27 Nisan , 2024, 16:14:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ERKİN'İM, KUZU PİRZOLAM

Başlatan mumkule, 14 Ocak , 2007, 21:21:48

« önceki - sonraki »

yelda34

Sayfanız hayırlı olsun.İçi hep güzel resimlerle ve mutlu anılarla dolsun.Annesi doğmadan çizmiş zaten bahtı güzel olsun.Güzel paylaşımlar. :wav: :wav:

adalet

sayfanis hayirli olsun masallah erkin pasa cok tatli

ARZU_SARP

bayıldım ana karnındakı resmıne tebrıkler :hello2: :hello2: kuzu pırzolası da tam yemelık masallah.. allah nazardan saklasın...
Arzu 24.06.1973
Sarp 23.12.2006

mumkule

17 Ocak , 2007, 18:50:08 #18 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 23:07:57 Ayça ve pirzolası Erkin
Sevgili annişler ve bebişleri, huzurlarınızdaaaa Erkin'in ilk meyva yediği gün :laughing7: Bu arada üzerindeki pijamalar babasının bebekliğinden kalma ;D Kayınvalidem 30 sene saklamış helal olsun ne diyim  :hello2:   Çok hoşuma gidiyo giydiriyorum ben de  :laughing7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

17 Ocak , 2007, 18:52:54 #19 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 23:09:16 Ayça ve pirzolası Erkin
İşte bu daaa ilk yoğurt yediğimiz gün  ;D

mumkule

Ayyy Sarp'a bakkk miniminnacııkk  :binkybaby: yerim yerim canım benim. Ne tuhaf dimi annesi sadece 3 hafta önce karnında olan bu minicik bebek şimdi kollarında. Biz anneler gerçekten mucizeyi yaşıyoruz değil mi yaaaa  :love5:
Tubacım senin bebeğin de çookkk şekerrrr bayıldım vallaaa :love5:
Yeldacım İlayda'nın resmi yok mu? Bakim ayfa açmış mısınız kontrol edeceğim bak :)
Adaletcim galiba 2. bebeğini bekliyorsun. Valla taktir etmek lazım nasıl da cesaret etmisin 2. bebeğe :) Benim de Erkin'den önce en az 3 tane doğuracam şeklinde bir yiğitliğim vardı ama şimdi düşünüyorum da çookk zoorrr :)

TUBAMETE

Biz anneler gerçekten mucizeyi yaşıyoruz değil mi yaaaa  ya bu sözüne sonuna kadar katılıyorum ve her yerde söylüyorum benim hayatta yaşadığım ve yaşayabileceğim en büyük mucize hala inanamıyorum metehana baktığımda Allah iyi ki kadın yaratmış diyorum  sonra da... :icon_flower:

adalet

yesinler yogurt yiylisini cok tatli helel olsun babaanneye 30 sendir saklamis cokta yakismis :hello2:

aycacim benim ikinci bebisim oglum kucuken ikinciyi asla dosunmiyordum oglum buyuyunce kendiside kardes istedi sende erkini biraz buyut ikinciyi yaparsin :love3:

GÖNÜL

erkin ve annesi,gaaaaaa :wave:
demek merhaba,erkince de gaaa demek :toothy10:
sayfanız hayırlı uğurlu olsun :smileinbox:
optk sizi :-*

mumkule

Herkese gaaaaaa  :hello:
Oğluşum büyük ihtimalle Salı günü sünnet olacak  :icon_pale: Oğlumu alıp kaçsam mı acaba diye düşünüyorum :sad1:

mumkule

19 Ocak , 2007, 22:49:10 #25 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 23:11:24 Ayça ve pirzolası Erkin
Kafamı dağıtmak için resimlere baktım biraz... Oğluşum 1,5 aydır kendi odasında ve kendi yatağında uyuyor biliyo musunuz teyzoşları  :hello2: Canım oğlum beniimm  :aferin: Karyolasında yattığı ilk gecenin sabahında çekmiştim bu fotoyu...

mumkule

19 Ocak , 2007, 23:09:01 #26 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2007, 23:13:47 Ayça ve pirzolası Erkin
Babasının hayali; oğlumuzun büyük bir basketbolcu olması ve NBA'de forma giymesi :icon_thumright: Şimdiden maçları seyrettiriyo valla çocuuma, o da bi müddet ilgileniyo sonra uyuyo  :laughing7: İşte maç seyrettikleri bir an..
Not: Mehmet Okur'un annesiyle birlikte oynadığı bi deterjan reklamı vardı. Hamileliğim boyunca o reklamı her seyredişimde salya sümük ağladım  :laughing7: Çok duygulanıyodum yahu  :D

mumkule

Ben abim için hep "miki" olmuşumdur. 32 yaşına geldim çoluk çocuğa karıştım hâlâ beni miki diye çağırıyo. Erkin'e de "mikrop miki" adını taktı. Benim pabuçta hafiften damda bu arada galiba  :-\
İşte oğlum ve dayısı;

Ardaömür(Arzu)

Çok kıskandım göbüşünü üçüncüyü doğursamda bendemi boyasam şöyle güzel güzel. Fotoğrafında güzel çıkmış.  Pirzolan yada mikrop mikin aynı babası.
Öptüm bebeğinin gıdısından.

mumkule

Arzucum valla sen de işi biliyosun, ne de olsa 2 çocuk annesisin işte  :hello2: Nasıl da biliyosun di mi en güzel yerlerinin gıdıları olduğunu  :binkybaby: