♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

SiRiNe

aynurcumm 4 numaraliii alt bazinizz hayirli olsun kizzz :k06:
benim evde 4 tane kaldii 3 numaradannn bitmesini bekliyorum vallahi ufak geliyor biraz ama atmak istemiyorum idare ediyor simdilikk
:hello2:
insaallah 5  6   7   görururuzzz ;D

SiRiNe

bu arada bize haftada 2 paket alt bezi gidiyorrr
tek paketin icinde 63 tane var toplarsak 126 tane :k06:
ek gidaya gectigimizden beri baya bir guzel kaka yapiyorlar önceden kabiz cok olurlardi aglarlardi

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayy neyseki benim bez derdim olmayacak..eşim eczacı firmalar weriyo dünyakadar ne marka istersem bedawa.. :k06: yapsın tosunum içinde kalıp dert olacagına dışına çıksın mert olsun :ehi:

SiRiNe

busra kiz bizede yolla :laughing7: :ehi: :ehi: :ehi:
biz bez yetistiremiyoruz prenseslerime
;D

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

nedemek canım istedigin bez olsun..ayy harbi ya iki tane birde deil allah yardımcın olsun..oyyy şunlara bak yaa maaşallah ısırsam o bogum bogum kollarınıııı....maaşallahh..

SiRiNe

hehehe
saka canimm sag olasinnnn eksik olma
sag ol teyseleri :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet duygucum 4 e gectik evdeki 3 ler bitti dun corfera gittik 2 paket alana 3.su bedavaydi 3 paket aldik  :laughing7: herbirinde 98 tane var bizi baya idare eder  :laughing7: hemde ispanyanin en iyi markasi  :laughing7: iyi oldu  ;D insallah canim buyuyolar meleklerIMIZ    :hello2:  :hello2:  :hello2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 01 Eylül , 2010, 21:27:40
evet duygucum 4 e gectik evdeki 3 ler bitti dun corfera gittik 2 paket alana 3.su bedavaydi 3 paket aldik  :laughing7: herbirinde 98 tane var bizi baya idare eder  :laughing7: hemde ispanyanin en iyi markasi  :laughing7: iyi oldu  ;D insallah canim buyuyolar meleklerIMIZ    :hello2:  :hello2:  :hello2:
ben pampers  kullaniyordum ama cok ince ya ve cis ve kaka ayni anda yaptiklarinda disari veriyorr
masaallah ucuza gelmis o zamann burddada bazen öyle indirim yapiyorlarr kupon yolluyorlar evine alt bezi firmasi :k06:
libero diye bir marka var oda isvecin cok guzel o uzun sure tutuyor
ama paketin icinde cok az var 63 tane felan
mama ve kahvaltilik mamalari zaten cok hizli bitiyor masaallah
sumeyye bu gun tabagini görunce agzini sipirdatti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Allahim ya

Lă_Tăhzen!

libero bizim burda da var pampers cok pahalı dıye libero aldım cok kalın geldı pampers ınce oldugu ıcın ona alıstım herhalde diger tum bezler kalın gelıyor 

SiRiNe

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 01 Eylül , 2010, 22:40:14
libero bizim burda da var pampers cok pahalı dıye libero aldım cok kalın geldı pampers ınce oldugu ıcın ona alıstım herhalde diger tum bezler kalın gelıyor 
ayy ordadami var  hehehe
banada pampers acayip geldiii
iste her anne icine sinen bezi aliyor demekk
birde libero clubu var uye oluyorsun bebeklere 3 ayda bir hediye felan yolluyorlar
ay ne guzel baska hangi ulkelerde var libero acabaa :icon_scratch:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nurcum duygucum burda o markalar yok  :dontknow: bizimki dodot burda en iyisi bu  :-\ ve en pahalisi  ::) ama neyseki indirimdeydi  :hello2: islak mendilide harika  :D sizin markalari hic duymadim  :-\ tanesi 25 euro orda nekadar  :-[

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

benimkinin paketi 13 euro 63 tane var 1 hafta gidiyooo :ehi:
islak bezlerdende pampersi seviyorumm
kullaniyorum

Lă_Tăhzen!

tanesi 25 euromu  :-ooo  bizim burda turk parası ile soylıyım 1 tanesi eczanaelrde satılıyor 55 kurus 24 tanesi paket içinde 12 lira 74 tanesi de 35 ile 40 lira arası unuttum bu pampersin fiyatı digerleri ucuz mesela liberoyu 32 tanemı ne vardı içinde 15 liraya almıstık

SiRiNe

evet banada cok pahali geldi 25 euro
burda pampers ile libero ayni nerdeyse
ama ben liberocuyum yaaaaaa :ehi:

Lă_Tăhzen!

HAFTADA BI PAKT BITIYOR VEYA HAFTAYI BULMADAN BITIYOR ESIME SOYLUYORUM SANA KOYMUYOR DEMI 2 3 GUNE BIR BEZ ALMAK  :D YOK DIYO NE KOYCAK KIZI TUVALETEMI GOTURELIM HERDEFASINDA  :D