ERKİN'İM, KUZU PİRZOLAM

Başlatan mumkule, 14 Ocak , 2007, 21:21:48

« önceki - sonraki »

mumkule

11 Mayıs , 2007, 00:37:45 #105 Son düzenlenme: 14 Mayıs , 2007, 23:23:42 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj tarihi 20.03.2007

Bu fotografı da Erkin uyurken çektim. İleride abidik gubidik müzikler dinlemeye kalkışırsa ispat olarak kullanacağım  Nasıl mı?

"Bak oğlum sen de aynı annen ve baban gibi doğuştan rocker'sın metalcisin çocuuum. Niçın ama niçın özünü inkar edip bu abidik gubidik şeyleri dinliyosun güzel evladım. Bak baban da sana Metallica t-shirt'ü almış. Giymezsen darılır valla. Zaten yaşlı başlı adam, üzme adamcağızı. Bak tansiyonu çıkacak ama şimdi aaaaa"

:headbang:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mumkule

Erkin kitap okumaktan sıkılınca bööle bir hâl içine giriyor 
Bu arada üzerinde yine babasının bebeklik zıbını var  Erkin bu zıbını giydiğinde babası pek mutlu oluyor. Çünkü oğlu jedi oluyomuş  Kendini obi van kenobi oğlunu da anakin skywalker sanan bi adamla evli olduğum konusunu ise hiç açmayacağım

mumkule

11 Mayıs , 2007, 00:46:08 #107 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2007, 00:48:58 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj tarihi 20.03.2007

...benimki anne, baba ve mamadan başka anlamlı bişleer söölemiyo daha. Desteksiz oturmayı bile tam beceremedik. Daha doğrusu oturabiliyo ama oturmak istemiyo gibi bi durumu var. Bıraksam bütün gün, bütün evi yuvarlanarak dolaşır valla   
Yalnız doldur boşalt kova aldım oğlana. Şimdi onu öğrendi. Ben kovayı tutuyoru  o da topu içine atıyo  Bir de ben iki oyuncağını birbirine vurup şarkı söylüyorum. Sonra o oyuncakları alp birbirine vurup "hebüveee" diyo 
Tembel anacım bizim oğlan tembel 

;D

Ahhh ahh neler yazmışım  :D Şimdi emekleyerek talan ediyo heryeri  :icon_thumright:

mumkule

11 Mayıs , 2007, 00:51:09 #108 Son düzenlenme: 11 Mayıs , 2007, 00:56:33 Ayça ve pirzolası Erkin
Mesaj tarihi 20.03.2007

Sabah şekeri ile 2 zangoçu taktimimdir 
Oğlana bakın cin gibi sabahın köründe. Biz de babasıyla 2 zavallı, uykusuzluktan şişmiş gözlerle pozumuzu vermişiz  Resim bu sabah çekildi.

Bu mesaja Sema'nın yorumunu eklemeden edemeyeceğim  :k06:

MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZMİŞSİNİZ AYÇA'CIĞIM. BİR DE TEPEDEN DAMLAYAN SU DAMLASI VE ELİNİZDE TUTTUĞUNUZ ŞEMSİYENİZ OLSAYMIŞ TAM OLACAKMIŞ.
SAHİDEN ÇOK BEĞENDİM, ÇOK. AMAN NAZAR DEĞMESİN, HEP BÖYLE MUTLU OLUN.

ASLINDA SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN DA BANA ŞU ORTADAKİ BAL KAYMAĞI VERİN YİYEYİM ACIK YAA. BUNU DA SAHİDEN SÖYLÜYORUM ÇOOOK TATLI BİR VELET BU. GERÇEKTEN HEP COOL BİR EDASI VAR, NASIL BAŞARIYOR BUNU BİLMEM.

mumkule

Mesaj Tarihi 20.03.2007

Ben şimdiden yaz tatili hazırlıklarına başladım. Neden mi? Cevabı basiitt; çünkü ben deliyim ehehehehe 
Oğluma simit sipariş ettim, güneşliği bilem varr  Bi de şişme oyun parkı sipariş ettim. Nedenini henüz tam olarak bilmiyorum ama eren "bu ne" diye soruncaya kadar mantıklı bi neden bulmuş olcağım (inşallah) 

:occasion14: :occasion5: ;D

sema_aksu

Alıntı yapılan: Ayça ve pirzolası Erkin - 11 Mayıs , 2007, 00:51:09
Mesaj tarihi 20.03.2007

Sabah şekeri ile 2 zangoçu taktimimdir 
Oğlana bakın cin gibi sabahın köründe. Biz de babasıyla 2 zavallı, uykusuzluktan şişmiş gözlerle pozumuzu vermişiz  Resim bu sabah çekildi.

Bu mesaja Sema'nın yorumunu eklemeden edemeyeceğim  :k06:

MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZMİŞSİNİZ AYÇA'CIĞIM. BİR DE TEPEDEN DAMLAYAN SU DAMLASI VE ELİNİZDE TUTTUĞUNUZ ŞEMSİYENİZ OLSAYMIŞ TAM OLACAKMIŞ.
SAHİDEN ÇOK BEĞENDİM, ÇOK. AMAN NAZAR DEĞMESİN, HEP BÖYLE MUTLU OLUN.

ASLINDA SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN DA BANA ŞU ORTADAKİ BAL KAYMAĞI VERİN YİYEYİM ACIK YAA. BUNU DA SAHİDEN SÖYLÜYORUM ÇOOOK TATLI BİR VELET BU. GERÇEKTEN HEP COOL BİR EDASI VAR, NASIL BAŞARIYOR BUNU BİLMEM.

HEHEHE ;D HALA O BALKAYMAĞI BEKLİYORUM :hungry:

mumkule

Oğğlluummmmm, bebeğiiimmmmm, bitanemmmmmmm  :love7: :love9:

mumkule

Mesaj tarihi 21.03.2007

Sayın Gül hanımın (güzeller güzeli Ilgın hanımın annesi) röportaj ısrarlarına dayanamadım da; 

EE AYÇA HANIM YA SİZ?KARİZMATİK Bİ OĞULUN ANASI OLMAK NASIL Bİ DUYGU DUR?

Erkin efendi ne kadar cool ve karizmatik görünse de, 8 aylık bir bebektir. Dolayısıyla altı bezlenmekte, kakalı poposu annesi tarafından yıkanmakta ve akabinde ısırılmaktadır. Bunun yanı sıra biberon ile mama yemekte, zaman zaman da mama yedikten sonra kusmaktadır. Tüm bu anlatılan hadiseler de esasında tüm karizmasını ayaklar altına sermektedir. 
Erkin efendi zaman zaman annesi olacak kadına (ki bu ben oluyorum) da trip atmaya çalışmakta, fakat annesinin "yerim uleeennnn"çığlıkları ile ayak parmaklarına dalması neticesinde kahkahayı basmaktadır. Bu da karizmasının ayaklar altında olduğunun resmidir   
İşte böyle..

mumkule

Mesaj tarihi 23.03.2007

İşte uykunun resmi  :love9:

mumkule

Mesaj tarihi 26.03.2007

Eveettttttt bombayı patlatıyorum;

Erkin dün gece "anneeee delllll" dedi 

Eveetttt bu mutlu ve de kutlu olay şöyle gerçekleşti;
Dün kayınvalidem bizdeydi. Erkin'i yıkayacaktım ben de. Ben banyosunu hazırlarken kayınvalide de soymaya başladı. Erkin de ben onu bırakıp gittim sandı galiba ağlamaya başladı. Ben de niye ağlıyo diye bakmaya gittim. Beni görünce sustu ben de banyoya geri döndüm. Amanın arkamdan çığlık çığlıya ağlamaya başladı yine. Kayınvalidem de baktı olacak gibi değil soyunma işlemini yarıda bırakıp Erkin'i kucağına aldı. Ben de o sırada yine o tarafa gitmiştim. Kayınvalidemin kucağından bana ellerini uzattı, küçük emrah bakışını takındı veee "annee delll" dedi 
Ben şok oldum ama tesadüf herhalde diye düşündüm. Ama kayınvalidem de suratıma bakıp sen de duydun mu deyince kalbim deliler gibi atmaya başladı. Çok heyecanlandım ve galiba tansiyonum bile düştü 
İşte bööle. Erkuşum yine şaşırttı beni 

mumkule

Mesaj tarihi 27.03.2007

Kuzum dedesiyle oynarken uyuyakalmış. Bakın ne halde buldum 

mumkule

Mesaj tarihi 30.03.2007

Buradayııımmmmmmm 
Dün ve evvelsi gün kocamcığımın tatil günleriydi. O yüzden yok oldum birazcık. Kocam beni yemeklere falan götürdü deeeeee 
Görüşmeyeli Erkin emekleme pozisyonundayken doğrulup oturma aktivitesini başarmış bulunuyor ehehehe 
Yalnız şööle bi tuhaflık var. Henüz emeklemiyor sadece pozisyon alıyor. Oturmayı da hiç sevmiyor. Bir müddet sonra kendini yere atıyor  Dolayısıyla ara bir pozisyonda başarı elde etti. Annesi gibi deli mi nee 

mumkule

gul_ılgın06

Almiş'inAnniş'i

ayça ve erkin geri dönmenise çok sevindim  :occasion16:

gelişmelerinizi keyifle okudum gerçekten çok hoş.  :love3: erkin de ne kadar büyümüş ve değişmiş. malum siz yokken biz imzadaki resimle idare etmek zorunda kaldık  :k06: