :-\

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 01 Eylül , 2010, 16:30:28
Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 29 Ağustos , 2010, 19:14:59

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: afferim azrama benimm büyücek böle böle annesi naparsın korkcaz filan ama sonunda degecekkkkk
sagol gozdecim  :opucuk: aynen simdiden oyun oynuyo benle fistik  :ehi: ama cok tatlilar dimi gozdem ya bu bebisler iyiki varlar  :love9: bizde ruzgar pasayi opuyoruz kocaman  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bambaska oldu hayatım hayatımın anlamı tadı tarıfı yok gercekten ıyı kı varlar ıyı ki yapmısızzzzzz  :muzz: ooo 4 numara bezinizde hayırlı ugurlu olsun darısı başımıza inşallahhhh  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ⓖöⓩⓓⓔ ⓥⓔ ⓡüⓩⓖⓐⓡ - 01 Eylül , 2010, 16:36:53
bambaska oldu hayatım hayatımın anlamı tadı tarıfı yok gercekten ıyı kı varlar ıyı ki yapmısızzzzzz  :muzz: ooo 4 numara bezinizde hayırlı ugurlu olsun darısı başımıza inşallahhhh  :amin:
sagol canim insallah  :amin: 4 5 gidersiniz insallah  :D