Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

doğangüneş

66.2 olmuşum şükür  :muzz:
ayy bi haftada 1 kilo veremedim yaa içimde kaldı valla  :-\
hamdolsun yinede  :k06:

sabr

Bende ilk ay 3 kilo verdim ne güzeldevam etseydim 3 daha giderdi temmeuza kadar 3  daha antep'e 9 kilo vermiş giderdim. suan 73.8 kiloyum sabah aç karnına haftaya yeni ayda yazılmak istiyom

Balböceği

bende oyle dusundum vermiyorum ama almiyorumda

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 28 Mayıs , 2012, 10:26:27
CANAN CIM COK AZ KALDI ...HADI VALLAHI SENIN BOYUN KAC BAYAGA ZAYIFSIN YAW...BIR ARA RESIM EKLESENE
eşim bir çekse kendim beceremiyorumda  :suclu: tamam bir ara çekinip koyayım boyum 1.58  :k06: :k06:

tweety0555

28 Mayıs , 2012, 20:58:08 #5989 Son düzenlenme: 29 Mayıs , 2012, 17:58:05 tweety0555

İSİM         İLK KİLO     1.ay      2.ay      1.hafta        2.hafta           3.hafta              4.hafta       HEDEF KİLO   

Özlem       63.2         59.7      57.7        57.4                                                                               57

Eda           78            75          75          75                                                                                 70

Betül         67           63.5       63.3                                                                                             63

Sezen       75             72         69.8        69.1                                                                             65

Ayşe         72            69.2      67.0         66.2                                                                              60

canan     56           56            54.7        54.5                                                                             53 

Ayşe        66.4       _               _             66.4                                                                            55

aydinays

özlemcim benim kilom 66.4 çıktı. Diyete bugün itibariyle başladım. Hadi bakalım eriyelim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Mayıs , 2012, 08:21:03
özlemcim benim kilom 66.4 çıktı. Diyete bugün itibariyle başladım. Hadi bakalım eriyelim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
AYSE YUKARDAKI GIBI HEDEF KILOYU VS HER DETAYI YAZAMISIN LISTEYE EKLIM SENI...

aydinays

HEDEF KİLOM 55 OLSUN CANIM. ZAYIFLAMAMA GÖRE HEDEFİ DÜŞÜREBİLİRİM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

beni listeden cikarabilirsiniz hedefime 1kilo kalmis ama onuda dert yapmiyom yavas yavas veriririm  :basardim: :opucuk: :opucuk: geride kalanlar ins sizde kolayliklan verirsiniz  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

tweety0555

öznur boylu oldugun ıcın abes durmuyorsun vallahı ama sarper senden daha cok dıkkatımı cektı...bız daha sortları gıyemedık sız ne guzel gıymıssınız...

gul sılerım canım...vallahı bende hedef kıloma ulastım ama devam edıyorum :hello2:

susanna

dun kociside benimle beraber spor yapmaya zorladim  :k06: ben hamile kaldim o kilo aldi bugun sabah kas kesigi olmus durumda uyandi  :suclu: bu aksamda spordan kaytarmak icin ugrasti durdu
ben fit bi hatun olma yolunda ilerlerken kocisimi perte cikaricam galiba  :suclu:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Mayıs , 2012, 17:57:09
öznur boylu oldugun ıcın abes durmuyorsun vallahı ama sarper senden daha cok dıkkatımı cektı...bız daha sortları gıyemedık sız ne guzel gıymıssınız...

gul sılerım canım...vallahı bende hedef kıloma ulastım ama devam edıyorum :hello2:

teşekkürler özlem  :opucuk: aslında ben bu kilomu seviyorum desem yeridir  :suclu: ama daha vermem lazım yaaa... spora ara verdim şimdi. tekrar başilcam işte. hafta sonu kuşadasına gitmiştik. anacım orası yanıyo yanıyo  :-ooo çok sıcaktı. sarper de giyindi valla yazlıklarını. ama burayı sorarsan 2 gündür öyle yağmur yağıyo kiiii  :-ooo

banu_fth

yemeklere dıkkat ederek 116 kılo olan bır adam 36 kılo vermıs 80 kılo olmus   :-ooo

darısı basımıza işte bıtkısel cay

cok kılolular 5 fıncanı gecmeyecek

az kılolular 3 cay fıncanını gecmıycek

yuksek tansıyonu olanlar kekık kullanmasın yukseltıyormus tansıyonu ..

sinirli ot
bıberıye
funda yapragı
cinnema
mate çayı
yesılcay
kekık ( beyaz bılye kekık )
coban çökerten
barut agacı kabugu

bunlardan kucuk bırer cımdık atıyoruz .. bı tek yesıl caydan buyuk cımdık atıyoruz
6-7 dk demlendırıyoruz ve ıçıyoruz yemeklerden önce
sabah uyanır uyanmaz da ıcılecek 

hade bakalım bunuda denıyelım ..   :hieyt:

tweety0555

ben bugun cozuttum ve tek ekmek hamuruna cıft yumurtalı pıde yaptırdım yedım vallahı :hungry: