♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

SiRiNe

kiz aynur ne guzel sen simdi cesit cesit turbanlar alirsin bende bunu dusunuyom :ehi: :ehi: :ehi: simit ye benim icin oldumu....... :crybaby2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 07 Ekim , 2010, 21:22:01
kiz aynur ne guzel sen simdi cesit cesit turbanlar alirsin bende bunu dusunuyom :ehi: :ehi: :ehi: simit ye benim icin oldumu....... :crybaby2:
:ehi:  :ehi:  :ehi: evet bende alacagim giysi ve turbanlari dusunuyorum nerden bildin  :toothy10:  :toothy10: olur yerim canim  :y25:
Alıntı yapılan: <==NUR==> - 07 Ekim , 2010, 20:59:38
NE GUZEL YAAA SENIN KADAR HEYCANLANDIM HAYIRLI YOLCULUKLAR CANIM ALLAHA EMNAT OL SAG SALI GIT VE GEL
sagol nurcum darisi basiniza insallah  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

azram 3 gundur hasta  :crybaby2: tatile geldik zehir oldu bize  :crybaby2: cok fena grip olmus ve surekli agliyor  :crybaby2: keske hic gelmeseydik icim parcalaniyor  :crybaby2: okuyanlar lutfen kizima dua edin  :amin: tez zamanda iyi olur insallah  :crybaby2:  :amin:

Lă_Tăhzen!

16 Ekim , 2010, 18:58:19 #123 Son düzenlenme: 16 Ekim , 2010, 19:00:04 <==NUR==>
gecmiş olsun canımm benım kızda grip  :-\ ani hava degısıklıgınden bol sıvı tukettir üzülme cocuk bunlarnekadar ilğilensekte korumaya calııssakta malesef hasta oluyolar bunyeleri musait  :sad1:

nasılsın canım  gecen senı ruyamda gordum  :k06: ispanyadayız senın evınde havaalanıda tam bınanın karsısında hep beraber turkıyeye gıdecekmısız ucagın kalkmasını beklıyoruz falan nerelerdesın almanyadamısın ??

βαlκιz

canım benim hava degişiklinden demek
inş iyileşir kıyamam yaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Gecmis olsun aynur rabbim sifa versin  :amin: :amin:

**Gül**

Oyyy coook gecmis olsun Azraya. Insallah en kisa zamanda duzelirde kendini de annesini de daha fazla uzmez. Aynur bu aralar salgin grip birde hava degisimi. Atlatir biran once sende cok uzme kendini.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

derbeder

ayy kiyamam ben minik yavruyaa  :'( çok geçmis olsun, insaAllah çabucak atlatir yavrucak hastaligini  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Allah hepınızden razı olsun canlarım  :k06: kusura bakmayın anca cevap yazıyorum  :sad1: kızım malesef bronsıt oldu  :crybaby2: cok  zor gunler yasadık ve hala yasıyoruz  :crybaby2: Allah kımseye gostermesın  :y25: suan urfadayım annemgıle gıdemedım yolculuklar kızımı mahfettı  :crybaby2: dualarınızı eksık etmeyın neolur Allaha emanet olun  :wave:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 26 Ekim , 2010, 09:56:22
Allah hepınızden razı olsun canlarım  :k06: kusura bakmayın anca cevap yazıyorum  :sad1: kızım malesef bronsıt oldu  :crybaby2: cok  zor gunler yasadık ve hala yasıyoruz  :crybaby2: Allah kımseye gostermesın  :y25: suan urfadayım annemgıle gıdemedım yolculuklar kızımı mahfettı  :crybaby2: dualarınızı eksık etmeyın neolur Allaha emanet olun  :wave:
Cok gecmis olsun aynurcum , nasil gidiyor tatiliniz ?

insaallah hersey yolundadir

rabbim sifa versin azramiza  :amin: :(

Balböceği

Aynurcum gecmis olsun ozelden mesaj attim ama burdANDA yaziyim dedim

insallah cok cabuk gecer bronsit kotu  :sad1:

--elif--

aynurcum geçmiş olsun cnm inş. çabucak atlatır azra hava değişimi yolculuk falan baya bir etkilenmiştir
inş. şimdi herşey yolundadır   :amin:  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 26 Ekim , 2010, 09:56:22
canım benım daha yenı goruyorum çok uzuldum  :'( :'( :'(  geçmiş olsun allah sıfa versın kuzucuguma  :amin: :amin:

ınsallah ıyleşmiştır  :amin: :amin: ıyı haberlerını beklıyoruz 

SiRiNe

Aynurcum nasilsiniz

tatil nasil gidiyor ?

azra nasil oldu?

cok öpuyoruz sizi  :opucuk:

Balböceği

Aynurum iyisinizdir insALLAH ...  :amin:

Kendine AZRA hanima iyi bak  :opucuk: :opucuk: