28 Nisan , 2024, 06:26:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

asum

umarım göçmencim sağol arkadaşım ama şuan hala okadar kızgınımki eşime anlatamam sırf inadımdan bebek çalışmalarına ara vermedim ben bişeyler yapmazsam anası yapacak çünkü

ツgöçmen_54 ツ

kimsenin ahı kimsede kalmaz sen içini ferah tut.her şeyin düzelceğine inanıyorsan allahım bir an önce bebek nasip eylesin  sana inşallah ..yüzü gönlü güzel arkadaşım  :opucuk: :amin: :amin:

asum

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑ - 18 Mart , 2011, 18:33:48
kimsenin ahı kimsede kalmaz sen içini ferah tut.her şeyin düzelceğine inanıyorsan allahım bir an önce bebek nasip eylesin  sana inşallah ..yüzü gönlü güzel arkadaşım  :opucuk: :amin: :amin:

canım benim ya allah razı olsun bitanem duaların dileklerin için ya bugün bende mi bişi var sizdemi bak yine ağladım nasıl iyi kalplisiniz arkadaşım ya çok çok sağol

ツgöçmen_54 ツ

hepimizden allah razı olsun asumcum  :opucuk: çok duygusal bir dönem yaşıyorsun..bende böyle durumlarda çok yıpratırım kendimi duyduğum her söz ,izlediğim her şeyde ağlarım..dualarımdasın bitanem üzme sen tatlı canını.her şeyi akışına bırak :opucuk:

asum

sağol yasemincim sağol canım arkadaşım

aydinays

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Mart , 2011, 14:30:40
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 14:27:34
Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Mart , 2011, 13:49:19
Asum ya ... Allah yardımcın olsun .. bu olay seni hem soğuttu herşeyden , hem de baya bi olgunlaştırdı .. büyüttü ... ve eminim duygularını törpüledi..  :-\ Tabiki eşini seviceksin ama hiçbi zaman tamamen kendin olamayacaksın .. bazı insanlar böle yaşamak zorunda kalırlar ..  :(

Sen her zaman güçlü olmak zorundasın artık mantığın daha çok öne çıkacak .. evin senin kalen .. unutma ..
onu korumak için her türlü savaşmak ( annenin dediği şekil mesela ) müstehaktır böle insanlara .. karşında senin annen baban gibi insanlar yok bunu unutma .. onları büyük olarak görürsen başarılı olamazsın.. onlar duygusuz acımasız insanlar .. kalplerinin çevresi yağ bağlamış .. beyine sinyal veremio artık kalp ve sevgi şevkat gibi şeleri kaybetmişler .. o duygular yok ..

halbuki .. onlar gidicekler sen oğullarıyla kalıcaksın .. torunlarını yetiştiriceksin .. gerizekalılar.. töbe töbe ..

çok sevindim barışmanıza.. dul olmak zor .. tabiki başaranlar var Allah yardım eder .. ama olmaması daha iyi ..
3.kişiler .. başka bir bayan olmadğı sürece .. ayrılmak olmaması daha iyi ..

davranısını kendini belirle .. ve bi çizgin olsun o çizgiden şaşma ..

benim kayınpederi ömrümde bir yada iki kez gördüm (7 aylık evliyim ).. biz kendimiz evlendik .. düğün , gelinlik olmadı .. bunun için üzgün değilim .. hayatımın en önemli insanı sevdiğim babam gittikten sonra düğün bana saçma geldi.. onu onurlandırmak için önemliydi düğün benim için ...
eşimi aldım 1000 km uzaklıktaki memleketimize gittik .. babamın mezarı başında ondan istedi beni.. tanıstırdım onları .
emaneti aldı babamdan .. beni aldı .. ve Allah razı olsun ne ailesi , ne başka biri .. bizim umrumuzda diil.. annesi hacca gitmiş .. biraz ailede dedikodu var ve ben nefret ederim ..  :cildir: :caca:
içine çekmeye çalışma tuzakları bana laf atmalar ... hariçten laf uydurmalar oluyor .. eşim benden dha çok savunuyor beni.. ben de anneye bir kaç laf sölüyorum saygı çerçevesinde .. anlamıyormuş gibi .. ay ben ne bilirim laf konuşmayı da dedikoduyaparım misaliiiiiiiiiiii.. yapıyorum .. eşimde aynen devam diyo  :laughing7:
böle anlaşıyoruz.. gerçekten ailesindeki insanların iyiliği kötülüğü beni ilgilendirmiyor .. iyi olsun lar inşallah ..çok çok çok iyi olsunlar .. ama benim kalemden uzakta..  :icon_thumright:
eşimi seviyorum .. şahsiyeti olduğu için .. objektif olabildiği için .. ve aldığı emanete özenle iyi davrandığı ve baktığı için de Allah razı olsun diyorum ..  :love3:

darısı bütün yetimlerin başına ..  :love :amin: :amin:9: :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AMİN CANIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

Alıntı yapılan: asum - 18 Mart , 2011, 18:20:07
ayrıca kızlar unutamıyorum ne eşimin yaptığını nede ailesinin bu hep böylemi devam edicek bu kızgınlık hep böyle kalırmı.
diğerleri önemli değil ama ben eşime çok güvenirdim canımdan çok severdim yine güvenebilcekmiyim.
allahım herşey okadar değiştiki içimde
düzelirmi kızlar geçermi hissettiklerim

kesinlikle geçicek tatlım .. artık ağlama zamanı diil .. toparlanma düzenleme zamanı tatlım...
herzamankinden daha neşeli olmalısın .. eşine geride bırakmak istediğini sölemelisin herşeyi..

unutmaya çalışıyorum dersin konu açılırsa .. yardımcı olursan başarırız dersin ;)  bir daha bahsetmeyin yaşananlardan ..
asla kinaye yapma .. içten içe koru kendini .. laf edecekleri şelere kalkışma .. hiç karışma .. fikir beyan etme onlarla ilgili ortak şelerde .. sadce evinle ilgilen ..

çocuk için de stres yapma .. stres yaparsan olmaz tatlım .. rahat ol Allah nasip edecek  sana bir can yoldası ..
:opucuk: :opucuk:

sevgiyle kal .. Allah gönlüne huzur versin  :opucuk:
bir arkadaşa bu gece dua edicektim.. sana da edicem canım  :opucuk:

banu_fth

ve asum cum.. asla içinde eşine karşı kin tutma..

hepsini kaynanan ve kayınpederine yönlendir içindeki duyguların ..
eşine kin tutma hayatı zorlaştırma .. kendin için diyorum bunu ..

inan anne evine dönseydin çok cok kötü olacaktı senin için .. sen ayrılırken destekleyenlere ilerleyen zamanlarda alınganlık yapıp fazla geldiğini hissedebilirsin başka başka bi sürü sey olabilir ... aile yapısına göre değişiyo insanların yaşadıkları.. bu nedenle kalene sahip çık  :opucuk:

HASRET!M S@N@

eimle ne zaman büyük bir kavga etsek altından onları cıkıyor

muhribe

ne valide ne peder ne elti ne görümce ne kayın ve zırt ne pırt.. ne de kendi ailemden herhangi biri..

kimse ama hiç kimse [Allah'ım gözü olanlardan korusun] bana, eşime veya oğluma zarar veremez, yuvamın huzurunu kaçıramaz.. her şey bizim elimizde.. zorluklarda ellerimiz daha sıkı kenetleniyor ve artık herkes biliyor ki ne olursa olsun o eller ayrılmayacak  :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Tontini.Hanım - 04 Nisan , 2013, 09:47:52
ne valide ne peder ne elti ne görümce ne kayın ve zırt ne pırt.. ne de kendi ailemden herhangi biri..

kimse ama hiç kimse [Allah'ım gözü olanlardan korusun] bana, eşime veya oğluma zarar veremez, yuvamın huzurunu kaçıramaz.. her şey bizim elimizde.. zorluklarda ellerimiz daha sıkı kenetleniyor ve artık herkes biliyor ki ne olursa olsun o eller ayrılmayacak  :amin:

:icon_thumright: kesinlikle yazacaklarımı yazmışsın cnm  :icon_thumright:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Bluegirl

Aileler neden size zarar versin kötüğülünüzü istesinki :icon_scratch: helede kendi annen baban  :icon_scratch:
Yani onların istemediği bi evlilik yapmış olsanız bile sonuçta siz mutluysanız onlarda mutlu olurlar değilmi  :dontknow:
Bende valideyle  anlaşamam pek ama o bizim mutlu ve huzurlu olmamız  için herşeyi yapar