♥kucuk abla ve minnak kardesin maceralari♥

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 03 Temmuz , 2010, 18:00:16

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 24 Temmuz , 2010, 14:59:54
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 01:12:52
aramiza hosgeldin arkadasim, Allah prensesini sana bagislasin..
hosbuldum canim sagolasin Allah senin meleklerinide bagislasin canim cok tatlilar ikizler heralde  :nazar: ayyyyyyyyyyy bide benim kizimin elbisesinin aynisindan giymisler oyyyyyyyyyyyyyy yerim onlari ikizleri cok severim  :k06:  :k06:  :k06:

hehehe  evet canim ikizler ama cift yumurta ikizleri birbirlerine hic benzemiyorlar birisi esmer digeri sari, öylemi canimmm senin prensestedemi var bu elbiselerr sivaslim arkadasin kizindada varmis :))))))))))))  kizinin ismi ne ? kac aylik  Allah uzun ömurler versin prensesine

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 21:08:50
hosbuldum canim sagolasin Allah senin meleklerinide bagislasin canim cok tatlilar ikizler heralde  :nazar: ayyyyyyyyyyy bide benim kizimin elbisesinin aynisindan giymisler oyyyyyyyyyyyyyy yerim onlari ikizleri cok severim  :k06:  :k06:  :k06:

hehehe  evet canim ikizler ama cift yumurta ikizleri birbirlerine hic benzemiyorlar birisi esmer digeri sari, öylemi canimmm senin prensestedemi var bu elbiselerr sivaslim arkadasin kizindada varmis :))))))))))))  kizinin ismi ne ? kac aylik  Allah uzun ömurler versin prensesine

himm cift yumurta ikizi olduklarini anlamistim pek benzemiyolar  :k06: kizimin adi azra canim tam 4 aylik oldu canim evet sivaslimin kizindada gordum cok moda heralde bize bir tanidik hediye vermisti ama bir defa giydirebildim cok ufak almis  :caca:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 24 Temmuz , 2010, 23:35:24
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 21:08:50

himm cift yumurta ikizi olduklarini anlamistim pek benzemiyolar  :k06: kizimin adi azra canim tam 4 aylik oldu canim evet sivaslimin kizindada gordum cok moda heralde bize bir tanidik hediye vermisti ama bir defa giydirebildim cok ufak almis  :caca:
evet moda herhalde bunlar =)) kizinin ismi cok guzelmisss , bebekler gercekten cok cabuk buyuyorlar bunlarida ben en fazla 4 kez giydirdim herhalde gelecek aya giymezler yeni kiyafetler almam lazim ama ne alacagimi bilmiyorum burda havalar sogumaya basladi yazlik elbiseler ufak gelmeye basladi. 

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet canim hergecen gun buyuyolar daha gecen gun 3 takim aldim gelecek ay olñmaz hemde buyuk almama ragmen  :'( buralar daha sicak kis buraya zorgelir  :honk: senin meleklerinde 4 aylik heralde ohhhhhh bi sarisin bi esmer ne guzel allah bagislasin canim  :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 25 Temmuz , 2010, 01:39:36
evet canim hergecen gun buyuyolar daha gecen gun 3 takim aldim gelecek ay olñmaz hemde buyuk almama ragmen  :'( buralar daha sicak kis buraya zorgelir  :honk: senin meleklerinde 4 aylik heralde ohhhhhh bi sarisin bi esmer ne guzel allah bagislasin canim  :nazar:
evet yaa sorma canim cogu elbise takimlar tulumlar bodyler duruyor en fazla 2 kere giydirmisimdir ilerdei bebise saklarim diyorum yenileri tekrar kiz olursa  :k06: sag olasin canim Allah uzun ömurler versin bebislerimize,  :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benimde aynen duruyo bide bahar bebegiydi havalar daha soguk diye herkes kislik almisti ufaklardi bide bir defa giydirdim yaz geldi oyle kaldilar bende kaldiririm heralde napim kimsede yok burda fakir verim olmadi turkiyeye goturur veririm ihtiyaci olana ikiz anneligi zordur aslinda ben cift yumurta ikizlerini hep bi oglan bi kiz diye bilirdim seninki ikiside peri olmus  :k06: bizim taraftada ikiz cok  cift tek hepsi var cok tatli oluyolar  :k06:  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ha canim senin bwebislerinin adi ne canim bak kizimin resmini koydum ayni elbiseyle  :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 25 Temmuz , 2010, 01:55:21
benimde aynen duruyo bide bahar bebegiydi havalar daha soguk diye herkes kislik almisti ufaklardi bide bir defa giydirdim yaz geldi oyle kaldilar bende kaldiririm heralde napim kimsede yok burda fakir verim olmadi turkiyeye goturur veririm ihtiyaci olana ikiz anneligi zordur aslinda ben cift yumurta ikizlerini hep bi oglan bi kiz diye bilirdim seninki ikiside peri olmus  :k06: bizim taraftada ikiz cok  cift tek hepsi var cok tatli oluyolar  :k06:  :k06:
hehehe eveet bende öyle bilirdim genellikle öyle diyorlar cift yumurta ikzilerinin oglan kiz oldugunu, bizimkilerede birine oglan digerine kiz demislerdi doktor ama bizim prensesler supriz yaptilar bize :k06: sizin ailede ikiz varmi masallah, benim ailemde yok esiminde yok  ikizler hakkinda bilgimde yoktu, cift yumurta ikizleri 2 yumurtanin 2 farkli spremle döllenmesi sonucu oluyormus bende gebeligimde ögrendim  ;D  evet zor gerceken kolay bir sey degil isler bitmiyor birisin doyur sonra digerini sonra gazlari cikar sonra birisin de gaz sancisi olur ona bak sonra digeri emzigini dusurmus ona emzik ver, altlarini degis  :k06: :k06: :ehi: varda var  ama iki katda mutluluk. senin prensesin nasil sakinmi ,benimkinin birisinde kolik vardi yavas yavas duzelmeye basladi.
benimkilermi hehe resimin ustunde yaziyor ama pempis pembis oldugu icin gözukmuyor herhalde, Sumeyye ve Rumeysa   kizlarimin ismi,

