28 Mart , 2024, 12:07:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

Angel

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 31 Ağustos , 2010, 05:03:52

bizim icin cok guzeldi
kizlarimi yan yana yatirmistik yatagimiza ben ev isi yapiyordum
sonra dedim bir bakayim ne olur ne olmaz neler yapiyorlar
:ehi: :ehi:

sumeyye rumeysanin emzigini agzindan cikarip elinde tutuyordu sonra geri rumeysanin agzina sokmaya calisiyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
rumeysada ne yapiyorsun gibisine bakiyordu kuzum

ayyy yerim onlari ben 5-6 ay sonra dahada tatli seyler yapicak su prensesler duygucum  video kamerasini hep yaninizda bulundur'ki hemen alip cekesin

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oyy kuzucuklr ne tatlı olurlar ya iki tane fıstık :D :D

SiRiNe

evett kizlarr cok  guzel  oluyor :k06:

angelcim dedigin gibi video kamerasini hazir bulundurmam lazimmm

:k06:

elif35

pazar günü sabah 9 da sınavım vardı ben saatimi sabah 06:45'e kurdum anca giderim tabi uykusuzluk falan var yağmur hanımdan dolayı alarm çaldı ben kendim kalkacağıma eşimi dürtüyorum kalk hadi işe geç kalıcaksın alarm çalıyo diye eşimde kalktı sen kafayımı yedin nereye kalkayım sen sınava gitçen ya kalk dedi  :k06: :k06: elimi yüzümü yıkadımd kendime geldim sonra  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Haziran , 2010, 03:48:45
Kızlar hadi başımızdan geçen komik şeyleri anlatalım önce ben başlayayım

Kızım 4 aylık falan gece ağladı tabi acıkmış bende bir güzel emzirip yatırdım aradan 10 dakika geçmedi tekrar uyandı ağlayarak

bende tekrar emzirdim tabi ama uyumuyo mızırdanıp duruyo baktım altına kakasını yapmış neyse bezini değiştirdim

bezide balkona bir çöp torbası yaptım oraya atıyorum işte bezini attım ellerimi yıkadım yatak odasına geldim eşimde uyanmış bu arada

nerden geliyosun dedi lavabodan geliyorum bezini attımda dedim eeee bu ne hal dedi önümü göstererek

benim göğsümün bitanesi dışarıda öylece çıkmışım balkona :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gecenin bi vakti kimse görmemiştir umarım :toothy10: :toothy10:

:toothy10:  :toothy10:  :ehi:  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

sabah sabah mohvoldum gülmekten ya  :ehi:
hepiniz çok yaşayın emi  :ehi:
hele nagehan ışılın elinde condomla banın yanına gelip babanında oooooooooo demesini gözümde canlandırdımda  :-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

çok tazeeee bir olay   kuızımı sabah altını değişiyorum kabız olduğu için katı katı kaka yamış
temizledim koltuğun üzerinde altındada battaniye vardı üşendim uyku sersemi
bezi aldım tam diğer bezini koyucam ne bileyim kabızın arkası isal cıvık gelecek çorrrrrrrrrrrrr diye bir ses
ve benim elim battaniye koltuk hep battı temizliycem diye mahvoldum  :ehi:

Angel

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AY PINARCIM IŞIL DAHA BİR HAFTALIK FALAN

BEZİNİ DEĞİŞTİRİCEM YATAĞIMIN ÜZERİNE YATIRDIM EŞİMLE ANNEMDE VAR

BEZİNİ ALDIM TAM DİĞER BEZİ ELİME ALDIMKİ IŞIL BARDAKTAN BOŞANIRCASINA İŞEMEYE BAŞLADI

BEN EŞİM ANNEM HEPİMİZ AVUCUMUZU TUTUYORUZ AMA IŞIL HERYERE FIŞKIRTIYO :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ANNEMİN HEDİYE ALDIĞI VE OGÜN SERDİĞİM UYKU SETİMİN İÇİNE ETMİŞTİ RESMEN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: BEĞENMEDİ DEMEKKİ UYKU SETİNİ

fıstık

Aytii

Fıstık komedisin vallahi  ;D ama en çok göğsünü dışarıda unutmana güldüm  :k06:

Demet_dk

OFF O GÖĞSÜ DIŞARDA UNUTMALAR ÇOK KÖTÜ

BAZEN UYUYAKALIRDIM EŞİM TOPARLARMIİŞ ÜSTÜMÜ BAŞIMI

ANNEMLERDE KALDIYSAK ANNEM  :k06:

ALLAHTAN BAŞKA GÖREN YOK

GEÇENLERDE DORUK YÜZÜMÜ TIRNAKLADI
TAM OLARAK C HARFİ ŞEKLİNDE ÇOK KÖTÜ GÖRÜNÜYODU KABUK BAĞLADI DA İYİLEŞTİ SONUNDA

fıstık

İNSAN ALIŞIYO GÖĞSÜNÜ DIŞARIDA SERGİLEMEYE DERMİŞİM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

IŞILDA BENİM YÜZÜMÜ TIRMIKLADI AMA İZİ KALDI :'(

Aytii

Alıntı yapılan: fıstık - 13 Ocak , 2011, 16:21:06
İNSAN ALIŞIYO GÖĞSÜNÜ DIŞARIDA SERGİLEMEYE DERMİŞİM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

IŞILDA BENİM YÜZÜMÜ TIRMIKLADI AMA İZİ KALDI :'(

bu göğüs olayı kesin benimde başıma gelir  :honk:  :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ayyyyyyy valla alemsiniz nagehan  :ehi:
demetinde dediği gibi beğenmemiş demekki ışıl hanım  :ehi:

bizde duru 20 günlükken kuaföre gittik kayınvalidemle yaz tabi sıcak ben askılı giydirdim
pusetine koyduk gittik orda kayınvalidemin işi bitsin diye beklerken emdiryodum cadıyı
bi baktım kuafördeki çırak kız abla kakasını yapmış taşmış dedi şortu na geçmişti  :ehi:
açıp temizleyim dedim açmaz olaydım bez dolu yetmiyormuş gibi açar açmaz
allahım nasıl çır çır kaka yapıyıor pusetin içi alt temizleme bezi ve ellerim sapsarı olmuştu sırf b  :laughing7: k tu heryer herkes çok gülmüştü ben tabi utangaç utangaç rezil olmuştum  :ehi: