28 Nisan , 2024, 17:32:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Mine'l Aşk

Daha bir yıl oldu çok şükür bir sorunumuz olmadı..

Ama bazen tabi ufak tefek kızdığım şeyler oluyor...Bu bizim normal yaşamımızı etkileyecek boyutta olmadı hiç...

Oda normal,insan yeri geliyor kendi annesi ile bile fikir ayrılıkları yaşıyor..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

AککORTįє

benim kayınvalidem altımda oturuyor ve biz evleneli 4 yıl oldu

şuana kadar Allah bozmasın  :nazar: tek bir sorunumuz bile olmadı

zaten o tarz bi kadın değil, bana asla karışmaz ben davet etmeden asla gelmez

çocuk olduktan sonra bile 2/3 günde bir gelir torunu sever gider

Allah herkese benimki gibi bir kayınvalide nasip etsin valla, bu konuda çok şanslıyım   

**yeliz**

kayınvaldem  ile bnm aram hep bi çizgidedir normalde ciddi bi insan olduğumdan nelere ewt neye hayır diyeceğimi bilir hiç bir taraf kötü olmayı arada huzursuzluk olmasını istemez ama eşimin annesi ve babasını aslında çok severim ama belli etmm belkide ailem uzakta oldukları için normalde ayrı yaşarız ama alt katımdaki daire onlara aittr yine geldiklerinde iner yemek felan yapar hep birlikte yer kalkarız  torunlarını görmeye gelirler aslında bnde kendime zaman ayırırım eski arkadaşlarıma gider arabayla gezer gelirim aman allah yine başımızdan eksik etmesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: büyüklerimizi onlara bişey olursa eşimin halini düşünemiyorum eşim tek çocuk bide

Yaşam sebebim

Kendisi daha ilk günden itibaren beni kıskanmaya başladığı ve bir güç yarışı içerisine girdiği için pek serindir aramız :ehi:
İstiyor ki herşeyimize kendisi karar versin hayatımızı kendisi düzenlesin.Buna asla izin vermediğim için huzursuzluk çıkıyor.Allah'tan eşim onun gazına gelmiyor...Yoksa Allah korusun sonuç vahim olacak.Saygısızlık etmem ama aslada kendimi ezmesine izin vermem çünkü ikisi farklı şeyler.

Şu kayınvalidesiyle aynı apartmanda yada çok yakın oturanlara da hastayım çünkü çok zor bence.Şahsen asla yapamam  :BangHead:

Balböceği

Alıntı yapılan: asusen - 08 Temmuz , 2010, 19:02:14
Alıntı yapılan: BaLboceqiMmM - 08 Temmuz , 2010, 15:29:14
Benim ustumdede kimsenin hakki yok  :k06: :k06:
zaten yapi olarak akrakter olarak kimseye tenezil etmem  :tongue3:
hastada olsam sagliklida olsa kimseye gelinde su isime yardim edin demem  :tongue3:

Bende senin gibiyim hiç tenezür etmiyorum, c.tesi ameliyat oldum yine kalkıp tüm işimi kendim yaptım. Bi de alt katımda oturuyor her gün 3-4 defa geliyor torununa bakıp gidiyor. Nefret ediyorum kendisinden yüzünü görmeye dayanamıyorum. Biran önce doğum izni bitse de işe başlasam. yoksa evde kafayı yiyeceğim. Eşim de doğumdan sonra çok değişti. Bi tuhaf oldu, ne yapacağımı bilmiyorum.
Rabbim yardimcin olsun dedigin gibi bende kurtaj oldum olur olmaz islerime guclerime baktim
dr gezmiycek hep dinlecek dedi ama yapmadim benim kaynanam turkiyede yasiyor benim eltilerim var onlarda
istiyorlarki muhtac olsun isini yapalimda her isini biz yapiyoz gibisine herkese soyliyelim derdindeler yani bire bin kakarlar insanin basina onun icinmi aman aman elim ayagim varken allah kimseye muhtac ettirmesin  :amin: :amin:

şipidik şipidik yüzen balik

Alıntı yapılan: kardelen56 - 08 Temmuz , 2010, 15:27:42
bendede hakki yok aman istemez daha benim hakkim var onda altinlarimi benden izinsiz gizlice satti omrumce helal etmicem  :cildir:

aynı kaderi paylaşıyoruz bacım ben de ne bu dünyada ne öteki dünyada hakkımı helal etmeyeceğim

pelda

kızlar benim şeytan çatlak ve paraya tapan bir kaynanam var o kadar para manyagıki evlat ayrımı yapar kayınbabamı takmaz eşimden yedi yedi tüketi eşim dayanamadı izmire taşındık kaynanalar olmasaydı tabi kötü kalpliler benim annemde kaynana ama melek 8 yıldır yengeme burdan kalk burda otur demez iş yaptırmaz yemek yaptırmaz çocuklara annem bakar yengeme sen oglumu mutlu et hep gezin eglenin der  :nazar:
annesinin cigeri geldi sonunda.31 haftalık oldu bebegim

pelda

zalim kaynanalar ben asla böyle olmayacam. :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

kaynanalar ve kız kardeşleri benim kaynanamada ailesinede diyecek söz bulamıyorum artık kızlar resmen bıktım

pelda

vala allah yardımcımız olsun bu kaynanaları islah etsin. :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar düşünüyorum bazen bizimde suçumuz varmı acaba kaynanalara karşı bir hatamı yada zıtmı gidiyoruz onlara

derbeder

valla kaynanalara sormak lazim aslinda bunu. ama kaynanalar kiskanc oluyorlar bu da bi gercek. madem cok seviyordun oglunu ne diye evlendirdin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kaynanami Yillardir Tanirdim... disardan görünüsü o kadar iyi biriydiki, bir bakima cok kandim ilk baslarda...
içine girmeyince belli olmuyormus hiç bisey.. uzaktan davulun sesi guzel geliyor hesabi..
Nisanlilikta cok pofpoflandim, gelinimde gelinimdi... evlendim 3 hafta sonra deplasmana gittim
uzak bir yerde calisiyordu esim 6 ay, evliligimizn ilk 6 ay'i kayinpederim kaynim esim ve ben
birlikte yasadik, hafta sonlari evimize geliyorduk.... neyse o alti ay oyle bir kotu gecti ki, evliligimin ilk aylari... ve bu
ilk aylar 3 erkege bakmamla gecti... kaynana basima gonderdi iki oglunu kocasini, kendisi evinde rahatca oturdu
gezdi tozdu gorumcemle.... hamile kaldim bisey degismedi, hiç bisey hazirlamadi, vermedi, kizim al sunu yap sunu pisirsin demedi..
neyse dedim yaptigim iyilik surda dursun, biz evlendikten 4 ay sonra kaynim nisanlandi , pabucum dama atildi... sanki gelini degilde,
gelip isini yemegini yapan bir ev kizi gibiyim yani... bu yuzden artik gelinlik vazifemi yapiyorum, gidiyorum 2 gunde bir,
o bize gelip gitmez neden bilmem hep bizi bekler ayagina...her isini yaparim gelip bir isimin uçundan tutmaz,
tutsada istemem zaten ben yeterim kendime...  allahtan evimiz ayri.. 2 gun gitmesek laf gonderir hemen niye gelmiyonuz diye ...
anlicaniz onlarsiz yasamak haram sanki !! ... :cildir: :cildir:

derbeder

aysenur sonucta hep oyle olmuyormu? kopruyu gecene kadar ayiya dayi deme hesabi : ) yani sonrasindada yapilmayan kotuluk olmuyor. bence sukret bir cok insana gore sanslisin neyseki evin ayriymis.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!