Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

fıstık

Kızlar hadi başımızdan geçen komik şeyleri anlatalım önce ben başlayayım

Kızım 4 aylık falan gece ağladı tabi acıkmış bende bir güzel emzirip yatırdım aradan 10 dakika geçmedi tekrar uyandı ağlayarak

bende tekrar emzirdim tabi ama uyumuyo mızırdanıp duruyo baktım altına kakasını yapmış neyse bezini değiştirdim

bezide balkona bir çöp torbası yaptım oraya atıyorum işte bezini attım ellerimi yıkadım yatak odasına geldim eşimde uyanmış bu arada

nerden geliyosun dedi lavabodan geliyorum bezini attımda dedim eeee bu ne hal dedi önümü göstererek

benim göğsümün bitanesi dışarıda öylece çıkmışım balkona :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gecenin bi vakti kimse görmemiştir umarım :toothy10: :toothy10:

karapnr

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

benım henuz bebgım yok ama ablam bıze geldıgınde yıgenım daha bebekken..gece uyandıgında bebgı alıp ablam uyurken memesını çıkarırdım bebk emerken ablam kendınden geçmış haberı bıle olmuyordu..bazende memeyı yerleştıremezdım oyle acıkta kalırdı sabah uyandıgında memeler dışarda ne oldu bana boyle derdı... :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

benimde bir gece başımdan geçen olayı anlatim;

Eymencik daha 40 çıkmamış yada yeni çıkmış....Gece emmeye kalktı,bende tüm iyi niyetimle bezinide değişmek istedim ;yatagımın üstünde değişiyorum eymen pırtlattı bende aval aval bakıyorum bezi açtım açtığım gibi eymen kaka yaptı ve benim gözümün içine kadar attırdı..Üstüm başım hep kaka olmuştu gece makina aç etrafı topla banyo yap derken 2 saat iş yapmıştım..Hemde sinirden ağlamıştım..Tabi eşim hem şaşırdı hem gülüor hem bana sakin ol diyor ;D ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Haziran , 2010, 03:48:45
Kızlar hadi başımızdan geçen komik şeyleri anlatalım önce ben başlayayım

Kızım 4 aylık falan gece ağladı tabi acıkmış bende bir güzel emzirip yatırdım aradan 10 dakika geçmedi tekrar uyandı ağlayarak

bende tekrar emzirdim tabi ama uyumuyo mızırdanıp duruyo baktım altına kakasını yapmış neyse bezini değiştirdim

bezide balkona bir çöp torbası yaptım oraya atıyorum işte bezini attım ellerimi yıkadım yatak odasına geldim eşimde uyanmış bu arada

nerden geliyosun dedi lavabodan geliyorum bezini attımda dedim eeee bu ne hal dedi önümü göstererek

benim göğsümün bitanesi dışarıda öylece çıkmışım balkona :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gecenin bi vakti kimse görmemiştir umarım :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: of koptum ya çok komik

fıstık

yine kızımın küçük olduğu dönemler bez bağlamakta acemiyim tabi neyse bi baktım bizimkisi altını doldurmuş

altaçmayı serdim bezi ıslak mendili herşeyi hazırladım aklımca problemsiz altını değiştiricem

annemle eşimde geldiler yatak odasındayız neyse ben kızı altaçmaya yatırdım bezini güzelce altından aldım temizledim

hemen yeni bezi takmak için hamle yaptım ama yetişemedim benim kız çişini yaptı ama ne çiş sanki bi damacana su içmiş

şar şar bitmiyo bezi kapatıyorum yanlardan alt açmaya akıyo annemle eşim elleriyle tutmaya çalışıyolar onların avucundan yatağa

yeni serdiğim uyku setine akıyo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bıraktım artık yapsın dedim heryer battı zaten neyse çişi bitti yeni bez taktım daha bağlamadan bi cortttttttt sesi onuda doldurdu :toothy10: :toothy10:

enson 3. bezde işi hallettik sonrada temizlik yaptım tabi herşey hoooooopppppp çamaşır makinesine :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

buda komikde niye yatak üstünde alt değiştiriliyo bebişlerin acaba

fıstık

Aklıma gelmişken bitane daha yazayım

Kızım yeni yeni ayaklanmış çekmece dolap karıştırmaya başladığı zamanlar

Annem babam ben oturuyoruz kızımda dolaşıp duruyo bi ara kayboldu baktım odasında oyuncak oynuyo neyse bende gayet rahat içeri geldim

oturdum.Yaklaşık 5 dakika sonra ışıl elinde bişiler sallayarak geldi Babamda tepki aynen şöyle OOOOOO

Işılın ellerinde ne var bilin bakalım

Bir elinde benim maviş maviş PEDİM diğer elinde KONDOM :icon_pale: :suclu:

Artıkm nasıl rezil olduğumu tahmin etmişsinizdir ne kadar utandım anlatamam

o olaydan sonra çekmeceleri yeniden düzenledim tabi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

offfff bu çok fena olmuş,ped neysede diğeri acayip utandırır insanı
geçmiş olsun bacım

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Haziran , 2010, 16:38:48

Annem babam ben oturuyoruz kızımda dolaşıp duruyo bi ara kayboldu baktım odasında oyuncak oynuyo neyse bende gayet rahat içeri geldim

oturdum.Yaklaşık 5 dakika sonra ışıl elinde bişiler sallayarak geldi Babamda tepki aynen şöyle OOOOOO

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  cok komık maceralar yasamıssın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

fıstık

yer yarılsada içine girsem dedim ama babamdan da fırçayı yedim tabi

kızım niye bunları ulaşacağı yerlere koyuyorsun ya ben değilde misafir olsaydı nolucaktı :-ooo

valla babam haklıydı ama ne bileyim yatak odasına hiç girmiyodu  ogün yeni keşiflere çıkmış benim kız :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

27 Haziran , 2010, 17:21:07 #11 Son düzenlenme: 28 Haziran , 2010, 14:01:59 gülgüzelii
Alıntı yapılan: fıstık - 27 Haziran , 2010, 17:05:40
yer yarılsada içine girsem dedim ama babamdan da fırçayı yedim tabi

kızım niye bunları ulaşacağı yerlere koyuyorsun ya ben değilde misafir olsaydı nolucaktı :-ooo

valla babam haklıydı ama ne bileyim yatak odasına hiç girmiyodu  ogün yeni keşiflere çıkmış benim kız :ehi: :ehi: :ehi:
ayyy babanında maşallahı varmış,benimki olsa benden çok utanır,yönünü döner

allah tekrarını yaşatmasın,hakketen zor bi durum

DİLVİN

nagişcim hepside çokk komıkkk canımmm

bende 40 mız çıkana kadar kayınvaldeydım

çağları diğer odada emzırıp salona getırıyordum

senın gibi bende gögsümü kapatmamışım

kayınbabam kayınlarım hep salonda bebeği kayınvaldeme verdım

Allahtan ona verdım bı baktım herşeyım meydanda

hemen kapadım  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: çok guldum sabah sabah

<<AyBüKe>>

Koptum yaaa :toothy10: :toothy10: