Annelerin komik halleri:))))))

Başlatan fıstık, 27 Haziran , 2010, 03:48:45

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hergun esim isten gelene kadar kizimli sohbet ediyoruz  :k06: ona derdimi anlatiyorum siyasi ,genel,dini her konuda konusuyoruz  :ehi: bigun esimde gelmis evde oturuyoz benim kizla aramizda gecen diolog ayni soyle..
eee kizim naber nasil gidiyo
aguuuuuuuuu
hadi gene sanslisin haaaa kaptin mis gibi rahmi keyfin yerinde  :ehi:  :ehi:  :ehi:
iiiiiiii  :'(  :'(  :'(
sen ilkonce geldin tertemiz kullanilmamis rahme yerlestin simdi senden sonra gelen kardeslerin 2.el rahmi kullanacak  :ehi: bahse girerim rahmin duvarina imzada atmissindir ´´burdan bi azra gecti´´´diye  :ehi:   :ehi:  :ehi:  :ehi:
sonra esimle gozgoze geldik soka girmis adam ´´sen iyice yalnizliktan kafayi yedin heralde ´´dedi bende´´ kiskanma biz kizimla arkadas gibiyiz hersey konusuruz oyyyyyyyyy canim kizim´´´ :suclu:  :suclu:  :suclu:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

fıstık

eeee kadınlar doğum yapınca hafiften bikaç tahta eksiliyo

мiŁenα.

bende tam tersini biliyorum anne olmak kadını daha zeki yapıyor diye 8)

bence yorgunluk bizi bu hale getiren...

anne olduğumdan beri kendime daha çok güveniyorum her konuda daha ayaklarım yere basıyor ::)

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ewet cok belli dikişler yazacağına s.kişler yazmışsın  :toothy10: yarıldım gülmekten

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 12 Temmuz , 2010, 10:27:31
ewet cok belli dikişler yazacağına s.kişler yazmışsın  :toothy10: yarıldım gülmekten

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 03 Temmuz , 2010, 13:40:43
BEN DE BİRGUN COK UYKUSUZDUM AFEDERSINIZ KLOZETE OTURDUM İÇİMDEN ANNEMİ ARAYAYIM Bİ NAPIYOR DİYE GECIRDIM AMA IÇİNM UYUYORDU SONRA TUVALET KAGIDINI KOPARDIM KULAGIMA DAYAYIP ALOOOOOOOO DİYE BAGIRMISTIM
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: tubali - 05 Temmuz , 2010, 21:38:13
BNMDE OGLUM  YENİ DOGDU 20GUNLUK FALAN UYKUSUZLUKTAN SERSEM GİBİYİM...GECE UYUTTUM UYANDI UYUTTUM UYANDI...GALİBA TAM DALMIŞKEN TEKRAR AGLAMASIN MI BENDE BESİGİNİ SALLIORUM DİYE BAZANIN BASINI TUTMUSUM SALLAMAYA CALISIORUMMMM.. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
AMA COOOKK KOMİKTİİİ... GÖZLERİMİ BİR ACTIMM  BAZANIN BASLIGINI TUTMUSUM

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Alıntı yapılan: ***** - 12 Temmuz , 2010, 11:08:33
BEN DE BİRGUN COK UYKUSUZDUM AFEDERSINIZ KLOZETE OTURDUM İÇİMDEN ANNEMİ ARAYAYIM Bİ NAPIYOR DİYE GECIRDIM AMA IÇİNM UYUYORDU SONRA TUVALET KAGIDINI KOPARDIM KULAGIMA DAYAYIP ALOOOOOOOO DİYE BAGIRMISTIM

bende uykusuzluktan bitmiş vaziyetteydim kapı çaldı dürbünden baktım kimse yok otomatiğe bastım sonra kapıyı açıp kim o diyeceğime

ALOOOOO diye bağırmıştım:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 06 Temmuz , 2010, 09:44:33
ben bı tane daha anlatayım
melis gece aglıyordu ben de yattıgım yerden hıc kalkmadan gogsumu actım sonra bıraz bekleyım geri kapadım baktım cocuk hala aglıyor aaaaaa daha yenı emzırdım neden aglıyor dedım bı baktım hıc kalkmamısım bıle oooyle yattıgım yerde memeler foraaaaa
:ehi:  :ehi:  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi:  :ehi:  :ehi: :ehi:  :ehi:  :ehi: SÜPER KOMİK :ehi:  :ehi:  :ehi:

vadi= muge & melis

✿sweet_sweet✿

βαlκιz

valla gece gece iyi güldümm yaa allah hep güldürsün hepimizi inşallah.
hele vadi-müge seninkine bittim tuvalet kagıdını alıp alo demene  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ona benzerler benimde başıma geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:bi elimde kumanda birinde telefon telefon çaldı kumandayı tutmuşum kulagıma alo alo e ses gelmiyo diyorum telefonda hala çalmaya devam ediyo
sonra baktım diğer elimde telefon  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sofrayı topluyorum tepside kahvaltılıklar ben banyoya giiyorum mutfak sanıp  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bazen çocuklardan biri uyuyo biri uyanık olur uyuyan uyanır diğeri uyur
bikaç kere yeni uyananı almışım sallıyorum uyusun diye ama tık yok
sonra düşünüyorum demin hangisi uyanıktı diye bakıyorumki diğeri böyle karıştırıyorum bende  :toothy10:  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vadi= muge & melis

:k06: başlarda da guzeller var okumalısın  :toothy10: