09 Mayıs , 2024, 03:45:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

asya81

500GR DAHA VEREREK 59.5 OLDUM :basardim: :basardim: HEDEFİME YARIM KİLOCUK KALDI ŞÜKÜR :basardim: :basardim:

tweety0555

Alıntı yapılan: asya81 - 04 Mayıs , 2012, 14:55:23
500GR DAHA VEREREK 59.5 OLDUM :basardim: :basardim: HEDEFİME YARIM KİLOCUK KALDI ŞÜKÜR :basardim: :basardim:
eferım sana  :aferin: ama ptesıden once soylemıyozu kıloları ptesıden ptesıye anlastık mı bacı suprızı kacıyor :ehi:

tweety0555

yarın benım ıcın en kotu gun muhtemelen cunkı ılk kez lkılo veremedım galıba

susanna

yarin tarti gunu ve ben bu hafta yemek ipinin ucunu kacirdim 8)
azonce mideye inen kiymali boreklerin baskulume selami var  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bu hafta nedense cok iddaliyim  :basardim: :basardim: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                                                                                           59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                                                                      58

Eda           78              75            75                                                                                          70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                                                                                        65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8                                                                                         58

Ayşe         72            69.2         68.7                                                                                        60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                               56

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.3                                                                                              53

asya        68             60          60                                                                                              59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

200 gr kendımden nefret edıyorum :BangHead: :-\ :crybaby2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özlem öyle deme kiloda alabilirdin

bak ben hiç veremedim bile

Balböceği

valla üzgün bı sekilde geldim, özlemi görünce sevinmedin kader arkadasım  dedim..  :k06:

74.800 geldim de...  :'(  

susanna

71.200 um grami gramina ayni  :suclu:
sukurler olsun kilo almamisim  :hieyt:

tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                                                                  59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                                                                      58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                                                                65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8                                                                                         58

Ayşe         72            69.2         68.7                                                                                        60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                               56

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.3                                                                                              53

asya        68             60          60                                                                                              59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

kızlar vallahı sızı gorunce pek bır sevındırık oldum bakalım yarın dıyetısyende ne cıkacak sonuc ne

doğangüneş

ayyy çok şükür rabbime 68.1 olmuşum  :muzz:

xxcansuxx

bende geçn haftayla aynıyım...
55.5 özlem geçn haftada 55.5 yazmıştım sen 55.3 geçmişsin listeye  :k06: :k06: keşke 55.3 çıksaydım bu hafta :suclu: :suclu:

ama 30-40 mekik çekiyorum artık  :basardim: :basardim:

asya81

Alıntı yapılan: tweety0555 - 04 Mayıs , 2012, 22:05:52
Alıntı yapılan: asya81 - 04 Mayıs , 2012, 14:55:23
eferım sana  :aferin: ama ptesıden once soylemıyozu kıloları ptesıden ptesıye anlastık mı bacı suprızı kacıyor :ehi:
tamam bacım :k06:

deniz28

ne güzel liste hazırlamıssınız bende girmek isterdim listeye ama kilo verebileceğime dair bi inancım yok  :BangHead: üstelik bebiş için kilo vermem sart  :cildir:
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...