ERKİN'İM, KUZU PİRZOLAM

Başlatan mumkule, 14 Ocak , 2007, 21:21:48

« önceki - sonraki »

mumkule

sema_aksu

mumkule

sema_aksu

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 08 Mayıs , 2007, 00:52:10
Alıntı yapılan: sema_aksu - 08 Mayıs , 2007, 00:46:26
NİYE ŞAŞIRDIN YAW? :)

Çok hızlısın şekerim  :laughing7:

E HANİ? NEREDESİN? HANİ SAYFANA GELECEKTİN? KUZU PİRZOLAYI ÖZLEDİM. :love7:

estim

ayçacım tekrar hoşgeldin. nerelerdeydin kendini özlettin tabi erkin beyimizide. nasıl erkin beyimiz neler yapıyor çok merak ediyorum. yazılarını bekliyorum kuzu pirzolanın  :k06:

Tebessüm :)

nerelerdesiniz ayçacım, merak ettim ben de sizi.arayı açam, bekliyoruz sık sık  ;) pirzola da iyidir inşallah. :opucuk:

Ardaömür(Arzu)

Demek forumumuzu başka forumlarla aldatıyorsun  :ehi:

mumkule

Annem mamamı getirinceye kadar uyuyayım bari.

Bu fotograflar 27.02.2007'de çekilmişti  ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Oğlumu çookkk seviyorum. Bu sevgi o kadar büyük ve güçlü ki; beni yakıp yok edecek diye düşünüyorum bazen...

adalet

masallah :nazar:pirzolaya bayildim ne guzel uyumus canim benim Allah bagislasin
evlat sevgisi bambaska  :love3:

mumkule

Erkin'i severken; "seni yutsam, yine karnımın içine girsen, öölece iç içe olsak olur mu annecim?" diyorum bazen. Garip garip bakıyo suratıma(böyle adam adam bi bakışı var erkin'in çok komik)

mumkule

11 Mayıs , 2007, 00:05:30 #101 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2007, 00:08:13 Ayça ve pirzolası Erkin
Oğlumu yemeye niyetlenen Sema'ya (semaksu) ithafen eklenmiştir  ;D  Mesaj 12.03.2007'de yazılmıştı  :)

Şu treni acilen tamir etmem lazım. Sema teyze niyeti bozdu yiyecek beni. Diğer teyzoşlar da sıraya girdiler. Superman kıyafetimi de giydim, belki korkar superbebek güçlerimden yaklaşamaz diye. Ama işi şansa bırakamam. Super trenimi tamir ediim ben, biner kaçarım olmazsa. Anneme de güvenemem artık, gıgı yanak ense kalmayacak anlaşıldı.

mumkule

Bu mesaj 16.03.2007'de yazılmıştı  ;)

Erkin dün dayısını işyerinde ziyaret etti. Oradaki labrador erkine bayıldı. Erkin de ona bayıldı. Birbirlerine bakıp karşılıklı salya akıtıp durdular  İşyerinde yere kadar cam var. Erkin'i camın önüne koydum. Güvenlik görevlisi de labradoru çözdü ricamız üzerine. Kuçucuk koşa koşa geldi camın önüne. Yüzünü tam erkin'in yüzü hizasına indirdi. Erkin de elini koydu cama tam köpeğin yüzüne. Sonra köpek patisiyle dokunmaya çalıştı erkin'e ama arada cam vardı tabi. Çok hoşuma gitti Erkin'in korkmaması tam aksine ilgi göstermesi 
Dün fotograf çekmeyi akıl edemedim yaw. Bari daha önce abimle çekilmiş bi foto ekleyeyim

mumkule

Sonra Erkin 18.03.2007'de teyzemlerin kuçusu Mitsy ile tanıştı  ;D

mumkule

Bu mesaj 17.03.2007'de yazılmıştı  :)

Öncelikle hepinize kocaman kocaman selamlaarr  Erkin beni çok şaşırttı ve güldürdü geçen sabah. Niye mi ;