Kayınvalidesiyle Geçinemeyenlerden misiniz?

Başlatan мiŁenα., 21 Haziran , 2010, 13:40:06

« önceki - sonraki »

pırıl

ay kızlar ben pek yüzsüzlük yaptım o konuda...açık açık söledim anne bişey bekleme benden ben yemek yapmayı bilmem dedim,oğlun aç kalmaz merak etme ama bilmiyorum çünkü evde olmadım sürekli çalıştığım için dedimm :k06:
hiç bişey demedi.şimdide orda yiyorum eve iniyorum,yada alıyorum yemek evde hazırlıyorum...zaten eşimle bende olmasak evde kimsecikler yok..

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: pırıl - 04 Kasım , 2010, 09:58:22
benimki üst katımda,ara ara laf sokuyo ama bana sökmez,fırsatını bende kaçırmıyorum :k06:
kızlar biraz sessiz gördülermi vay halimize,hepsi böle ben bunu anladım.ne zamanki senden yüz bulamayınca kuyruklarını çekiyolar...ve görümce kayınvalidemin en nefret ettiğim huyu herşeye karışma müdahele etme huyları..
onu öle yapma böle yap,bu renk alma şunu al....herşeye ama herşeye müdahele huyları var..bende inadına tersini yapıyorum ama anlamıyolar.. :BangHead:

sanirim bütün kayinvalideler ve gorumlere oyle piril  :icon_thumright: :icon_thumright:
benimkilerde ayniiii, naptin ne ettin ne pisirdin, ne giydin kim geldi  :tongue3:
dur bi kaynana selamun aleykum once  :tongue3: :violent1:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: •●♥_㋡ Cigdem ve Findigi •●♥_㋡. - 04 Kasım , 2010, 09:58:50
evet cok soru sorulmasina da gicik olurum
benimki bilsede bilmesede yorum katmadan duramiyo
msni iki dakka acsak
ne yamek pisirdin neler yaptin vs sorulari bile geliyo
ne meraklilar yahu  :suclu:
yazik esimde arada bir acta konus ayip olmasin diyo :D

hahh benimkide aynen oyle cigdem  :tongue3: bide yaninda oldugu dusun
o kadinin  :laughing7: her gun goruyorsun, her gun kirk bin tane gereksiz soru
insan bikiyor yaa  :honk: her zaman ne yaptigimi ne ettigimi sana soylemek zorundamiyim ben
babama bile hesap vermezken  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 04 Kasım , 2010, 09:59:23
aynen cnm ya yemek yaptığımda acı kat çok güzel olur yok şunu şöyle yapsam der ya sen kaç senelik kadınsın hergün yemek yapıyorsun birde bana soruyorsun yemek yaptığım zamanlar evdekiler çok lezzetli çok güzel olmuş dediklerinde yüzünün rengi değişiyor

demi ama yagmurcum, bizden daha tecrubeli olmasi lazimken,
bize soruyorlar  :cildir: ay allahim sabah sabah sinir oldum daha yazmicam  :toothy10:
agzimin tadi kaçiyor  :laughing7:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BENDE KAFAM ESERSE YAPIYORUM YEMEK ZATEN BİRKERE SUÇUM YOKKEN  KONUŞTU DURDU EŞİMDE BENİ SAVUNDU DELİRDİ KAYIN PEDERİMDE BENDEN YANA OLUNCA ÖYLE KALDI YERİNDE ARTIK YÜZ VERMİYORUM Kİ YOK İYİ GÜZEL EVİNİ TEMİZLYORDUM BİRDE EŞİME GELMİŞ BAŞKASININ GELİNİNİ METLİYOR  :caca:  KOMŞULARI YARDIM EDİYORMU GELİN DİYE SORUYOR BEN KENDİ İŞİMİ YAPIYORUM ARADA BULAŞIK YIKIYOR DİYİNCE YAPARSAM İŞİNİ GÖR DEDİİM EŞİMEDE DEDİM YAPMAM DİYE HİÇ UMRUMDA DEĞİL  :BangHead:  KENDİ YAPIYORMUŞ NASILSA YAPTIĞIDA İŞ OLSA BARİ ÜSTEN TEMİZLİK  :cildir:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 04 Kasım , 2010, 10:12:31
BENDE KAFAM ESERSE YAPIYORUM YEMEK ZATEN BİRKERE SUÇUM YOKKEN  KONUŞTU DURDU EŞİMDE BENİ SAVUNDU DELİRDİ KAYIN PEDERİMDE BENDEN YANA OLUNCA ÖYLE KALDI YERİNDE ARTIK YÜZ VERMİYORUM Kİ YOK İYİ GÜZEL EVİNİ TEMİZLYORDUM BİRDE EŞİME GELMİŞ BAŞKASININ GELİNİNİ METLİYOR  :caca:  KOMŞULARI YARDIM EDİYORMU GELİN DİYE SORUYOR BEN KENDİ İŞİMİ YAPIYORUM ARADA BULAŞIK YIKIYOR DİYİNCE YAPARSAM İŞİNİ GÖR DEDİİM EŞİMEDE DEDİM YAPMAM DİYE HİÇ UMRUMDA DEĞİL  :BangHead:  KENDİ YAPIYORMUŞ NASILSA YAPTIĞIDA İŞ OLSA BARİ ÜSTEN TEMİZLİK  :cildir:

dedigin gibi yaptigi da is olsa bari  :-\ vallahi zannediyorum hepsi ayni bu kaynanalarin  :-\
dert etme yagmur, yanliz degilsin, herkesin basinda var öyle kaynana  :icon_thumright:
bizimkinin ikinci gelini gelecek yakinda, dügünleri var ;)
kaynana diyorki, 'ikinci gelinimde senin gibi isli olur insallah '
bende dedim ' hiii olur olur cok bekle dedim ' ;) bizimki sirtini gelinlere dayayip yan gelip yatmayi düsünüyo galiba  :laughing7:  :cildir:

HAZIR KONU AÇILMIŞKEN BUNUDA SÖYLEYİM BENİMKİNİN KIRK YILDA BİR HEDİYE ALASI TUTMUŞ GİTMİŞ EN UCUZ DANDİK ŞEY ALMIŞ 2 TANE DARACIK İLKOKUL ÇOCUĞU ŞEYLERİ BUNLAR OLMAZ DEDİM DEĞİŞTİR DEDİM BU SEFERDE HİÇ GÜZEL OLMAYAN YİNE DAR ŞEY ALMIŞ GÖZ VAR NİZAM VAR UCUZ YA GÖSTERİŞ YAPACAK BİRGÜN Bİ MAĞAZANIN ÖNÜNDEN GEÇİYORDUM BİRDE NE GÖREYİM SEPET İÇİNDE DANDİK KIYAFETLER AY ŞOK OLDUM YA BİR İNSAN BU KADARMI CİMRİ OLUR İNSAN KIRK YILDA BBİR ALIYORSUN ADAM GİBİ ŞEY AL AMAN ALMASIN BİRŞEY BENDEN UZAK OLSUNDA :cildir:  :caca:  :cussing:  :violent1:  :BangHead:

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 04 Kasım , 2010, 10:15:47
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 04 Kasım , 2010, 10:12:31
BENDE KAFAM ESERSE YAPIYORUM YEMEK ZATEN BİRKERE SUÇUM YOKKEN  KONUŞTU DURDU EŞİMDE BENİ SAVUNDU DELİRDİ KAYIN PEDERİMDE BENDEN YANA OLUNCA ÖYLE KALDI YERİNDE ARTIK YÜZ VERMİYORUM Kİ YOK İYİ GÜZEL EVİNİ TEMİZLYORDUM BİRDE EŞİME GELMİŞ BAŞKASININ GELİNİNİ METLİYOR  :caca:  KOMŞULARI YARDIM EDİYORMU GELİN DİYE SORUYOR BEN KENDİ İŞİMİ YAPIYORUM ARADA BULAŞIK YIKIYOR DİYİNCE YAPARSAM İŞİNİ GÖR DEDİİM EŞİMEDE DEDİM YAPMAM DİYE HİÇ UMRUMDA DEĞİL  :BangHead:  KENDİ YAPIYORMUŞ NASILSA YAPTIĞIDA İŞ OLSA BARİ ÜSTEN TEMİZLİK  :cildir:

dedigin gibi yaptigi da is olsa bari  :-\ vallahi zannediyorum hepsi ayni bu kaynanalarin  :-\
dert etme yagmur, yanliz degilsin, herkesin basinda var öyle kaynana  :icon_thumright:
bizimkinin ikinci gelini gelecek yakinda, dügünleri var ;)
kaynana diyorki, 'ikinci gelinimde senin gibi isli olur insallah '
bende dedim ' hiii olur olur cok bekle dedim ' ;) bizimki sirtini gelinlere dayayip yan gelip yatmayi düsünüyo galiba  :laughing7:  :cildir:

AH CNM BİZİMKİDE ALACAK 2. GELİN AMA ALLAHIM BENİ ARATSIN ÖYLE BÖYLE DEĞİL O ZAMAN VURSUN KAFASINI TAŞLARA ÇOKTA UMRUMDA OLURSA

pırıl

ah ah bacılarım benimkilerde benim hiçbişeyimi beğenmediler ama gelin görünki,ikinci gelin hanım şanslı istanbulda yaşıyacak... :BangHead: :BangHead:
ben kaynanama diyorum 'aaa kadın tut anne temizletelim evini diyorum,' :ehi: :ehi: böm böm bakıyo suratıma hiçbişey diyemiyor,kapılarını camlarını silse bile yeter inan sana,halılarıda yıkamaya verdikmi ohh mis gibi diyorummm :toothy10:
kadın içinden kimbilir neler diyor :hieyt: :hieyt:

❤ հმzεlἶო ❤

bizimkilerde 29 ekimde ikinci gelini aldilar
ama ayri sehirdeler bakalim onlarin arasi nasil olcak
gerci bana anlatmazlar boyle seyleri ya  :-\
meraktan catlarim :D
bugunde amma dedikoducu oldum yahu  :suclu:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: pırıl - 04 Kasım , 2010, 10:24:44
ah ah bacılarım benimkilerde benim hiçbişeyimi beğenmediler ama gelin görünki,ikinci gelin hanım şanslı istanbulda yaşıyacak... :BangHead: :BangHead:
ben kaynanama diyorum 'aaa kadın tut anne temizletelim evini diyorum,' :ehi: :ehi: böm böm bakıyo suratıma hiçbişey diyemiyor,kapılarını camlarını silse bile yeter inan sana,halılarıda yıkamaya verdikmi ohh mis gibi diyorummm :toothy10:
kadın içinden kimbilir neler diyor :hieyt: :hieyt:

hahahhaha alemsin kiz  :ehi: :ehi: :ehi:
bende diyorum bakalim o kocasina bi yemek yapabilcekmi dedigimde,
yapar yapar diyo  :laughing7: kendini kandiriyor kadincagiz...
yeni gelinde benim akrabam, ondan iyi tanirim kendisini,
susunden pusunden baska biseyi yok  ;)

PIRILCIM SORSAN KENDİLERİ ÇOK TEMİZDİR DÖRT DÖRTLÜKTÜR AMAN GÖZ VAR NİZAM VAR TEMİZLİK NEDİR BİLMEZ BİRDE EV İŞİNDE ÇALIŞIYOR ORDA TEMİZLİK ELİNKİNİ YAPIYOR KENDİNİNKİ HİÇ UMRUNDA DEĞİL İZİNLİ OLDUĞU GÜN ÜSTTEN TEMİZLİYOR HAFTA SONLARI BENİ YAPSIN DİYE BAKIYOR AMA HİÇ BANANE KENDİ YAPIIYORMUŞ

pırıl

aynen çiğdemcim,kız bide benim görümcem herkese güzel güzel derbana gelince bıçak kesmez ağzını.. :ehi: herkesin gelini güzel,herkesin kızı çok güzel över över durur.bana dilleri lal olur :ehi:
eltimide gördüm gerçekten güzel değil, :ehi:
ama sorsanız çok güzelmişşş

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: •●♥_㋡ Cigdem ve Findigi •●♥_㋡. - 04 Kasım , 2010, 10:28:24
bizimkilerde 29 ekimde ikinci gelini aldilar
ama ayri sehirdeler bakalim onlarin arasi nasil olcak
gerci bana anlatmazlar boyle seyleri ya  :-\
meraktan catlarim :D
bugunde amma dedikoducu oldum yahu  :suclu:

sorma cigdem cenemiz düstü sabah sabah  :ehi:

pırıl

canlarım bana yüzsüz olmayı öğrettiler,görümcem habire çok şişicen,çok çatlıcan diyo bana sinir ediyor beni :BangHead:
yaza düğün var hemen zayıflamam lazımmmm  :dontknow: