19 Mart , 2024, 06:10:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

KIZIMIN YURUTECINE ILK BINDIGI GUN COK SEVINMISTI YA  :ehi:  :k06:  :k06:  :k06:

Lă_Tăhzen!

çok seker yaaa yurudumu barı bende dun koydum ılkdefa denemek amaçlı yurumedı onundeki oyuncaklar ilğisini çekti onlarla ugrastı  :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 27 Eylül , 2010, 20:02:35

KIZIMIN YURUTECINE ILK BINDIGI GUN COK SEVINMISTI YA  :ehi:  :k06:  :k06:  :k06:

uuyy uyy kuzum benimm masaallahhh azramaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :aferin:
bizimkileride oturtmayi deneyecegim :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 27 Eylül , 2010, 20:13:51
çok seker yaaa yurudumu barı bende dun koydum ılkdefa denemek amaçlı yurumedı onundeki oyuncaklar ilğisini çekti onlarla ugrastı  :k06:
evet canim arka arkaya gidiyor simdilik  :ehi: oyle fazla durmuyo yoruluyo 5dk falan oturtuyorum cok seviyo oyuncaklariyla oynuyo  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagol duygucum  :k06: dene bence cok hoslarina gider zararli falan diyolar ama bizim cocuklar hep bunlarda buyudu ustelik burdaki yurutecler cok kaliteli alttan tutmasi var cocugun one dogru egilip dusmesini onluyo  :D benim kardesimki vardi tekerlegi kirilmisti hemen egilip dusmustu  :'( ama bizimki cok saglam ve konforlu  :icon_thumright:

SiRiNe

ayy ciddimisinn iyice heveslendimmmmm anneme diyemde getirsin kizlara almisti ama kendi evinde  :love9: :love9: :love9: ayyyyy kuzum benimm  buyuduler cidden kizzzz :occasion14:
aman hersey zararli ona kalirsa biz bunlarla buyuduk ;D

>>>Gök_ŞeN<<<

maşalllah çoook tatlı ya maşallah  :love9: :love9:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 20:50:17
ayy ciddimisinn iyice heveslendimmmmm anneme diyemde getirsin kizlara almisti ama kendi evinde  :love9: :love9: :love9: ayyyyy kuzum benimm  buyuduler cidden kizzzz :occasion14:
aman hersey zararli ona kalirsa biz bunlarla buyuduk ;D
aynen canim  yok kemik egriligi kalca cikigi yaparmis  ::) masallah tum sulalem kullandi birinde bile bisey olmadiki aldiklari yurutecler hep kalitesizdi  :'( bisey olmaz insallah cok uzun kalamazlar zaten yoruliyolar 5 dk oturmasinda ne olacak sanki koy kiz fistiklari resim eklersin artik  :k06:

SiRiNe

ay ben bittim zaten azranin yuruteci cok sirin
ee tabi azrada öyle :k06: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok sagol goksencim  :opucuk: bebisin yok galiba Rabbim sanada nasip eder insallah  :amin:  :amin:  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 20:54:33
ay ben bittim zaten azranin yuruteci cok sirin
ee tabi azrada öyle :k06: :nazar:
cok tesekurler canim  :opucuk:  :k06:

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 27 Eylül , 2010, 20:55:08
cok sagol goksencim  :opucuk: bebisin yok galiba Rabbim sanada nasip eder insallah  :amin:  :amin:  :amin:
yok canım  :'( büyük bi umutla yıne günümü beklıyorum.inş bu sfer olur her sefer dediğim gibi  :amin: :amin: :amin:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yerim ben seni oyyy şu şirinliğe bak  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

TESEKURLER AYSENIM  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:
ALLAHIM SANADA NASIP ETSIN INSALLAH GUZEL ARKADASINM  :k06:  :k06:  :k06:  :amin: