Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BIRAKIN DÜŞSÜN KIZLAR NASILSA KULAĞINA GİDECEK ENDİŞESİ YOK İÇİMİZİ DÖKELİM RAHATLAYALIM
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

FeHi

04 Kasım , 2010, 11:12:45 #76 Son düzenlenme: 04 Kasım , 2010, 11:15:29 FeHi
Alıntı yapılan: pırıl - 04 Kasım , 2010, 10:24:44
ah ah bacılarım benimkilerde benim hiçbişeyimi beğenmediler ama gelin görünki,ikinci gelin hanım şanslı istanbulda yaşıyacak... :BangHead: :BangHead:
ben kaynanama diyorum 'aaa kadın tut anne temizletelim evini diyorum,' :ehi: :ehi: böm böm bakıyo suratıma hiçbişey diyemiyor,kapılarını camlarını silse bile yeter inan sana,halılarıda yıkamaya verdikmi ohh mis gibi diyorummm :toothy10:
kadın içinden kimbilir neler diyor :hieyt: :hieyt:
Pırıl öldüm gülmektennnnnnnnnnn ya sen çok yaşa emi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

pırıl

arsız oldum iyice :k06:  inanın ben böyle deildim,onlar beni böyle yaptılarrr :toothy10:
yapamam ben kendi işimi zor yapıyorum,bütçemi aşmasa ayda bir bende kadın tutarım,şimdi de halımı yıkamaya veriyorum,,geline bak amma keyfine düşkün dicekler... :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: pırıl - 04 Kasım , 2010, 11:17:44
arsız oldum iyice :k06:  inanın ben böyle deildim,onlar beni böyle yaptılarrr :toothy10:
yapamam ben kendi işimi zor yapıyorum,bütçemi aşmasa ayda bir bende kadın tutarım,şimdi de halımı yıkamaya veriyorum,,geline bak amma keyfine düşkün dicekler... :k06:
Boşver Pırılcım sen kulağını tıka hiççç duyma bile eşin sana iyiyse onunla ilgili sıkıntın yoksa aç, açıkta diilsen gerisi boş tatlımmmmmm kimsenin senin üzmesine müsade etme onlara umursamaz hissi verirsen çatlarlar zaten.... :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Çok Şükür artık daha iyiyim kızım olduktan sonra daha iyi anlayabılıyorum onu Anne olarak davranıslarını sevgı saygı karsılıklı o beni seviyor oglunun karısıyım dıye  bende onu seviyorum Allah rızası için

duygu-begüm

ben evleneli 1,5 sene oldu ayrı şehirlerde olmamıza rağmen neler cektimm.. balayı dönüşü kaynanamın elini öpmeye gittik 1 haftalık gelinim henüz sabah leyin odamızın kapısını acıp bize baktıgını yakaladım nerde görülmüş bilmiyorum sımdı hamıleyım 7. ayım bitti hamile kalana kadar bana demediğini bırakmadı siz eşinle kardeş hayataımı yaşıyosunuz didiyodu bana şaka gibi  :violent1: su anda hiç arayıp sormuyorum sadece bayramlarda arıyorum ,ne maddi nede manevi hiç bir destek görmedim.
kızım 2 yasında

✿sweet_sweet✿

ben kimseyle gecinemem cokk gecimsizimdirr :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

✿sweet_sweet✿

asum

kızlar yanlış yeremi açtım bu konuyu bilmiyorum ama yanlış yerdeysede kusuruma bakmasınlar.çok dertliyim yazmazsam çatlıcam.
bütün h.sonum hiç uyumadan eşimle kavga halinde geçti hala hiç uyumadım
kızlar olayı baştan anlatcam bu geçtiğimiz sömestr tatilinde eşimin ailesi teyzesi kuzenleri yiğeni hepsi bize gelcekti bende gelsinler buyursunlar dedim.izmirden geliyolar bu arada biz ist dayız.neyse o ara annem zatüre oldu hastaneye yatırdılar benim ailemde izmirde ablam bana yakın otruyo.
ablam dedi sen çocukları al ben anneme bakmaya gideyim tmm abla dedim bunu bi duydu kaynanamlar gelmekten vazgeçtiler aradım resmen yalvardım 2 çocuk sığar kalabalık olsun nolcak gelin siz dedim gelmediler.ama kavgalarını ettik eşimle neyse öle kapandı taki düne kadar.dün ince bi tartışmamız oldu eşimle bi anda ailem senden çekiniyo bize gelemiyo dedi şok oldum ne dedim öle dei
napmışımki ben dedim geliyolar geziyoruz tozuyoruz binbir teşekkürle ayrılıyolar nolduki dedim.aradım annesini kadının dediklerine dumur oldum.anne dedim  böle bişey için beni sabahtan beri suçluyo ben size bi ayıp bi kabalık ettimmi dedim.biz dedi zaten gelmiyoruz 3 senede 2 kere geldik daha dedi
ee anne dedim buyrun gelin geldinizde benmi bişey yaptım yok dedi gelmeyiz biz öle sık dedi.sömestreda gelcektik yiğenlerini 1 hafta geç alsaydın iyi olurdu dedi yiğenleriminde biri 10 biri 8 yaşında vicdansızlığa bakın onları evde bıraksaydın diyo yani delirdim kızlar annem hastaydı anne biliyosun keyfimi aldım ben çocukları gelseydiniz dedim 2 çocukmu sığmadı dedim yok dedi gelmedik önderde ondan çatıyodur sana dedi.bacılarım söyleyin ben bunlara ne yapayım delircem

