Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: betty30 - 09 Mart , 2011, 12:08:35
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 11:36:02
betty ben evde yokken odama girip herseyin yerini değiştirmişler düşünsene zaten kavgada onun yüzünden cıktı esim cok sinirlendi bagırdı cagırdı cok sükür evim ayrı uzaktayım artık ama simdide kayınbaba tepemde cok sıkıyor esimi cok allah yardımcımız olsun hepimizin annesi ilk evlendiği sıralarda cok sıkıntı cekmiş bir yerlere kolay gelmemiş bu yüzdne onları düşünüp hamdediyorum rabbim beni seviyorki sabrımı sınıyor diyorum bunu esimede söylüyorum ama en güsel yıllarımızda gidiyor bir bebeğim olsa belki cok daha mutlu olacak esim ama rabbim onun vakti saatinide biliyor simdi bu yüğzden vcermiyor ben inanıyorum hersey düzene girince verecek allahım

kesinlikle öyle canım, ben de öyle düşünüyorum... vermiyorsa vardır bi sebebi... vakti saati gelince hepimiz anne olucaz Allah'ın izniyle... bi de ben bebek olunca onlarla alt üst oturmak istemiyorum, bana bunları yapan bebeğime neler yapar, kayınpederim çok rahat bi şekilde kısırmısın sen diye sordu bana... artık oğullarının bebeğini istiyorlarmış, onlar bakıp büyütücekmiş  :violent1: o kadar sinirlendim ki, benim yüzümden değil olmaması diyemedim, sustum eve geldim, eşime anlattım, eşim de çok rahattır takma boşver dedi... o hiçbir zaman karışmadı aramızda geçenlere... tartışmalarda benim tarafımda da oldu ama bazen yetmiyor işte! ister istemez sanki eşinin onları savunduğunu düşünüp, kavga ediyorsun... Ama son zamanlarda, artık pek mevzuları açılmıyor, canımı sıkamayacaklar daha fazla diye düşünüp, konuşmuyorum bile... Azönce de dedim ya, Allah böyle insanların kalbine merhamet duygusu versin, bize de daha fazla sabır  :amin:
amin cnm bnm amin allah yar ve yardımcın olsun tatlım

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Mart , 2011, 11:35:03
Alıntı yapılan: betty30 - 09 Mart , 2011, 11:16:30
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 10:04:24
simdi işyerine geliyor canım hereye karııyor bir gram destek olmuyor esime biz dükkanı acalı 1 yıl oldu sonra bizi evden attılar 1 ay annemlerde kaldık 3 ay habersiz ne aradılar ne sordular kac kere esimi götürdüm barısmak için yüzümüze bakmadılar evimize yerlestik en sonunda barıstılar niye o zaman barısmadılar kira üserlerine kalacaktı evin ihtiyaclarını gidereceklerdi ya bizim bagkurumuz bile yok doktora gidemiyoruz cnm kendine araba aldı onun parasaını versene evladına yatırın bagkuru ben anlamıyorum nasıl bir baba bu dükkana en ufak birsey alsa parasını esimden alıyor 10 tlyi bile esim simdi birürü fatuıra birikti ödeyemiyor demiyorki oglum al su parayı yatır faturalarını diye daha arabasına benzin parasını bile esimden istiyor o kadar doluyumki kızlar hep yazmamak için zor tuttum buraya kendimi biz zor durumdayız o daha paranın derdinde benm evladım olmuyor gözyası döküyorum ama gidemiyorum doktora bunu gözü görmüyor ya anca para düşünüyor cok cimriler cok parayı nereye götürecekse eim eve barka ıgamıyor kızlar ya aksam evde hiç durmuyor son birkaç haftadır sürekli kendini dısarı atıyor allah büyük deyip sabrediyorum naparsın

Allah kolaylıklar, sabırlar versin canım size... Hem kayınvalide, kayınpeder hem de maddi sıkıntı... Eşin de haklı, kaldıramıyordur böyle olmasını  :sad1: İnan canım seninki gibi olmasa da benim eşimin ailesi de böyle! Zaten alt katımda oturuyorlar, bi gün görmese 'oğlunun yanında sen bizimle görüşmek istemiyorsun di mi diyor, benim de eşimle aramı açmaya çok çalıştılar, çok kavgalar ettik ailesi yüzünden... YA BEN İŞTEYKEN EVİME YEDEK ANAHTARLA GİRİP KARIŞTIRAN İNSANLARDAN NE BEKLERSİN Kİ? Napalım Allah büyük, inşalah birgün merhamet duygusuna sahip olabilirler  :amin: :amin: :amin:
canan ALLAH KOLAYLIK VERSİN ALLAHIM BİRYERLERDEN KAPI AÇAR SIKMA CANINI.... BÖYLE AİLELERDE VAR İŞTE NAPACAKSIN PARAYA DEĞER VERİP EVLADINI DÜŞÜNMEYEN... BİZİM DURUMU BİLMİYOR AİLELER.. DÜNDE BEN ONUN İÇİN SÖYLENDİM EŞİME ANNEM BİLSE KOŞAR GELİR DEDİ BEN EŞİMİN ANNESİNİ KENDİNDEN DAHA ÇOK TANIYORUM HAYIR KOŞUP GELMEZ ETRAFA ÖNCE HABER VERİR BEN DEMİŞTİM BU GELİNDE HSTALIK MI VAR NE DİYE EĞER OLMUYORSA DOKTORA GÖTÜRELİM DEMİŞTİMDE BENİ KONUŞTURMADI BAK BENİM DEDİĞİM ÇIKTI DEYİP HERKESE DERTLENİR SONRA BANA ÇATAR DEDİM.EMİNİM BÖYLEDE OLUR...
onların planlarıda öyleydi ben çalışacaktım anahtarın yedeği onlarda olacaklarda evime girip akşam ben dönünce eve süpriz yaptık geldik diceklermiş  :k06: :k06: ama maalesef böyle olmadı  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: ama canım seninkilerin niyeti göstermelik de olsa iyi  :k06: :k06:
benimkiler gizli saklı giriyorlardı  :icon_scratch: ben işten gelince farkediyordum...
işi bıraktım bi süre önce, evdeyim mesela ama evde olup olmadığımı bilemiyorlar, kapıya çıkıyorlar, kapıyı açarsam napıyosun diye bakmaya çıktık, tıkırtın yok da diyorlar... bi kere özellikle açmadım napacaklar diye, kapının deliğinden de bakıyorum, bi kaç defa çaldı, açmadım, cebinden anahtarı çıkardı tam deliğe sokarken, açıverdim kapıyı  :toothy10: :toothy10:
şokk oldu, balkondaydım geç duydum hayırdır dedim, beni yok zannedip eve giricektiniz, noldu bişey mi lazımdı ben yokken alınacak kadar acil dedim, bişeyler geveledi gitti sonra arkasına bakmadan  :toothy10: Allahım çok güzel bi gündü benim için, çünkü ben bu konuyu onlarla yüzyüze konuşmamıştım hiç, böyle bi olay son noktayı koydu artık  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 12:15:48
Alıntı yapılan: betty30 - 09 Mart , 2011, 12:08:35
Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 11:36:02
betty ben evde yokken odama girip herseyin yerini değiştirmişler düşünsene zaten kavgada onun yüzünden cıktı esim cok sinirlendi bagırdı cagırdı cok sükür evim ayrı uzaktayım artık ama simdide kayınbaba tepemde cok sıkıyor esimi cok allah yardımcımız olsun hepimizin annesi ilk evlendiği sıralarda cok sıkıntı cekmiş bir yerlere kolay gelmemiş bu yüzdne onları düşünüp hamdediyorum rabbim beni seviyorki sabrımı sınıyor diyorum bunu esimede söylüyorum ama en güsel yıllarımızda gidiyor bir bebeğim olsa belki cok daha mutlu olacak esim ama rabbim onun vakti saatinide biliyor simdi bu yüğzden vcermiyor ben inanıyorum hersey düzene girince verecek allahım

kesinlikle öyle canım, ben de öyle düşünüyorum... vermiyorsa vardır bi sebebi... vakti saati gelince hepimiz anne olucaz Allah'ın izniyle... bi de ben bebek olunca onlarla alt üst oturmak istemiyorum, bana bunları yapan bebeğime neler yapar, kayınpederim çok rahat bi şekilde kısırmısın sen diye sordu bana... artık oğullarının bebeğini istiyorlarmış, onlar bakıp büyütücekmiş  :violent1: o kadar sinirlendim ki, benim yüzümden değil olmaması diyemedim, sustum eve geldim, eşime anlattım, eşim de çok rahattır takma boşver dedi... o hiçbir zaman karışmadı aramızda geçenlere... tartışmalarda benim tarafımda da oldu ama bazen yetmiyor işte! ister istemez sanki eşinin onları savunduğunu düşünüp, kavga ediyorsun... Ama son zamanlarda, artık pek mevzuları açılmıyor, canımı sıkamayacaklar daha fazla diye düşünüp, konuşmuyorum bile... Azönce de dedim ya, Allah böyle insanların kalbine merhamet duygusu versin, bize de daha fazla sabır  :amin:
amin cnm bnm amin allah yar ve yardımcın olsun tatlım

AMİN CANIM, ALLAH SANA DA EŞİNE DE SABIR VERSİN, GÜÇ KUVVET VERSİN...
İNŞALLAH GEÇİCEK BU SIKINTILARDA  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

ne güzel cnm bnm odamada giriyorlarmısta ben farketmiyordum esim farkediyomus ama birsey dememiş en sonunda böyle yapınca delirdi resmn esimi kime tutamadı agzına geleni aydı benide aldı cıktı evden o günleri hatırlamk bile istemyrm banada birgün kaynanamdan birsey istedim odasındaymıs anne girip alabilir miyim müsait mi dedim sacmalama kızım gir tabi dedi olsun sormadan girilemz dedim ne olur nolmaz dedim

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 12:20:36
ne güzel cnm bnm odamada giriyorlarmısta ben farketmiyordum esim farkediyomus ama birsey dememiş en sonunda böyle yapınca delirdi resmn esimi kime tutamadı agzına geleni aydı benide aldı cıktı evden o günleri hatırlamk bile istemyrm banada birgün kaynanamdan birsey istedim odasındaymıs anne girip alabilir miyim müsait mi dedim sacmalama kızım gir tabi dedi olsun sormadan girilemz dedim ne olur nolmaz dedim

canım siz aynı evde mi yaşıyordunuz?

HASRET!M S@N@

evet tatlım aynı evde yasıyorduk ama sükürki kurtuldum neler yasadıgımı ne sen sor ne ben anlatayım cok uzun bir hikaye simdide zor günler yasıyorum ve dahada yasayacagım inş sonu ferah olur rabbim sabrımı bol versin

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 12:32:30
evet tatlım aynı evde yasıyorduk ama sükürki kurtuldum neler yasadıgımı ne sen sor ne ben anlatayım cok uzun bir hikaye simdide zor günler yasıyorum ve dahada yasayacagım inş sonu ferah olur rabbim sabrımı bol versin

canımm zor olmaz mı hiç, ben alt üst dayanamıyorumm, sen iyi bile dayanmızsın, şükür ki Allahıma kurtulmuşsun...
Allah bu zor günleri atlatabilme gücü, kuvveti, sabrı versin size  :amin:
En kısa zamanda da Allahın izniyle yuvanız bir bebekle şenlensin canım  :amin:

asum

benimde evliliğim bitme noktasında kızlar masal gibi bi evliliğim vardı şuan boşanmayı düşünüyoruz ailesi sağolsun kör şeytanlarından bulsunlar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

asum canım benim  eşinle3.kişler yüzünden aranı açma sana göre demesi kolay diyorsundur ama elinden geldiği kadar onları eşine kötüle kötüde olsalar o görmediği için inanmaz sen eşinin suyuna git görüşmek isterse kendisi görüşsün sende evine gelirseler yaparsın insanlığını ağırlarsın.

asum

yok aşkımcım doğru bitanem kimse inanamıyo zaten haklısın

asum

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 13:24:22
asum canım benim  eşinle3.kişler yüzünden aranı açma sana göre demesi kolay diyorsundur ama elinden geldiği kadar onları eşine kötüle kötüde olsalar o görmediği için inanmaz sen eşinin suyuna git görüşmek isterse kendisi görüşsün sende evine gelirseler yaparsın insanlığını ağırlarsın.

cnm olay orda ben bize geldiklerinde nası davrancağımı bilemeyen nası rahat ettirsem diye  çırpınan bi insanın buna rağmen benim yüzümden bize gelmediklerini söledi eşim koptuk bitti yani herşey

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Allah herkesi kaynanaların gazabından korusun  :amin: :amin: :amin: :amin:
Herkes ettiğini öbür dünyada açıklamak zorunda  :amin: :amin: :amin:
Allah kimseyi şaşırtmasın  :amin: :amin: :amin: