19 Nisan , 2024, 16:50:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

ben bı tane daha anlatayım
melis gece aglıyordu ben de yattıgım yerden hıc kalkmadan gogsumu actım sonra bıraz bekleyım geri kapadım baktım cocuk hala aglıyor aaaaaa daha yenı emzırdım neden aglıyor dedım bı baktım hıc kalkmamısım bıle oooyle yattıgım yerde memeler foraaaaa

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yok kız vallahi dışarda yada evde yapınca korkuyorum yanlış anlaşılır diye ;D ;D

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay kizlar alemsiniz yaaa

valla az once benim velett altina yapti gazla birlikte ciktii ....gok gurultusu sandim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

✿sweet_sweet✿

bide mevlut gunu 40 kisi var evde bu 4 gun kaka yapmamisti millete gostereyim diye iceri getirdimm hoca dua okurken bu bi pirtladi arkadanda bonkk diye bi ses kaka yapti herkesin icindee cokk gulmustum yaa.. hocada yan yan bakmistii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kizlar Allah askina hic aranizda memenizle kavga eden bebegi olan varmi  :cildir: ya ben kizimi emdirirken  kizim emdigi memeyi taaaa emmesi bitene kadar elleriyle ceker sikar cimdikler varya nasil diyim hele tirnagi varsa paramparca eder  :cildir: tabi diger memeyi unuturmu onuda ayagiyla butun gucuyle tekmeler islem bittikten sonra o doymus oluyo  :hungry: bense sanki savastan cikmis gibi perisan oluyom  :ehi: kocam buna cok guluyo ama bide bana sorun her mememi vermemde sanki canavar emdiriyom anlamiyomki mememle ne derdi var  :cildir: bizim kiz cok vahsi olacak belli  :-ooo  :-ooo

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

vadi= muge & melis

мiŁenα.

Canım benim oğlan sündürüyor bırakıyor sonra gülüyor..

Sonra ayakları hiç durmuyor emerken mememi sıkıyor eli zxaten hep üstünde..

Kaçacak diye korkuyor sanırsam :dontknow:

Demet_dk

DORUKTA GENELDE MINCIKLAR MEMEMİ KİMSEYE DE DOKUNDURTMAZ BANA BİLE İTER HEMEN ELİMİ

BAZEN GECELERİ DORUK UYANIP AĞLADIĞINDA
BEN KENDİ YATAĞIMDA AYAKLARIMI SALLIYODUM PİŞŞ PİŞŞ SESLERİ EŞLİĞİNDE
SONRA UYANIYORDUM KENDİME GELDİĞİMDE BAYA KOMİK OLUYODU

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ben artık kendi kendime konuşuyorum aha doğrısu birşeye sinirleniyorum eymene anlatıyorum ..oda bakıyor zavallım annem kafayı yedi diye :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑ αყşҽ ๑۩۞۩๑ - 08 Temmuz , 2010, 15:19:27
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ben artık kendi kendime konuşuyorum aha doğrısu birşeye sinirleniyorum eymene anlatıyorum ..oda bakıyor zavallım annem kafayı yedi diye :ehi: :ehi:

aynen o bendede var oda tatli tatli gulumsuyo hep ne derdim varsa unutuveriyom canim kizim oyyyyyyyyyyyy yiyesim geldi bk simdi  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

--elif--

kızım yeni doğduğu zamanlar çok uykusuz kalıyordum bir keresinde çocuk ağlamaya başladı (hep uyanır gece saatlerce sallardım) tutmuşum eşimi başlamışım sallamaya adam diyo sarsıntıya uyandım meğer bizim kocayı sallıyomuşum beşik diye  :toothy10:  :toothy10:
sonra sabah anlatıyo çok acıdım o halini görünce kalkıp ben salladım diyo  :ehi:  :ehi:

miray

Alıntı yapılan: kardelen56 - 08 Temmuz , 2010, 01:41:27
kizlar Allah askina hic aranizda memenizle kavga eden bebegi olan varmi  :cildir: ya ben kizimi emdirirken  kizim emdigi memeyi taaaa emmesi bitene kadar elleriyle ceker sikar cimdikler varya nasil diyim hele tirnagi varsa paramparca eder  :cildir: tabi diger memeyi unuturmu onuda ayagiyla butun gucuyle tekmeler islem bittikten sonra o doymus oluyo  :hungry: bense sanki savastan cikmis gibi perisan oluyom  :ehi: kocam buna cok guluyo ama bide bana sorun her mememi vermemde sanki canavar emdiriyom anlamiyomki mememle ne derdi var  :cildir: bizim kiz cok vahsi olacak belli  :-ooo  :-ooo
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 08 Temmuz , 2010, 18:22:40
kızım yeni doğduğu zamanlar çok uykusuz kalıyordum bir keresinde çocuk ağlamaya başladı (hep uyanır gece saatlerce sallardım) tutmuşum eşimi başlamışım sallamaya adam diyo sarsıntıya uyandım meğer bizim kocayı sallıyomuşum beşik diye  :toothy10:  :toothy10:
sonra sabah anlatıyo çok acıdım o halini görünce kalkıp ben salladım diyo  :ehi:  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♫♪♦€bRaR♦♪♫ - 08 Temmuz , 2010, 18:22:40

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

çok komik ya :toothy10:

bitane daha anlatayım

bi gece ışıl yine huysuzlandı uyumadı bende bitmiş vaziyetteyim görevi eşime devrettim sağolsun o da tamam dedi bende uyumaya gittim

sabaha karşı eşimin sesiyle uyandım '' hadi kuzum uyu pişşşşşşş pişşşşşşşş'' eşim yanıma uzanmış bi bktım ışıl yok hemen kalkıp odasına gittim

ışıl odasında mışıl mışıl uyuyo eşimde o kadar uğraşmış ki sayıklıyo '' ışıl hadi kuzum uyu pişşşşş pişşşşşşş'' :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

canım benim ya bende onun o haline çok gülmüştüm