Aytii

canım ben sen olsam hiç aramazdım eşim de bana öyle birşey deseydi ben onlara gelmeyinmi dedim derdim. umursamamazlığa vururdum işi ;) sen büyüttükçe onlar kendilerini nimetten sayarlar ve sürekli böyle yaparlar. oyüzden sen eşinle hayatına bak boşver onların dediklerini iki çocuğu bahane etmişler ki çok saçma bence. mantıklı değil asla. evimde çocuk var diye bana gelmiyosa eğer yokken hiç gelmesin  :icon_thumright: insanlık hali bu. annen hastalanmış ablan çocuklarla gidemezdi tabiki sana bırakacak. bu arada geçmiş olsun çok acil şifalar diliyorum annen için  :amin: :amin: :amin:

asum

ayticim aynen dediğin gibi oldu nimetten sayıyolar artık kendilerini ben yalvardıkça gelin dedikçe nekadar dayanırım inan bilmiyorum

AککORTįє

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 07 Mart , 2011, 11:45:03
canım ben sen olsam hiç aramazdım eşim de bana öyle birşey deseydi ben onlara gelmeyinmi dedim derdim. umursamamazlığa vururdum işi ;) sen büyüttükçe onlar kendilerini nimetten sayarlar ve sürekli böyle yaparlar. oyüzden sen eşinle hayatına bak boşver onların dediklerini iki çocuğu bahane etmişler ki çok saçma bence. mantıklı değil asla. evimde çocuk var diye bana gelmiyosa eğer yokken hiç gelmesin  :icon_thumright: insanlık hali bu. annen hastalanmış ablan çocuklarla gidemezdi tabiki sana bırakacak. bu arada geçmiş olsun çok acil şifalar diliyorum annen için  :amin: :amin: :amin:

:icon_thumright: KESİNKLİKLE AYTENE KATILIYORUM BENDE OLSAM ARAMAZDIM

BOŞVER YA GELMEYE NİYETLERİ YOKMUŞ ODA BAHANELERİ OLMUŞ

2 TANE ÇOCUK OLSA NOLUR OLMASA NOLUR

Kİ ÖZELLİKLE BU DURUMDA GELMELERİ LAZIMKİ ANNENE SANA GEÇMİŞ OLSUN DEMEK İÇİN

ONLAR ÇOCUKLARI BAHANE ETMİŞLER

SAÇMALIK ! SEN HİŞ EŞİNLE ARANI BOZMA UZATMA HE DE GEÇ

BAK ZATEN SENDEN ÇEKİNİYOLAR DEMİŞ VARSIN ÖLE BİLSİN FAZLA SAMİMİYET KURMAKTANSA ÖYLE BİLMESİ DAHA İYİ

HİİİÇ CANINI SIKMA  ;)

derbeder

terbiyesizler  :violent1: aytiye katiliyorum kesinlikle, kendileri bir b.k sanmislar. ya ayrica ne var gelme deseydin bile hakli olurdun, cunku annen hasta. valla ailenizin kiymetini bilin kizlar, kocaniz dahi olsa onlara ezdirmeyin kendinizi. sen zaten birsey dememissin kendileri olay yapmislar. hic uzerine gitme ve sakin ol, umursasan dahi umursamamazliga vur olayi  :icon_thumright:

kimsenin yüregi insanin kendi anasi babasi gibi acimaz kimseye, bu sözümüde unutma arkadasim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

DER!N

Rabbim vicdan versin.  :amin:

Hiç bir şey yapma canını bile sıkma, bu ne büyük bir terbiyesizliktir insanlar empati kurmakta bu kadar mı zorlanıyorlar çok şaşırdım.
Hastalık hali başka şeye benzer mi? Tamam plan yapmışlar geleceklermiş ama hastalık hali bu Rabbim beterinden saklasın.
Zamanla eşin sana hak verecektir tepkisi anladığım kadarıyla ailesinden yana.
Bahane etmişler tamamen, gelene kapın açık gelmeyen de sağ olsun. Böyle sudan sebepler bahane olur mu sinirlendim.
Gelip kısa kalsalardı amaç sizleri görmek değil mi?
Geçmiş olsun derlerdi belki bir faydaları olurdu destek olurlardı sana.

Senin herhangi bir hatan yok saygı da kusur etmemişsin ister gelsinler ister gelmesinler sen eşinle evinde huzurlu ol gerisi fasafiso.

asum

kızlar sağolun ama inanın h.sonu öle bi duruma geldikki boşanmaya bile karar verdik hatta topladım valizimi ablamlara götürdü beni.
kızlar yapmadığım şeylerden suçlanmak beni mahfediyo bunun gibi bikaç olay daha var inanın bişiey yapmadım resmen haksızlığa uğruyorum resmen iftira bu demekki oğlunu dolduruyo ablama gidiyorum zaten anne dedim hıh dedi bizi karoştırmayın kendiniz çözün dedi.benim annem olcaktı orda ver bakayım oğlumu derdi alırdı oğlunu telefona ağzına geleni söylerdi sen gelinimle aramızımı bozcan kız bize naaptı dedi karı önder haklı üzülmüştür dedi bi kına yakıyom demediği kaldı