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 25 Temmuz , 2010, 02:05:54
ha canim senin bwebislerinin adi ne canim bak kizimin resmini koydum ayni elbiseyle  :ehi:

oyyy   cok sirinn masallah subhanallah prensese :love3: Allah bahtinida guzel etsin insaallah  :nazar:

SiRiNe

sol taraftaki sari olan Sumeyye o bana benziyor  sagdaki esmer olanda Rumeysa oda babasina benziyor.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Allah bagislasin nazardan korusun  :nazar: evet orda yazdigini yeni gordum isimleri cok guzelmis isimleri gibi yasasinlar insallah  :amin: canim ya kolik cok kotudur heralde insallah atlatmissindir  :amin: valla canim Allah sabir versin ben bitaneye zor dayaniyom sen iki tane Allah yardimcin olsun canim ooooooooo ikiside cok seker ondeki daha beyaz duruyo ayy cok sekerler masallah  :nazar: bu arada canim ben aynur ya senin adin  :k06:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 25 Temmuz , 2010, 02:22:42
Allah bagislasin nazardan korusun  :nazar: evet orda yazdigini yeni gordum isimleri cok guzelmis isimleri gibi yasasinlar insallah  :amin: canim ya kolik cok kotudur heralde insallah atlatmissindir  :amin: valla canim Allah sabir versin ben bitaneye zor dayaniyom sen iki tane Allah yardimcin olsun canim ooooooooo ikiside cok seker ondeki daha beyaz duruyo ayy cok sekerler masallah  :nazar: bu arada canim ben aynur ya senin adin  :k06:
hehe sag olasin teyseleri senin prenseste cokkkkkk  sirinnnnn Allah nazarlardan korsunnn  , sanki ilk önce bebeklerimiz tanistilar =))) genellikle anneler arasinda gecen konusmalar böyle oluyor bebeginin ismi ne falan sonra bebek bezi muhabbeti hehe ,  cok guzel ismin var aynur , bende Duygu canim memnun oldum , 

SiRiNe

Aynur canim benim cikmam gerek benim cadinin birisi uyandi dD:D::D herhalde acikti iyi geceler prensesini öp benim icinnn hayirli geceler :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 25 Temmuz , 2010, 02:27:03
Aynur canim benim cikmam gerek benim cadinin birisi uyandi dD:D::D herhalde acikti iyi geceler prensesini öp benim icinnn hayirli geceler :flowers:
tamam canim memnun oldum insallah sonra tekrar konusuruz sende meleklerini op benim icin iyi gecele  :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet 4 aylik 5 gunluk olduk sukur  :nazar:  gecen gun genel mayeneden gectik masallah kizima boyu 63 cm bas cevresi 37 cm kilosuda 6 ya yakin olmus  :nazar: normal geciyo cok sukur insallah hep boyle devam eder  :amin:  :amin:  :amin: