Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

dilengisk

ayneeeennnn sen uzuldukce o mutlu olacak valla bnm tyezem diodu kayınvalidem acımdan zevk alıodu bende icim kanda aglasa agzıma sakızı alıodum sarkımı soyluodum iş yaparken catlıodu die kac kere aglarken yakalamıs kayınvalidesi gidip oglum bu kadıın sevdigi baskasımı vardı omu aklına gelio da aglıo bole die bide olay cıkarmıs

kotuyle basa cıkmanın en guzel yolu ona forsat vermemek ve guclu gorunmek

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok ıyı gecınenlerdenım cok sevıyorum kendısını :love3: :love3:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

asum

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 07 Mart , 2011, 14:30:22

ah aşkım bende öyleydim 2 günde bir telde olurduk şakalaşır konuşurduk mehersem kadın arkamdan iş çeviriyomuş ben salakmışım

βαlκιz

abe kaynana naptın bizeee naptın bizeeeee
biz birbirimiz çok sevdikkk çok sevdikk
kaçıyoz bizee kaçıyozz yarimlee :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

boşverrrrrrrrrr kaynanan gelmesin işte ne güzeeel
iki çocuk onumu yicek sankiii :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 07 Mart , 2011, 12:31:44
valla bnmki dogumda geldi kaldı 1 hafta hayatımın en zor gunleriydi sinirden aglamaktan cocugumu emziremiodum dgru duzgun
gelmesinler gelmelerinden bin kat daha iyi bence de

haklısın dilekcim

oooffff off benmki de 8 gün kaldı.artık aynı şeyleri dinlemekten mdem bulandı
bana pek karışmaz ama herşeyi enaz 4kez tekrar eder.
söyler söyler ama icraat yok hiç bişey yapmaz.
gelmese daha iyi valla.
eşim de benimkileri istemyo zaten
enazından ben de onları görmem  :cildir: :cildir: :cildir:

ay kızlar Allah yardımcınız olsun

asum Allah kolaylık versin  :amin:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: asum - 07 Mart , 2011, 16:09:31

ah aşkım bende öyleydim 2 günde bir telde olurduk şakalaşır konuşurduk mehersem kadın arkamdan iş çeviriyomuş ben salakmışım

canım ben 2 sene olcak hıc bır anlasmazlımız olmadı allahda bozmaz ıns  4ay kaldı bır ıgneleyıcı lafını duymadım annem gıbı yardımcı oldu allah razı olsun :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 09 Mart , 2011, 00:31:36
Alıntı yapılan: asum - 07 Mart , 2011, 16:09:31

:nazar: :nazar: :nazar:
maşallah böyle şeyler duyunca çok özeniyorumm,
benim ki de beni apartmanın merdivenlerinde yakalasa, nasıl laf sokabilirim acaba diye uğraşıyor   :violent1:

canım ben 2 sene olcak hıc bır anlasmazlımız olmadı allahda bozmaz ıns  4ay kaldı bır ıgneleyıcı lafını duymadım annem gıbı yardımcı oldu allah razı olsun :amin:

belkis_nur

asum cok uzuldum sana canim... guclu ol canim allaha dua et bol bol!!!! insallah hersey duzelir     :amin:      :opucuk:

Aytii

dıştaki insanların çiftlerin arasını bozduğunu duyunca çıldırıyorummmmmm  :cildir: :cildir: :cildir:

Lă_Tăhzen!

Allah yuvalarımızı bozdurmasına izin vermesin bu 3.şahısların en çok koktugum durum hep dusunuyorum eşimle evliliğimin uzun surmeyecegini sırf ailesi yuzünden  karabasan gibi üzerime çöküyolar varlıklarıyla sanki birgun bozacakmıslar gibi evliliğimi
Allah onların şerrinden korusun
benim onlara karşı bi sevgim yok sıfır elde var sıfır nekdar sevmeye çabalasamda  hernekadar eşim seni çok seviyorlar desede biliyorumki onlarda beni sevmiyor
sevseler bende de olur bir nebze onlara karşı sevgi  :-\ sevgiler karşılıklı çünkü

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Asel&NuR<=== - 09 Mart , 2011, 09:48:04
Allah yuvalarımızı bozdurmasına izin vermesin bu 3.şahısların en çok koktugum durum hep dusunuyorum eşimle evliliğimin uzun surmeyecegini sırf ailesi yuzünden  karabasan gibi üzerime çöküyolar varlıklarıyla sanki birgun bozacakmıslar gibi evliliğimi
benim onlara karşı bi sevgim yok sıfır elde var sıfır nekdar sevmeye çabalasamda  hernekadar eşim seni çok seviyorlar desede biliyorumki onlarda beni sevmiyor
sevseler bende de olur bir nebze onlara karşı sevgi  :-\ sevgiler karşılıklı çünkü

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynı durumdayım esimle evliliğimin huzurumun kacmasına sebep oluyorlar esime yaptıkları yüzünden özelliklede kayınbabam

βαlκιz

off offf valla başka bi şehirde olsam keşkee
bok var sanki geldim onların dibineee
kaynanam herşeye karışırr benii sinir ederr
yaa geçen gün geldi
banyonun önündeki paspasları kaldırdım
aman oraya bişey ser bişeyy ser ellikere dedi
yaa bura benim eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
önceden banyoda banyo kazanı vardı ama sonrada şohben taktık
kazanla kim ugrascakk çok sinir bişey
çocukları nasıl yıkıyosun diyo
şohben var ya diyorum
şohbene ne gerek var sobanın üstünde ısıt suyu diyo allah allah
onun yanında çocukların altını bile degiştirmeye çekiniyorum
az yaptıysa kalsın biraz dursun hemen degiştirme der of offff
çöpleri atarım
gider bakar çöpe ne attım gelde sinirlenmeee :cildir:
çocukların eline elma veririm
o çok büyük kes öyle ver der ya karışmaaaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 09 Mart , 2011, 09:54:53
Alıntı yapılan: Asel&NuR<=== - 09 Mart , 2011, 09:48:04

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynı durumdayım esimle evliliğimin huzurumun kacmasına sebep oluyorlar esime yaptıkları yüzünden özelliklede kayınbabam

aynen benimde kaynanamdan çok kayınpederim korkulu ruyam al birini vur ötkisine :-\

Aytii

Gülşah seni bilmem ama benimkisi karışınca şaak diye derim. "anne sen karışma". nokta.

βαlκιz

ben hiiiç bişey demiyorum
ama artık diceeem
ya hasta oluyo olmassa
şizofren
sonra kafayı bana takıyo
geçen aylarda yattı hastaneye
o bana bişey sormadıgı sürece azımdan tek kelime çıkmaz
konuşmam hiççç  :cildir: