Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

HİÇBİRİNİZİNDE KİLOSU COK DEĞİL
yasemincim bence sana kilo cok yakısıyor gerci kilolu değilsinde
öznur ama ben o dediğin kuru tiplerdenim  ??? ???
belki inş bebeklerim kalırsa doğumdan sonra biraz kilolarımda kalsın istiyorumm

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 18:17:38
viaport güzel  :icon_thumright:
yasemin ordan güzel  :opucuk: Bencede çok hoşsun yasemin ilk kez girdim bu topiğe görünce yorum yapmadan geçmim dedim çok hoş görünüyosun ama sağlık açısından vermen gerekiyosaki bir pko'lu olarak kiloya dikkat etmemiz lazım bilincindeyiz ben her ne kadar 7 günlük haftada 2 gün diyet yapabilsemde bu aralar ;)

canım yaaa çok teşekkür ederim.evet viaport orası  :k06:
pkoluyum dr kesinlikle kilo vermelisin dedi bende o yüzden kiloma takıntılıyım  :'(

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 11 Mayıs , 2012, 18:21:04
Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Mayıs , 2012, 18:17:38
viaport güzel  :icon_thumright:
yasemin ordan güzel  :opucuk: Bencede çok hoşsun yasemin ilk kez girdim bu topiğe görünce yorum yapmadan geçmim dedim çok hoş görünüyosun ama sağlık açısından vermen gerekiyosaki bir pko'lu olarak kiloya dikkat etmemiz lazım bilincindeyiz ben her ne kadar 7 günlük haftada 2 gün diyet yapabilsemde bu aralar ;)

canım yaaa çok teşekkür ederim.evet viaport orası  :k06:
pkoluyum dr kesinlikle kilo vermelisin dedi bende o yüzden kiloma takıntılıyım  :'(
:k06: semtler yakın olunca...banada eski doktorum ve arada gittiğim birdoktor her seferinde aynı şeyi söylerdi bu doktorum daha hiç dile getirmedi ama bende takıntılıyım hareket yumurtalıklara iyi geliyomuş ya o yüzden yürüme aşkı sardı beni  ;)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ツgöçmen_54 ツ

:k06: evet
bende kaç gündür karın eritme egzersizleri çalışıyorum yelizcim.yumurtalıkları canladırıyormuş.faydasıda olcak sanki karnıma kramplar girip çıkıyor.ben halen adet olamadım bu arada :(
inatla ilaçda içmiyorum.
sen kaç kilosun canım ?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 11 Mayıs , 2012, 18:29:02
:k06: evet
bende kaç gündür karın eritme egzersizleri çalışıyorum yelizcim.yumurtalıkları canladırıyormuş.faydasıda olcak sanki karnıma kramplar girip çıkıyor.ben halen adet olamadım bu arada :(
inatla ilaçda içmiyorum.
sen kaç kilosun canım ?
inşallah canım vesile olur bakarsın bebeğin gelmesine  :amin:
Bende boy yok tatlım  :honk: 1,60 boyum 63 kiloyum kalça basen yok bel bölgemde kalınlaşma var  :'(

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Mayıs , 2012, 18:20:32
HİÇBİRİNİZİNDE KİLOSU COK DEĞİL
yasemincim bence sana kilo cok yakısıyor gerci kilolu değilsinde
öznur ama ben o dediğin kuru tiplerdenim  ??? ???
belki inş bebeklerim kalırsa doğumdan sonra biraz kilolarımda kalsın istiyorumm

canan dövcem seni haaaa  :caca:

kız sevmiyorum dediysem gıcık almıyorum,sadece balık etliler daha hoşuma gidiyor. kuru tipler erkek olsam hoşuma gitmezdi  :laughing7:

seni çok seviyorum ister kuru ol ister balık  :opucuk:

HASRET!M S@N@

bende seni cok seviyorum öznurum  :love9: :love9: :love9:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

elfo

ben 69 kiloyum doktorum 65 e düşersen çok daha güzel olur dedi. boyum 1.73 gerçi herkes aman sakın zayıflama çok idealsin diyor ama doktorum işin uzmanı sonuçta
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

oznur bu halinle çok fit duruyorsun  :nazar:

Maşallah hic 83 gibi degilsin  :nazar: ama suda var insan kendini tartıda istediği kiloda görmek istiyor  :ehi:

Ornegin ben ne kadar zayıf görünürsem görüneyim önemli olan ne kadar olmam  :ehi:

Ama yinedee Allah'tan zayıf duruyoruz  :ehi:   

tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                                                                  59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                                                                      58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                                                                65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8              60.3                                                                    58

Ayşe         72            69.2         68.7               68.1                                                                  60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                             58

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.5             55.5                                                                        53

asya        68             60          60                59.5                                                                        59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

ıkıncı hafta kılolarını bıle yazmayan var yaa:( ucuncu haftadan hıc umudum yok yapmadıgım kacamak kalmadı anasını satım:(

Balböceği

aynen özlem  :-\

Yemediğim bisey kalmadı  :'(  

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bu hafta ne verdim ne aldim cok yedim ondandir  :hungry: :k06: :k06: haftaya acisini cikarcam  :basardim:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

tweety0555

14 Mayıs , 2012, 07:28:40 #5712 Son düzenlenme: 14 Mayıs , 2012, 13:50:10 tweety0555

İSİM     İLK KİLO        1.ay      1.hafta                  2.hafta                3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Ayşegül    63           59.5           595                  59.5                                                                  59

Özlem       63.2         59.7         59.2                 59                         58.1                                     58

Eda           78              75            75                  74.8                                                                  70

Betül         67             63.5         63.3                                                                                        63

Sezen       75             72            71.2                71.2                                                                65

Ferah       70.8          69                                                                                                          58

Gül           63            61.2          60.8              60.3                                                                    58

Ayşe         72            69.2         68.7               68.1                                                                  60

Nur           72             70                                                                                                          65

Sabr(esra) 76         72.9        72.9                                                                                            66

tülayysl     68            67                                                                                                           55

hülya        63           63                                                                                                             58

gonca       62            61                                                                                                             58

aybuke   64.4           60                                                                                                              60

canan     .......           .....        55.5             55.5                55                                                    53

asya        68             60          60                59.5                                                                        59

ayse        .......          .....          67                                                                                              56

HERZAMANKI GIBI ILK KILO YAZAN BENIM :k06: VE SOKLARDAYIM YA TARTI BOZUK YADA BEN STRESSTEN VERDIM KILO YADA HAFTASONU YEDIKLERIM HAFTA ICI KILO OLARAK GERI DONECEK BANA :icon_scratch: 900 GR VERMISIM HAYRETLER ICINDEYIM CUNKI GECEN HAFTA DOGRU DURUST KACAMAGIM YOKKEN 200 GR BU HAFTA YEDIM VALLAHI :dontknow:  AMA HASTASONU YENILENLER HENUZ KILO YA DENUSMEMIS OLABILIR DEMI :ehi:

xxcansuxx

bende 54.7 çıktım şimdi özlem sen 55 diye gir akşm yemk yemedim su içmedim ondandır  :ehi: :ehi:

senin mutlaka arada duraklamaların olcak bu geçn haftaya denk gelmiş süpersin baktımda 58 hiç kilon kalmamış  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

bu sabah 1 kilom daha gitmiş.

sanırım adet olmak işe yaradı.  :hieyt: