Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ay kızlar hıc gulecegım yoktu ben bu sayfayı yeni görüyorum
bende eflın daha yeni yeni dönmeye basladıgı zaman beşikten düşer dıye cok korkuyodum besıgın yan tarafını cıkardım bazayla bırlestırdım emzırmesı daha kolay olsun hemen alayım dıye ama aklım hep onda yanında yatıyorum ama farkedeme duser dıye uyku sersemı ruyamda mı gordum ne bırden eşimi tutmuşum buraya gel düşçen dıyom adama cekıyorum kendıme dogru o da kalkmıs dur ya napıyosun kafayı  yedın galıba dıyo ne düşmesi bebek miyim ben dıyo ayy bende gulmekten öldum dıyorum kı aman sankı seni dusunen mı var ben cocuk düşüyo sandım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bi de aklıma geldı sımdı yazayım arkadas geldı bu aksam o anlattı gül gül öldüm onun da bebeği var gecelerii emziriyomus yıne bı gece cocuk aglamıs emmek ıcın kız da kalkmadan yatakta emzırıyo gögsunu tutmus cocuga dıye esıne :ehi: :ehi: :ehi:cocugu emzırdıgını sanıyo baktım dıyo cocuk hala aglıyo bı bakarım kı yanlış kişiyı emzırıyomusum dıyo :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Angel

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 27 Ağustos , 2010, 00:38:28
bi de aklıma geldı sımdı yazayım arkadas geldı bu aksam o anlattı gül gül öldüm onun da bebeği var gecelerii emziriyomus yıne bı gece cocuk aglamıs emmek ıcın kız da kalkmadan yatakta emzırıyo gögsunu tutmus cocuga dıye esıne :ehi: :ehi: :ehi:cocugu emzırdıgını sanıyo baktım dıyo cocuk hala aglıyo bı bakarım kı yanlış kişiyı emzırıyomusum dıyo :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Alemsiniz kızlar valla çok komiksiniz ya bayıldım hepsini okudummm. Benm de doğurduktan sonra anım olursa yazayım barime..
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: Angel - 27 Ağustos , 2010, 05:45:10

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
işte ben deee bırkac sayfa oncesıne bak aynısını ben de yaptım  :toothy10:

çağınım

tweety0555

:toothy10: :toothy10:hepsı cok komıktı cok guldum gecende bende esıme sarılmısım kı cocuk dusuyor dıye soka ugramıs bır sekılde uyandırdı benı :k06:

DİLVİN

DÜN AKŞAM ÇAĞLAR BIRAZ HUYSUZLANDI BENDE YANIMIZA ALDIM
SAAT 3 GIBI UYANDI MAMASINI VERIP KENDI YATAĞINA KOYDUM
BENDE MUTFAGA GEÇİP SAHUR FELAN YAPTIM
TEKRAR YATAĞA GİRDİM AYY EŞİMMM YATAĞA GİRER GİRMEZ Bİ SARILDI
TERSINE DÖNÜKTÜM BENDE
BI TIRSTIMMMMMMM GECENIN O KARANLIĞINDA
NAPIYOSUN SEN YA DEDIMM BENI KORKUTTUN DEDIM
BEBEK YATAKTAN DÜŞÜYOR SANDIM DEDI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ODA ÇOK KORKMUŞTU AMAAAAA  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

miray

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: ay nuray öldüm gülmekten

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:valla bende cok güldüm anlatınca :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

bu bebek yataktan düşüyodu sandım olayı bizdede çok olur :ehi: :ehi: :ehi:
bazen eşim çocugun birini alır gider yatak odasına uyutmak için bende diğeriyle salonda olurum eşimin yanına bi giderim çocuk başka yerde eşim başka yerde ama hala sallıyo uyusun diye  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kendide yarı uyuyo vaziyette :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

dün gece ışıl uyusun diye yatağımıza aldım emerken uyudu kaldı sonra yatağına koydum

eşimde uyumuştu dönünce birden ışııııllllllll diye bağırdı o kadar korktum ki ben bile bi an çocuğun yatakta olduğunu sandım

uyu sen ışıl yatağında dedim yaaa çocuğu ezdim diye ödüm koptu dedi valla benim bile ödümü kopardın dedim arada oluyo böyle şeyler

bazen sabahları yatağa alıyorum sonra bi bakıyorum çocuk yok telaşla kalkıp yataktan aşağı bakıyorum meğer emzirip yatağına koymuşum valla hiç

hatırlamıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 31 Ağustos , 2010, 00:59:44
dün gece ışıl uyusun diye yatağımıza aldım emerken uyudu kaldı sonra yatağına koydum

eşimde uyumuştu dönünce birden ışııııllllllll diye bağırdı o kadar korktum ki ben bile bi an çocuğun yatakta olduğunu sandım

uyu sen ışıl yatağında dedim yaaa çocuğu ezdim diye ödüm koptu dedi valla benim bile ödümü kopardın dedim arada oluyo böyle şeyler

bazen sabahları yatağa alıyorum sonra bi bakıyorum çocuk yok telaşla kalkıp yataktan aşağı bakıyorum meğer emzirip yatağına koymuşum valla hiç

hatırlamıyorum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   ayy banada cok oluyor oyle    :ehi: :ehi: :ehi:

hele iki gun once emreyi emzirdim ayatagina koymusum  hic hatirlamiyorum  20 dakika sonra bagirrarak kalktim hemen yere bakiyorum emre

yere dustu sandim megersem yavrum yataginda misil misil uyuyordu .surekli oluyor bana boyle seyler    :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

bizim icin cok guzeldi
kizlarimi yan yana yatirmistik yatagimiza ben ev isi yapiyordum
sonra dedim bir bakayim ne olur ne olmaz neler yapiyorlar
:ehi: :ehi:

sumeyye rumeysanin emzigini agzindan cikarip elinde tutuyordu sonra geri rumeysanin agzina sokmaya calisiyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
rumeysada ne yapiyorsun gibisine bakiyordu kuzum

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cimcimeler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynısı banada oluyor bende emzirip sabah kalkınca bakıyorum ezdimmi yada düştümü diye :icon_pale:

:love9: :love7: :love9: